Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu •

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Michael07 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 29 Misafir (15 Mobil) - 15 Masaüstü15 Mobil8 Android
5 sn
38.919
Cevap
1.516
Favori
2.569.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 19 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 4875
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3953
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1606
  • Favoriye Eklediklerim 1561
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • iso227 (3953 mesaj) Pi (599 mesaj) buraoca2 (563 mesaj) kerimcem (551 mesaj) hakan1581 (365 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (21782 mesaj) Mobil (12888 mesaj) Tablet (659 mesaj) Mini (1930 mesaj) Uygulama (1763 mesaj)
  • @
169 oy
Öne Çıkar
Giriş
    4 Mesaj

tesekkurler, insallah dediginiz gibi olur alali 10 gun oldu bugunle beraber :/ daha gelecek de gumrukten gececek de...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    335 Mesaj

Benim gelen bütün kargolarım depoda bekledi kimisi 1 gün bekledi kimisi 5 gün bekledi. Gümrüğe gelince ise yoğunluktan dolayı hemen geçmiyor en az 1 gün depoda bekliyor sonra gümrüğe giriyor yasaklı ürün yada ticari bir miktar yoksa kargonuz gümrükten geçer.

|
    |
    limououn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    75 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: limououn

PR120828465YP

RH131027607TR

@falcon_X1 selamlar hocam. kargodan 4-5 gündür haber yok bi güncelleme yok, alttaki ptt numarası sanarak siteye baktım oradada da aynı, aradım sistemde gözükmüyor dediler. ne yapmalıyım?

ayın 8ine kadar çinde tatil ama bugün yarın çalışmaya dönerler

bundan bağımsız hazır yazmışken kargo fiyatlarıyla ilgi kesin bişey öğrenebilen var mı 1 ekimden itibaren vergi dahil olucak diyolardı sanırım hala uygulamaya geçmedi olucak mı böyle bişey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxCrazyBoyxx01 -- 4 Ekim 2020; 20:49:50 >
    |
    |
  • Er
    4 Mesaj
    dediginiz gibi bugun depart oldu sabah bildirimi gelmis, guncellemeleri yazarim. ben kargoyu ucretsiz almistim bu arada.

|
    |
  • Yüzbaşı
    959 Mesaj

Kaç gündür ücretsiz kargo seçeneği çıkıyor hiçbir üründe. Türkiye'ye özel bir uygulama mı bu?

• Yüzbaşı
    726 Mesaj

Üçretsiz kargo olayı kalmamışki en kötü ürüne 3 4 dolar kargo çıkıyor standart shping

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    digiogi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    36 Mesaj
    iyi akşamlar aliexpressten şimdiye kadar hiç bir ürün almadım simdi 650 dolarlık bir ürün almayı düşünüyorum.Vergisi ne kadar olur tahsilatı nasıl yapılır bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

|
    |
  • Yüzbaşı
    357 Mesaj

1 Ekim 2020 itibariyle vergide eklenip gönderilecek tüm ürünler. En son ona da el attılar. Gümrük vergisi kesildiği için sistem tam oturunca vergisi ve kargosu hesaplanıp gönderilecek. Tek tür kargo seçeneği o yüzden var.

|
    |
    digiogi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    191 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ozgurrdunya

1 Ekim 2020 itibariyle vergide eklenip gönderilecek tüm ürünler. En son ona da el attılar. Gümrük vergisi kesildiği için sistem tam oturunca vergisi ve kargosu hesaplanıp gönderilecek. Tek tür kargo seçeneği o yüzden var.

Şu an gerçekleşen yeni alımlara gümrük vergisi dahil mi ? ya da bazı satıcılar mı yapmaya başladılar bunu ?

• Yüzbaşı
    699 Mesaj

Geçen hafta müşteri temsilcisiyle görüştüm gümrük vergisi dahil sistem henüz yok. Satıcı DDP (Delivered Duty Paid) olarak kargo yapabiliyorsa gümrük vergisi dahil oluyor...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    MRCFT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    357 Mesaj

O zaman daha kötü. Türkiye kargoları çok fena şekilde kazık hale gelmiş durumda. Aliexpress olayı da bizler için bittibitiyor(nokta)com

|
    |
    GuerillaUnit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2381 Mesaj
    3 dolarlik üründe 10 dolar kargo çıkıyor.

|
    |
  • Yüzbaşı
    448 Mesaj
    Kargo ücretsiz diyor kargo çıkıyor. Hiç tadı kalmamış bununda

|
    |
  • Onbaşı
    22 Mesaj

Arkadaşlar selam,

https://tr.aliexpress.com/item/4000867959988.html?spm=a2g0o.cart.0.0.6f753c001jpb5b&mp=1 linkteki kulak pedi ve kafa bandını sipariş vereceğim. Ürünü aynı satıcıdan almama rağmen neden 1 pakette gönderilebilecek ürüne 2 kere kargo parası veriyorum. Onun dışında kargo hariç 50TL yapıyor ne kadarlık bir vergi öderim

|
    |
  • Er
    4 Mesaj
    tekrar selamlar arkadaslar, su anda torba kapandi olarak gozukuyor hepinize tesekkur ederim, gumruk vergisi 47.75tl olarak hesaplanmis urune 21 dolar(4 dolarlik indirimle, faturada 25 gozukuyor olabilir) vermistim, tesekkurler.

ve de 24'unde siparis vermistim 26'sinda kargoya verildi 4 ekimde istanbula geldi. 7'sinde gumruge girdi ve torba kapandi olarak gozukuyor.

|
    |
  • Teğmen
    115 Mesaj

UB114346282LV takip numaralı kargom samsuna gelmiş gözüküyor ama Türkiye içi takip edemiyorum.

• Yüzbaşı
    335 Mesaj

Başka datalardan baktığım zaman kargonuz en son 11 Eylülde Riga/Letonya'ya varmış olarak gözüküyor. Eğer Samsun'a kadar geldiği biliyorsanız en yakın PTT şubesine gidip sorabilirsiniz eğer bir şey çıkmazsa bölgenizdeki PDM'ye gidebilirsiniz.

|
    |
    pprc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3640 Mesaj

selam arkadaşlar.

8 parça sipariş verdim 10 sürmedi 6 tanesi geldi.

Cainiao Super Economy gönderimli iki kargom bir türlü gelmiyor.nerede olduğunuda öğrenemiyorum.Ülkenize ulaştı diyor ama gerisi belli değil.

nasıl öğrenicez tecrübeli birileri varmı acaba?

ben genelde amazon dan veya ebaydan alırım çinden alışveriş konusunda biraz cahilim.

• Yarbay
    2381 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

selam arkadaşlar.

8 parça sipariş verdim 10 sürmedi 6 tanesi geldi.

Cainiao Super Economy gönderimli iki kargom bir türlü gelmiyor.nerede olduğunuda öğrenemiyorum.Ülkenize ulaştı diyor ama gerisi belli değil.

nasıl öğrenicez tecrübeli birileri varmı acaba?

ben genelde amazon dan veya ebaydan alırım çinden alışveriş konusunda biraz cahilim.

Cianao çok kötü, 2 tane ürünüm gelmedi bu kargo ile. Tavsiye etmiyorum gerekirse kargo ücreti verin bu cianao ile almayın

• Yarbay
    3640 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Cianao çok kötü, 2 tane ürünüm gelmedi bu kargo ile. Tavsiye etmiyorum gerekirse kargo ücreti verin bu cianao ile almayın

Alıntıları Göster

bilmiyordum ki .tühh yaa.iş için gerekli bekliyorum hala ama herhalde gelmeyecek.

|
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Cancer Clinical Trials
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,078
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.