Şimdi Ara

Aliexpress SPEDU mağazasında 2$ altlimitli 2$'lık kupon (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
10
Favori
11.870
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sertaga

Yeni üyelere Aliexpress de mobil uygulamada her üründe gecerli 6 usd alt limitli 5 usd lik kupon.

http://s.aliexpress.com/aemuQfmA

Linkten kaydolup aliexpress uygulamayı indirin ve kaydolun. Hesabınıza yüklensin

Mağaza kuponu ile uğraşacağınıza linkten kaydolup aliexpress uygulamayı indirin ve kaydolun, hesabınıza aliexpress deki tüm ürünlerde geçerli 6 usd alt limitli 5 usd lik kupon tanimlansin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sertaga kullanıcısına yanıt
    Kardeşim o kuponu kullanalı yıl olacak. Yeni cep telefonu nereden bulalım, başka yolu varsa söyle alalım :)
  • Ne yaptınız AliExpress'i de dize getirmediniz daha

• kupon kalmamış galiba gecikmişiz,bilseydim beni konudada paylaşırdım daha çok kişiye ulaşırdı.
  • anladığım kadarıyla 5 dolarda 5 dolarlık indirim olacak. son 4 dk. içinde başlayacak ve 50 kişi için geçerli
  • Teşekkürler kaptım bir tane. Bu kupon $5.01' a $5 indirim yapıyor. Yanlış anlamadıysam 7 gün içinde aliexpress in 7. yıl dönümü başlayacak. Eğer ikisi kullanılabilirse mağazadan Güzel kombo yapılabilir. Sanırım bekleyemem o kadar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Usbehci -- 21 Mart 2017; 12:6:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Usbehci

Teşekkürler kaptım bir tane. Bu kupon $5.01' a $5 indirim yapıyor. Yanlış anlamadıysam 7 gün içinde aliexpress in 7. yıl dönümü başlayacak. Eğer ikisi kullanılabilirse mağazadan Güzel kombo yapılabilir. Sanırım bekleyemem o kadar :)

Nerden kaptiniz hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hızlı şarj destekli 1 metrelik type c kablolar ne kadar

• fatihburak95 kullanıcısına yanıt
    Sizin mesajın iki üstündeki arkadaş mağaza sayfasında dağıtılan kuponu yazmış, mağaza sayfasına girdim ve aldım. Tabii 50 taneydi ve hemen bitti :)
  • Yahu bu program ne kadar karismis boyle. Bir suru oyun ivir zivir gelmis. Cok karisik geldi bana. Programi kurcalayan oldu mu?

• Yapikredi 1,71$ icin 6,39tl kesti. Kur 3,60 iken 3,76dan hesapladi. Niye bu kadar fark var. Yapikredi de mi boyle yoksa

• 1.39$'a aldığım kablo kargoya verilmiş hemde kayıtlı posta ile yolluyor.

• mehmet 1905 M kullanıcısına yanıt
    Enpara 3.61 den hesaplamış.

• Benim siparişte kargolanmış, hızlı şarj desteği de varsa yemede yanında yat :)

Aliexpress SPEDU mağazasında 2$ altlimitli 2$'lık kupon

• Benim de bir kılıf bir kablo vardı kargolandı

• arkadaslar cep telefonundan alışveriş yapmak istedim.6 dolarlık üründe 5 dolarlık kuponu kullandım.Kredi kartı bilgilerimi girdim fakat tamam dedikten sonra herhangi bir onay mesajı gelmedi..Ne oldu anlayamadım..2 kez denedim ikisinde de aynı sonuc oldu.Acaba nerde hata yapıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan78

arkadaslar cep telefonundan alışveriş yapmak istedim.6 dolarlık üründe 5 dolarlık kuponu kullandım.Kredi kartı bilgilerimi girdim fakat tamam dedikten sonra herhangi bir onay mesajı gelmedi..Ne oldu anlayamadım..2 kez denedim ikisinde de aynı sonuc oldu.Acaba nerde hata yapıyorum

üst üste alışvriş yaptıysan ban atmıştır sana site.bende denedim alamadım kullandırtmıyo kuponu.
  • İlk kez denedim..Acaba karttan para çekilmiş olabilir mı ? İşlem ne ha verdiği ne tamamlandı..

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 1905

Yapikredi 1,71$ icin 6,39tl kesti. Kur 3,60 iken 3,76dan hesapladi. Niye bu kadar fark var. Yapikredi de mi boyle yoksa

bizzat tecrübe ettim, ykb nin kur farkı daha yüksek çıkıyor. o yüzden çok mecbur kalmadıkça döviz ile yapılan alışverişlerde yapıkredinin kredi kartını kullanmam
  • sonic35 kullanıcısına yanıt
    Enpara normal sekılde mi yoksa sanal kartla mı aldınız

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.