Şimdi Ara

Aliexpress SPEDU mağazasında 2$ altlimitli 2$'lık kupon (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
10
Favori
11.870
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oguzhan78

arkadaslar cep telefonundan alışveriş yapmak istedim.6 dolarlık üründe 5 dolarlık kuponu kullandım.Kredi kartı bilgilerimi girdim fakat tamam dedikten sonra herhangi bir onay mesajı gelmedi..Ne oldu anlayamadım..2 kez denedim ikisinde de aynı sonuc oldu.Acaba nerde hata yapıyorum

Telefonunuz mobil/phone order işlemine açık mı bazen ordan da kaynaklı oluyor. Yada yurtdışına açık mı kart?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • budamıkactı
  • Yarım saattir mal beğenmeye çalışıyom meğer kupon bitmiş

• ellekem kullanıcısına yanıt
    Enpara'da sanalkart yok diye biliyorum ürün kaç TL ise ona göre kart limiti belirleyip alıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

Yarım saattir mal beğenmeye çalışıyom meğer kupon bitmiş

• sonic35 kullanıcısına yanıt
    Limit derken yeterli miktar para yatırmak oluyor kastettiğiniz degil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 21 Mart 2017; 20:3:21 >
  • ellekem kullanıcısına yanıt
    Hayır enpara'da vadesiz ve birikim hesabı var.Alışveriş yaparken vadesiz hesaba alışveris tutarı kadar para aktarıyorum ek olarak ayarlar kısmında aylık alışveriş limiti belirleme var istediğiniz gibi ordan da ayarlayabiliyorsunuz.

Örnek: 50 TL lik alışveris yaparken aylık limiti 51 TL yapıyorum vadesiz hesaba da 51 TL aktarıyorum.

• sonic35 kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam bilgilendirme için teşekkürler İyi oldu bunu dediğiniz

• 2-3 hesaptan alış yapıp aldıklarının hepsi kargolanan oldu mu? Aynı hesaptan aldığım 2 ürünün bile sadece birisini kargoya vermişler, adam başı sadece tek ürün gönderip patlatmazlar inşallah.

Az önce durum güncellemesi yapılmış ve tüm siparişler kargolanmış. Umarım kaliteli kablolardır, iyi markalar listesine bunu da ekleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 22 Mart 2017; 18:14:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 1 dolarlık kuponlar var mağazaların 1.01 dolar üstü geçerli tüm ürünlerde geçerli demesine rağmen hiçbir üründe düşmüyor bilen biri yardımcı olabilir mi?
  • Cevap yok mu

• benim kablo bugün geldi. 20 mart 3 nisan arası desek 2 haftada ulaşmış oldu. samsung orjinal kablo ile samsung şarj aletinde ampere ile test ettim. orjinal 1550 - 1600 arasındayken bu kablo 1600-1650 mA arası değer gösterdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

benim kablo bugün geldi. 20 mart 3 nisan arası desek 2 haftada ulaşmış oldu. samsung orjinal kablo ile samsung şarj aletinde ampere ile test ettim. orjinal 1550 - 1600 arasındayken bu kablo 1600-1650 mA arası değer gösterdi.

Beğendiniz mi kablo nasıl? İlk ben vermiştim oysaki siparişi benim gelmedi daha :) hangi şehir sizin?
  • Bu şekilde şarj etmeye devam ederse beğenicem :) ama özel bi kablo değil gibi. Ederinde aldık sanırım :)

İstanbul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 4 Nisan 2017; 18:3:34 >
  • neyse 3 liradan zarar gelmez diyelim :)
  • reversible kablo olaydı iyiydi
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Benim kablo da bugün geldi. kablo kısımları ve uçlar güzel ama öyle resimlerdeki gibi kaliteli değil. Bu paraya oldukça iyi ama.
  • Evet benimki de dün geldi resimlerdeki gibi değil gerçekten ama yinede kaliteli sayılır parasını rahat hakediyor.
  • igetsky kullanıcısına yanıt
    Şuan yine 5 dolara 4 dolar kullanabiliyorsunuz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoBiN*

Şuan yine 5 dolara 4 dolar kullanabiliyorsunuz hocam

Iphone usb lerde gecmiyormus

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.