Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1838. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
42.515
Cevap
1.503
Favori
2.881.024
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18361837183818391840
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce 60 liralık ürüne 25 lira vergi ödedim.

Daha gelecek olan 250 liralık paketim var. Ona da bir 100 lira çıkacak herhalde.

Doymadılar yemeye. Doymadılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yahu olay vergi değil aliexpressi bile çileden çıkartmışlar fahiş kargo ücreti var çoğu üründe türkiye için, alışveriş yapmayın çinden diye %85+ oranında alışveriş bitti başarılı oldular ...

amaç sizin 3 kuruşluk verginiz değil ekonomik cortlamadan içe döndürmek tüketimi bizim millet bilmem kaç katı pahalı olsada alıyor yine dün kardeşim fahiş 600 tllik kulaklık peşinde koşuyor n11 de artık ben kızdım bağırdım bu işsiz halinle pahalılıkta ne kulaklığı diye ..

buna en çok ptt çalışanları ve esnaf sevindi zaten..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 5 Kasım 2020; 12:53:15 >
  • Merhaba, 2 adet fan aldım aliexpress ten 27 Ekim den beri İtem arrived İstanbul olarak gözüküyor normal mi? Bide 170 lira verdim vergisi kaç lira olur aşağı yukarı?

• arkadaşlar WWE ile başlayan yanwen ile gönderilen kargo takip var şubeye geldi görünüyor Aras kargoyu aradım bu numara bize ait değil diyor isimden de baktı adınıza kargo yok dendi 3gündür teslim edilmedi ne yapmak gerekli

• 210 liralık aslında 25$ bir ürün alacağım indirim kodu olan var mı arkadaşlar ilk defa alışveriş yapacağım

• wwwselcuk kullanıcısına yanıt

Sorun olmazsa barkod numarasını paylaşabilir misiniz ?

• Merhaba kargoyla ilgili bir sorun yaşıyorum bu konuda bilgisi olan bana pm den yardımcı olabilirmi konuyu saptırmayayım.
    Tesekkürler.

• benim hesabım donduruldu bi ara 90 dolarlık ürün hakkında defalarca konuşmama rağmen iade olmadı ürün gümrükten dönmüştü bunu geri alabilirmiyiz

yardımcı olana ikramım olur.

• almak istediğim ürünün bütün satıcıları standart shipping'den başka seçenek sunmuyor. Satıcıyla konuşup takipli kargo istemek oluyor mu? Ya da standart shipping ile eskisi gibi sık kaybolmalar olmuyorsa şansımı denemeli miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • drangela61 D kullanıcısına yanıt
    59lira ödedim motion+ şans biraz da

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • JagerBomb kullanıcısına yanıt
    Cogu takipli oluyor zaten 15,20 güne gelir

• Kod yok öyle kimse de uygulama icinde oyunlari oyna mağaza kuponlarina bak

• KemalD94 K kullanıcısına yanıt
    Güncelleme geç oluyor bazen hareket olur. Şans 30 da cikar 90 da

• arkadaşlar eskiden satıcıyla konuşup 100 dolarlık ürünü 10 dolar göstertiyorduk. şimdi de öyle bir şey yapsak 10 dolardan mı vergi keserler 100 dolardan mı. nasıl anlıyor ptt?

• FcbAYERN F kullanıcısına yanıt
    Öyle hocam.. Adınıza sevindim..
    Ben Aliexpress ile uğraşmak istemedim, HB 745'e düşürünce oradan aldım hocam..
    Şimdilik bir sıkıntı yok..

• drangela61 D kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun benim aklımda yoktu bile güzel kupon denk gelince aldim, takip edin siz güzel kupon gelirse 2. alin sterio yaparsiniz:)

• Bu ödüller kupon olarak mı dönecek bize ? Umarım hatrı sayılır kupon verirler 🤲

Aliexpress Ana Konu •

Alt tarafı 23 tl lik kupon verdiler yazıklar olsun ama kullandık tabi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dert Sahibi -- 13 Kasım 2020; 23:10:2 >
  • selam arkadaşlar yeri burasımı bilmiyorum ama bir şey sormam lazım.

aliexpress seçkin kuponu diye bir şey tanımlamışlar tesadüf gördüm.toplam 22 dolar diyor.

kullana basınca beni bir sayfaya yönlendiriyor sanırım sadece o lsitedeki ürünleri seçebiliyoruz ama nasıl kullanıyoruz anlamadım.

22 doların tamamını bir ürün buldum onunla kullanmak istiyorum ama ekleyemedim.otomatik mi ekleniyor dedim ama fiyat değişmiyor.

varmı bilen eden ben çözemedim.

• Aliexpress artik her ürüne kargomu almaya baslamiş?

• 
Sayfa: önceki 18361837183818391840
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.