Şimdi Ara

Alın size Lider :) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
6.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

Böyle birkaç tane kötü niyet ya da istismar oldu diye, bütün partiyi yolsuzlukla suçlamak ne kadar mantıklı sence.

Alıntıları Göster

Utanmayacağını biliyorum ama sadece son hediye edilen ihaleyi bırakıyorum.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/13-milyar-liralik-ihaleyi-cengiz-insaat-kazandi-301562h.htm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Last Troll Bender

Utanmayacağını biliyorum ama sadece son hediye edilen ihaleyi bırakıyorum.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/13-milyar-liralik-ihaleyi-cengiz-insaat-kazandi-301562h.htm

Alıntıları Göster

Ben sana birkaç örnekle bütün iktidar suçlanamaz diyorum, sen anlamamaya devam ediyorsun. Ayrıca her iktidar kendi yakınını kayırır, bunda bir mazur görmüyorum, eğer buna da karşı isen, Türkiye'de siyasi iktidarları incele, yahu bu ülkede 2000 yılına kadar kpss bile yoktu, gelen iktidar kendi adamlarını yerleştiriyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

Ben sana birkaç örnekle bütün iktidar suçlanamaz diyorum, sen anlamamaya devam ediyorsun. Ayrıca her iktidar kendi yakınını kayırır, bunda bir mazur görmüyorum, eğer buna da karşı isen, Türkiye'de siyasi iktidarları incele, yahu bu ülkede 2000 yılına kadar kpss bile yoktu, gelen iktidar kendi adamlarını yerleştiriyordu.

Alıntıları Göster

Utanmayarak beni şaşırtmadın. 20 liranı hak ettiğin için kendi olmayan vicdanın ile başbaşa kalabilirsin.

• Kılıçdaroğlu'nu hiç sevmeyen muhalifleri anlarım, ben de kendisini hiç sevmem de AKP'liler eleştirmesinler bir zahmet.

Onların da başında, Kılıçdaroğlu'ndan farkı olmayan biri var sonuçta.

• aktroll başlığı geçiniz . bloklayınız.

Gerçi bloklasak ta mesajı genişlet nedir yahu?

• izlerken çok utandım vallahi :D

• Hüseyin profil fotonun hakkını veriyorsun

• Hocam Marş neresi ona bir açıklık getir önce? Marş ne yahu. Al işte sen de evinde rahat koltuğunda bu yazıyı yazarken yanlış yazmışsın. Adam orada yanlış duymuş veyahut anlayamamış cok mu? Bu kadar da troll olunmaz ama ya.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Her iki tarafa bakiyorum harbiden komiksiniz.

TC Vatandasi degilim bana ister comar diyin ister Aktroll ister baska partiyle bagdastirin. Partilerinizle isim olmaz benim ama kendi aranizda böyle ikiye bölünmüs olup birbirinize hakaret etmeniz ve ayni zamanda ekonomi ve kur dengesini sirf hükümete baglamaniz acikcasi acinasi bir durum. üzülsem mi sevinsem mi bilemedim halinize.

Dolar Euro yükselmesi bircok sebebi var ve bunlarin en basinda siyasi anlasmazlik, sinirdaki askeri operasyonlar, pkk geliyor.

O zaman söyle yapin madem kur düsmesi icin.

ABD boyun egin. Avrupanin isteklerine evet diceksiniz ve susacaksiniz, doguda ülkeniz bölünecek o vakit dolar euro 2 3 civarinda seyreder nasil olur vatansever kardeslerim?

Ha birde unuttum hani diyorsunuz ya 82 yunanistan 83 viyana falan. yok öyle birsey. madem kurlar düsmesini sitiyorsunuz susacaksin 81 80 79 falan da olmucak. Akdenizden de geri cekilcekseniz.

Iste siz Memleketinizi ekonomiye baglayip kötüleyip hicbir katkida bulunmayip birlik beraberlik icinde olmazsaniz o güzelim topraklar ve önemli deniz yollarina sahip ülkenizin hali de tam olarak bu duruma gelir.

Yazik size. :D hadi kavga etmeye devam edin simdi. Ben spordan gelince yorumlariniz okumaya devam edicem.

Yurtdisinda selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Abyss -- 12 Ekim 2020; 0:12:10 >

• The Abyss kullanıcısına yanıt

adamlaların kafa mandacı ismet zaten bu şeyler olsa burdakilerin çoğunun hoşuna gider meraketme yeterki döviz düşsün, medeniyete batıya uyum, çağdaşlaşma diye yutturulur bunlara, ha dediklerine birebir katılıyorum dostum aslında son yaşadığımız olaylar partiler üstü birşeyde ama anlayana tabi 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 12 Ekim 2020; 0:28:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

adamlaların kafa mandacı ismet zaten bu şeyler olsa burdakilerin çoğunun hoşuna gider meraketme yeterki döviz düşsün, medeniyete batıya uyum, çağdaşlaşma diye yutturulur bunlara, ha dediklerine birebir katılıyorum dostum aslında son yaşadığımız olaylar partiler üstü birşeyde ama anlayana tabi 

Umarim demek istedigimi anlarlar hocam. Yoklugu bende iyi bilirim bende yasadim ama bunun acisini bir partiye baglayip cikarmamak lazim. Cok sey var ortada.. cok problemlerimiz var.

• quote:

Orijinalden alıntı: S2loveaffairS2

Hocam Marş neresi ona bir açıklık getir önce? Marş ne yahu. Al işte sen de evinde rahat koltuğunda bu yazıyı yazarken yanlış yazmışsın. Adam orada yanlış duymuş veyahut anlayamamış cok mu? Bu kadar da troll olunmaz ama ya.

Bak işte Marş yazmama rağmen herkes ne demek istediğimi anladı dimi. Burada çoğunluk hiç bir işe yaramayan ana baba parasıyla geçinenen asalak türü bunada biliyoruz. Bu arkadaşlar ne hikmetse Marş yazmama rağmen hemen anlıyor da koskoca CHP nin başında olan lider o kadar telkine rağmen anlayamıyor. Komik. Bu konuda onu haklı çıkarmaya çalışmanız daha da komik.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Abyss

Umarim demek istedigimi anlarlar hocam. Yoklugu bende iyi bilirim bende yasadim ama bunun acisini bir partiye baglayip cikarmamak lazim. Cok sey var ortada.. cok problemlerimiz var.

Alıntıları Göster

TC vatandaşı değilsen sana ne bizden? Sana ne Türkiyeden? Bağın yok birşeyin yok.

• Hüseyin** kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=9RgdmqgQtaw&feature=youtu.be

Bunu buraya bırakıp gidiyorum. Al sana lider

• quote:

https://www.youtube.com/watch?v=9RgdmqgQtaw&feature=youtu.be

Bunu buraya bırakıp gidiyorum. Al sana lider

Senin yaptığın koca pirinç çuvalından iki üç taş çıkartıp bu çuvalın içinde sadece var taş demeye benziyor.

Tayyibin liderlik vasfının yanında kılıçtarı rakip bile gösteremezsiniz.

• sizin gibi islamı beş paralık eden tarikatlar ve tarikatlara tapanlar bu ülkenin içine etti. ama siz hala kılıçdaroğlu üzerinden tarikatçılık oynamaya devam ediyorsunuz.

Tayyibin liderlik vasfı oldugunu savunma bana burada. Hadi oradan be. Ülke battı ülke ne liderliğinden bahsediyorsun. Yanlış anlaşılmasın, ben bu ülkedeki hiçbir siyasetçiyi desteklemiyorum. Vasıflı bir tane siyasetçi yok ortada. Fakat gelmişsin burada boş bos adamın yanlış anlamasını konu ediyorsun. Bir de üstelik Tayyibin liderlik vasfı diyorsun. Bu kafayla fazla yere gelemezsin sen sana söyleyeyim.

• quote:

Tayyibin liderlik vasfı oldugunu savunma bana burada. Hadi oradan be. Ülke battı ülke ne liderliğinden bahsediyorsun. Yanlış anlaşılmasın, ben bu ülkedeki hiçbir siyasetçiyi desteklemiyorum. Vasıflı bir tane siyasetçi yok ortada. Fakat gelmişsin burada boş bos adamın yanlış anlamasını konu ediyorsun. Bir de üstelik Tayyibin liderlik vasfı diyorsun. Bu kafayla fazla yere gelemezsin sen sana söyleyeyim.

Tabi tabi ondan 20 senedir lider.

neyse.

Seninle muhattap olmayacagım daha fazla seni troll seni. Bağnazlık insanı bitirir seni de bitirmiş

• Mal mal konular açmaktan bıkmadınız. Anlamamış iyi duyamamış olabilir ne var bunda sırf muhalefeti eleştirmek için saçma sapan konular açıyorsunuz kendin gibileri kandırırsın işte anca o olur. Muhalefetin eleştirilecek yerleri vardı ama ondan önce aç sen ülkeyi yönetenleri eleştir. Nasıl ayakkabı kutularındaki paraların hortumlandığını, nasıl devlet kurumlarının satıldığını, nasıl askeriyenin bitirildiğini, nasıl fetönün devletin içine girdiğini hoca efendi gel hasret bitsin diyenleri eleştir. Dolara ben hiç bakmıyorum bile diyen ekonomiden anlamayan ekonomi bakanını eleştir. Eğitimin e sinden anlamayan eba çökünce bu güzel birşey diyen eğitim bakanını eleştir. Seninle aynı kafaya sahip ülkeyi makarna, kömüre satanları eleştir onlardan sonra sıra gelirse muhalefeti eleştirirsin. 20 yıldır ülkenin anasını bellediler gelmiş marai meselesinden bir haber, alın size lider diyor. Sen maraştan ne anlarsında kalkmışsın konusunu açıyorsun. Çok mu tarihten anlıyorsun bak bu kadar eskide gitmenede gerek yok, ayakkabı kutularını görmen için, yada fetö nasıl hoca efendiydi onları görmen için. Davos mesela şimdi gündeme geliyor biliyorsundur lideriniz nasıl davosta kükredi, İsrail'e siz öldürmeyi daha iyi bilirsiniz dedi sonra ben İsrail halkına demedim benim tepkim moderatöreydi dedi. Ama tabi duvara yazsak bunları duvar artık bunları duvar anlar ama siz anlamazsınız. Sizin menfaatleriniz vatanınızdan önde geldiği için bunları görmezsiniz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.