Şimdi Ara

Allah askina, bu nasil bi far lambasi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4. katta oturuyorum. Balkonda bile asagidan caprazima gecen sahinin farlar deli gibi yakti gözlerimi. Bu nasil bir far yapisi? Uzun yolda bunlar katliam yaratir bide kisalar bunlar, uzunlari dusunemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Böylelerine denk gelince sövesim geliyor.

Yolda ilerliyorsun karşı yoldan birisi açmış uzunları falan filan bu şekilde geliyor resmen senin gözünü kör ediyor.

Karanlık yerde ilerliyor önünü göremiyor desek olmaz, 10 metrede bir sokak lambası var hala uzunları yakıp karşıdan geleni kör ederek ilerliyorlar.

Bazen sinirli halime denk geliyor trafikte uzunlarını yakıp gözümü rahatsız edenlere selektör çaka çaka ilerliyorum.

Ayrıca fotoğrafları paylaştığınız yolda gayet şehir içi bir yol, sokak lambaları da mevcut, niye o şekilde ilerliyor belli değil. Klasik tofaşçı işte.

• sıradan bir tofascı,ampulun ismi deli mavi,instagramda 49,90'a kargo bedava sekilde satılıyorAllah askina, bu nasil bi far lambasi? 

• o nasıl bir xenon.

• Zibidi Gonzales kullanıcısına yanıt

dandik oldugu belliydi zaten. onunde gram aydinlanma yok, full karsi tarafin gozune gidiyor

• Bunlar neyin kafasını yaşıyor yıllardır çözemedim.

• Böylelerine denk gelince sövesim geliyor.

Yolda ilerliyorsun karşı yoldan birisi açmış uzunları falan filan bu şekilde geliyor resmen senin gözünü kör ediyor.

Karanlık yerde ilerliyor önünü göremiyor desek olmaz, 10 metrede bir sokak lambası var hala uzunları yakıp karşıdan geleni kör ederek ilerliyorlar.

Bazen sinirli halime denk geliyor trafikte uzunlarını yakıp gözümü rahatsız edenlere selektör çaka çaka ilerliyorum.

Ayrıca fotoğrafları paylaştığınız yolda gayet şehir içi bir yol, sokak lambaları da mevcut, niye o şekilde ilerliyor belli değil. Klasik tofaşçı işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InspiredTiger -- 18 Haziran 2021; 22:17:25 >
  • Paetzold kullanıcısına yanıt

Çözemezsin tabii çünkü kafa yok onlarda...

• Denk geldiğim anda bende kör oluyorsam anında çakıyorum uzunları, yan yana söve söve geçiyoruz bu dandik apaçilerle....

• Bunlar 3-5 senedir iyice turedi.. gece yolculuk vs yapilamaz oldu.

Bunlari bu sekilde yolda gezdiren Trafik Memurlarina sevgilerimi iletiyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Mavi ampul ile karşı tarafı kör edip, arabesk açıp son ses ve abartı egzoz ile anneleri'ne sövdürmeyi kendilerine görev belleyen leş'ler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 3 IQ

İşin kötü tarafı bunlar oldukça fazlalar. Bulunduğum ilçede özellikle şuan çıksam 10 arabadan 6si böyledir. Şundan zevk alan insanin zevkine ben saygı duymuyorum. Zevkler ve renkler tartışılmaz ama mantık çerçevesi içerisinde kaldığı sürece.

• Toplumsal bilinci düşük kişiler bunlar.

Karşısındakine hiç saygısı olmaz böylelerinin, karşısındakine saygısı olmayanın kendisinide saygısı olmaz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • daswagen kullanıcısına yanıt

Yok ki bir iq lightli golf8leri ! Adaptive karsindakine gore calissin. Allah askina, bu nasil bi far lambasi? 

• venüsten gelmiş hoş gelmiş

• Yaz geldi ya bunlar, meskun mahalde yüksek ses müzik dinleyenler ve egzoz şov yapanlar mantar gibi biter her yerde.

Arıyorum şikayet ediyorum plaka istiyorlar ama değişen hiçbir şey yok. Ne hastayı düşünüyorlar ne çocukları-bebekleri ne de işinde gücünde olan insanları. Benim için bu tiplerin hayvandan farkı yok. Aynı sıkıntıları yaşayıp bunla imtihan olmalarını umuyorum.

• Menleket kurtulamayacak şu zibidilerden

• Aydınlatma özelliği olmayan bir ampülün neden üretildiğini anlamış bile değilken alıp takanların ne denli bilinçsiz olduğu su götürmez bir gerçek.

• Modifiye ediyorum ayagina arabaya tuhaf isik takma modasi her donem trend maalesef. Trafikte suruyle boylesi var ceza vs yok demek ki hala bitmediler.

• Bunlar bitmez kardeşim. Yaşamayı öğrenicez bunlarla

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.