Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (989. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
21.689
Cevap
236
Favori
1.238.821
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 987988989990991
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamamdır teşekkürler hocam 👍
  • zamaninda aliexpress bir urun almistim cinden ozamanlar 60 gun gelis suresi vardi 60 gunu gecince para iadesi istedim ve para iade ettiler ve 3 gun sonra urun elime ulasti bedava gelmis oldu
  • filojistoN kullanıcısına yanıt
    eb hizlisi ucak gemi 45 gun buluyor gelmesi
  • phasan P kullanıcısına yanıt

Gemi mi Uçak mı olduğunu öğrenmenin bir yolu var mı acaba?

• filojistoN kullanıcısına yanıt
    kargo takip de yazmali
  • Arkadaşlar benim aldığım ürün 5 gündür falan menşe ülkesinden yola çıktı olarak görülüyor. 17track sitesinden baktım, türkiye için ayrı bir takip kodu veriyor. O kodu girip ptt den baktım fakat hatalı diyor. O takip kodu ne zaman aktif olur acaba? Süreç tam nasıl işliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UF771804314YP ne zaman bakılır buna arkdaslae
  • Arkadaşlar apc kargo ile ürünü gelen oldu mu ?
  • 18 Şubat'ta kargoya verilen Singapore Post kargom bugun gümrüğe teslim edildi, bu gümrük işlemleri ortalama kaç gün sürüyor bilen var mı?

Edit: sabah gümrüğe girdi akşam çıktı, baya şanslıyım sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wotkins -- 1 Mart 2021; 17:49:36 >
  • Benim ürünün PTT barkodu aktif olmuş. Item is ready for ship diyor. Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! 

• erAn_ kullanıcısına yanıt

Selam, kargonuz ülkeye girdikten sonra PTT koduyla takip edebilirsiniz. PTT'nin sisteme girmesi biraz uzun sürüyor. Onun dışında size verilen kodla 17track veya Global Cainiao sitesinden takip edebilirsiniz. Item arrived to Turkey/Istanbul ibaresini gördükten sonra PTT sisteme düşüyor(dediğim gibi biraz uzun sürüyor).

• Arkadaşlar kargo böyle kaldı. Sizce ne zaman vergi belli olur? Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!
  • Arkadaşlar ben 8 dolarlık bir ürün alacağım. Bazı yorumlarda çok yüksek vergi yazdıklarını gördüm. Sık sık bu durumu yaşayan var mıdır yoksa nadiren mi oluyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ANU1X

Selam, kargonuz ülkeye girdikten sonra PTT koduyla takip edebilirsiniz. PTT'nin sisteme girmesi biraz uzun sürüyor. Onun dışında size verilen kodla 17track veya Global Cainiao sitesinden takip edebilirsiniz. Item arrived to Turkey/Istanbul ibaresini gördükten sonra PTT sisteme düşüyor(dediğim gibi biraz uzun sürüyor).

https://parcelsapp.com/en

Bu site takip icin iyi.

Turkiyeye girdiginde bazen takip kodu yenileniyor. Bu site o kodu gosteiyor.

• Gümrük işlemleri yaklaşık 1 hafta sürüyor hocam. ürününüz henüz yeni gelmiş haftaya kadar vergisi kesilip yola çıkar muhtemelen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • erAn_ kullanıcısına yanıt
    Sevkiyat için hazır olduğu anlamına geliyor. Çin'den daha çıkmamış. Yola çıktığında Item departed from origin güncellemesi alacaksınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erAn_

Benim ürünün PTT barkodu aktif olmuş. Item is ready for ship diyor.  

Sizinle aynı durumdayız sanırım. Benim PTT kodu da bu sabah itibarı ile aktif oldu, şimdi ise “Item is at agent warehouse” olarak bekliyor. @BlackMon nickli arkadaş 3 gün önce Yanwen’in ürünleri deposunda topladığından bahsetmişti. Umarım çabuk bir şekilde dolar da bir an önce havalanır bizim uçak Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! 

• 01/03/2021 - 21:00:00 Item is at agent warehouse diyor bende de depoda bekliyor galiba Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! 

• quote:

Orijinalden alıntı: psychô

Sizinle aynı durumdayız sanırım. Benim PTT kodu da bu sabah itibarı ile aktif oldu, şimdi ise “Item is at agent warehouse” olarak bekliyor. @BlackMon nickli arkadaş 3 gün önce Yanwen’in ürünleri deposunda topladığından bahsetmişti. Umarım çabuk bir şekilde dolar da bir an önce havalanır bizim uçak  

Alıntıları Göster

Benimde yanwen ile geliyor ayni ibare var.

Sanirim yanwen hepsini biriktirdi ve hepsini bir gönderdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: psychô

Sizinle aynı durumdayız sanırım. Benim PTT kodu da bu sabah itibarı ile aktif oldu, şimdi ise “Item is at agent warehouse” olarak bekliyor. @BlackMon nickli arkadaş 3 gün önce Yanwen’in ürünleri deposunda topladığından bahsetmişti. Umarım çabuk bir şekilde dolar da bir an önce havalanır bizim uçak  

Alıntıları Göster

En geç perşembe veya cuma istanbulda Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! 

• 
Sayfa: önceki 987988989990991
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.