Şimdi Ara

Aliexpress SPEDU mağazasında 2$ altlimitli 2$'lık kupon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
10
Favori
11.870
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mağaza şarj kablosu,kılıf, temperli cam vs satıyor. Ürünler kaliteliye benziyor ben bi tane samsung şarj kablosu aldım 0.87$ a geldi. Sıcak mı bilemedim paylaşayım dedim.
    Minimum 2 dolar alışverişinize 2 dolar indirim yapıyor. Ya da 5 dolarlık alışverişinize 4 dolar indirim yapıyor. Sepete ekleme kısmından kuponu al'a basıp ödeme kısmında direk kullanabiliyorsunuz.

Mağazanın linkihttps://spedushenzhen.tr.aliexpress.com/store/1866145?spm=2114.12010608.0.0.53HdJB#

Benim aldığım kablohttps://tr.aliexpress.com/store/product/Micro-usb-cable-24K-Gold-plated-Nylon-Braided-Fast-Charge-USB-Data-Cable-For-samsung-xiaomi/1866145_32801407300.html?spm=2114.12010608.0.0.0NZNOU

• Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • usb uzatma kablosu satıyor mu?

• İlginçmiş bak. Yeni çıkmış bir markanın lansmanı olabilir alıp denemek lazım. Zamanında Ugreen de ilk çıktığında yapmıştı şimdi el yakıyor. Alalım 5 $ lık kupondan.

2$ lık kupon verdi sadece. 5$ lık nasıl alınıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 20 Mart 2017; 23:42:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnceleyelim
  • 0.81 dolara bende aldım 1m kablo. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: CARNIVALE

usb uzatma kablosu satıyor mu?

Ben görmedim alırken ama detaylı bakmadım belki vardır.
  • 4 dolar indirimi kullandım, teşekkürler.
  • 5$ lık kupon alabilen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tam olarak ben anlayamadım sadece bu ürün için mi? linkteki ürün bende 2.37 dolar gözüküyor bunu 37 cente mi almış oluyoruz? öyleyse sıcak fırsat neden sıcak olmasın :)

US $2.84 lük alışveriş yapınca sadece bu mağazaya özel 2 doalr mı verecek ben hala çözemedim. 84 cent olmuyor sipariş.
  • 2 dolaklık aldım 2 ürün ekledin 5.15 oldu ama 2 dolar düşüyor tek üründemi geçiyor acaba alanlar hangi ürünleri aldı?
  • 2 metrelik android kabloyu en ucuz nasil aliriz kafam durdu resmen, cinliler bunun onunu kapatmis

• Bunu aldım teşekkür ederim 1.10 usd

http://s.aliexpress.com/Rbu6BRNv

• quote:

Orijinalden alıntı: juba09

tam olarak ben anlayamadım sadece bu ürün için mi? linkteki ürün bende 2.37 dolar gözüküyor bunu 37 cente mi almış oluyoruz? öyleyse sıcak fırsat neden sıcak olmasın :)

US $2.84 lük alışveriş yapınca sadece bu mağazaya özel 2 doalr mı verecek ben hala çözemedim. 84 cent olmuyor sipariş.

Evet bu mağazada geçerli. Mesela ben 2.87 dolarlık 1m kablo aldım 2 dolar düştü 0.87 dolar ödedim. Bu renk uzunluk seçtiğin yerde alt kısımda 2 dolarlık kupon alma butonu var tam ne yazıyordu hatırlayamadım ona basıyorsun, kupon alındı alışverişinizde kullanmayı unutmayın diyor. Sonra sepete ekleyip ödemeni yaparken o kuponu kullanıyorsun 2 dolar iniyor fiyattan.
  • 5$ üstü 4$ indirim düşmüyor sadece 2$ kuponu kullanabildim .3.39$ olan kabloyu 1.39 $'a aldım.

• Kuponu ekleyin ödeme kısmında iki doları kendisi düşecek toplam tutar 84cent olacaktır.

Aliexpress SPEDU mağazasında 2$ altlimitli 2$'lık kupon

• Alan arkadaşlara hayırlı olsun. Sıkıntı yaşamayız umarım.
  • 1.39$'a aldığım ürün linki,

http://s.aliexpress.com/eQ3uYbQB

• Kupon tek seferlik heralde

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.