W

Çavuş
19 Ağustos 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar,

Bütün forumu aradım ama buna dair bir ibare bulamadığım için başlık açmak durumunda kaldım.

Dün itibariyle amazon.de 'den 105 euro tutarında bir kulaklık sipariş ettim. Buna eklenen 42 euro gümrük ücretini her ne kadar garip bulsam da buna rağmen Türkiye pazarının 550 lira altında olması dolayısıyla sipariş verdim. Benim sorum şu: Ürünlere ÖTV eklendiği haberlerini hepimiz biliyoruz. Fakat bu ürünlerin içerisinde Kulaklık olmadığını düşünüyorum. Bu konuda bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi? ÖTV yoksa 20 euro ücreti geri alma durumum söz konusu olacak mı?
2 adet bilet ariyorum biletin degerinin 5 misli gibi sacmasapan tekliflerle gelmeyecek arkadaslardan pm bekliyorum
merhaba arkadaşlar 2 aylık MONSTER TULPAR T7 2.4.1 kullanıcısıyım. bugun masaüstünden prize takılı halde kullanırken aniden klavyenin düzeni bozuldu ve tuşlar çalışmamaya başladı. klavyenin üstüne biraz kuvvet uygulandığında tekrar çalışmaya başlıyor fakat bazı tuşlara bastığımda eğer yeniden klavye üstüne kuvvet uygulamazsam tuş takılı kalmış gibi "eeeeeeeeee" şeklinde gidiyor. problemin donanımsal olduğundan neredeyse emin hale geldim fakat garantiye götürmeden önce bu tarz bir sorunla karşılaşan var mıdır öğrenmek istedim. yardımını esirgemeyen arkadaşlara şimdiden teşekkürler. (ekran klavyesinden gönderildi.)
Arkadaslar iyi aksamlar;

Monster tulpar serisi v2.4.1 surumune sahibim.
Intel hd 4600 ve r9 m290x ekran karti mevcut.
Windows 8.1 pro 64 bit isletim sistemi kullanmaktayim.

Sorunum su:

Driverlarim guncel olmasina ragmen lolde dusuk ayarlarda bile 70 fps aliyorum akla gelebilecek her seyi denedim ama nafile.
1 gb 64 bit ekran kartinda bile 110fps alirken 2 gb 256 bit gibi bir ekran kartindan 65-70 fps almamin gercekten normal olmadigini dusunuyorum. Umarim bana yardimci olabilirsiniz.
İki gündür hayatımda nefret etmediğim kadar nefret ettim mehmet emin karamehmetten.

Bursa'dan Antalya'ya taşındım dolayısıyla Bursa'daki taahhütü dolan iki senelik aboneliğimi iptal ettirdim çünkü Antalya'da taşındığım yerde superonline desteği yok.

İptal ettirirken böyle bir şey gözükmemesine rağmen 3 hafta sonra 150 lira fatura kestiler. Ne için? Modem için. Ben modemi vereceğim hakkında bir şey imzalamadım bana sözleşmemi mail atın diyorum atmıyorlar.
Hadi alın modeminizi lanet olsun diyorum, evde adaptorü unutmuşum, adaptorü de getirin. Ya diyorum unutmuşum pazartesi günü getireyim isterseniz nüfus kağıdımı bırakayım. Yok. Adaptörü getirmedim diye de 150 lira söğüşleme derdindeler. Şimdi o adaptorü götüreceğim, üç tane turkcell hattını da kapatacağım, bir kuruş daha kazandırmayacağım o adama.
Son iki haftadır havlayankirpi.com adresine giriş yapamıyorum. superonline kullanan arkadaşlarımda da denedim onlarda da giriş yapılamıyor. sizde durum nedir ?
fiberinternet 10 mbit kullanıcısıyım. son 1 haftadır blogspot ve adını hatırlamadığım birkaç siteye giremiyorum. bu sorun sizde de var mı? ve yahut bu sorunu nasıl özeceğim hakkında bilgisi olan varsa bana da iletebilir mi?
An itibari ile twitterda profil fotoğrafımı değiştiremiyorum. sizde de böyle bir sorun var mı?
Yaklaşık iki saattir fevkalade olan hızımın içine eden ping sorunu başladı. Ping değerim 4ms iken şuan da 33ms civarlarında. Hızım da hiç bir anormal durum yok. Ping sorununa çözümü olan paylaşırsa sevinirim. Teşekkürler şimdiden.
Mayıs ayından beri fiber internet kullanıyorum. son Birkaç haftadır, online oyunlarda akşama doğru ping artıyor. Örnek vermek gerekirse;

CS'de sabah Ping 19-20, Öğlen saatlerinde 25-40, Akşama doğru ve gece saatlerinde 50-80.

Bu sorunla karşılaşan var mı? Pingi düşürmem için ne yapmam gerekiyor? Yardım ederseniz sevinirim.
Hakkında
Hakkımda:
3cb17deb1863f46f0dc14488c0d2b72bB.jpg
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 154
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 6.684 (Bu ay: 73)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.