Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu •

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (3 Mobil) - 9 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
38.903
Cevap
1.513
Favori
2.567.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 4868
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3953
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1606
  • Favoriye Eklediklerim 1558
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • iso227 (3953 mesaj) Pi (599 mesaj) buraoca2 (563 mesaj) kerimcem (551 mesaj) hakan1581 (365 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (21767 mesaj) Mobil (12884 mesaj) Tablet (659 mesaj) Mini (1930 mesaj) Uygulama (1763 mesaj)
  • @
169 oy
Öne Çıkar
Giriş
    335 Mesaj

İlginç iki gündür liste hazırlanmaz. Kargonuzun teslim yapacak olan çalışanın bir sonraki günkü kargo teslim programına eklendiği anlamına gelir. Aynı gün teslim yapmıyorlar sadece bir sonraki günün listesini hazırlıyorlar. Ama şubeden gidip alabilirsiniz teslim edemezler diye bir şey yok. Eğer "torba kapandı" veya "dağıtıma çıkarıldı" yazısı görülürse o zaman kargonuzu alamazsınız.
    |
    |
    Bay Robot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2672 Mesaj

Hocam ilk gün gittim dağıtımda dediler dağıtım aracı geldi adıma adresine paket yoktu. Çağrı merkezini aradım şubeden teslim alamazsınız adrese teslim dedi. Çok saçma iş yapıyorlar. Bugün de dağıtıma çıkmadı hala aynı...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    falcon_X1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    335 Mesaj

Hocam bence hemen gidin alın kargonuzu afra tafra yapsalar bile zorla alın. PTT yine bir iş çeviriyor olabilir şubeden teslim alamazsınız diye bir kanun yok gidip alabilirsiniz. Yarında dağıtıma çıkarılır ama yine gelmez alıcı adreste yoktu derler pazartesiye kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falcon_X1 -- 2 Ekim 2020; 10:35:30 >
    |
    |
  • Yarbay
    2672 Mesaj

Adreste bulunamadı deme şansı yok özel istede oturuyorum kargo kutuma yada güvenliğe bırakılıyor. Vakit bulursam gideceğim tekrar bir güvenlik bir çalışan var şube olmaktan çok uzak bir yer başakşehir dtm...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Robot -- 2 Ekim 2020; 10:43:36 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    335 Mesaj

Daha önceden adreste olduğum halde alıcı adreste yok güncellemesi alıp. PDM'ye geri dönmüştü. Tabii hafta içi gidip aldım kargoyu dağıtıcıda oradaydı söyledim durumu çıkıp gittim. Başka bir kargomda vardı oda ertesi gün geldi aynı dağıtıcı getirdi. Bence gidin kargonuzu alın hocam hafta sonu getirmezler. En erken Pazartesiye kalır gider alırsınız yada tekrardan teslimata çıkarırlarsa gelebilir.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    365 Mesaj

kesin bilgi mi hocam? 2 adet kupon vardı boşa gidecek sanırım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ReCKLeSS17 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1316 Mesaj

kesin bilgimi bilmiyorum.müşteri hizmetlerinin bana söylediği şey bu.umarım kesin bilgidir ama (eskisi gibi ücretsize döner yani)
    |
    |
    AsTraLL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    114 Mesaj
    Haziran ayında aldığım ürün bugün geldi satıcı iki kere teslimat süresini uzatmıştı mağduriyet yaşamayayım diye, iyi ki iade almamışım o zaman 20 liraya aldığım şey şimdi 80 lira olmuş adama parasını vermek için uğraşırdım.
    |
    |
  • Yarbay
    2672 Mesaj

Gidip aldım hocam sağolun başka bir eleman vardı baya bir yönlendirme sonrası ulaştım. Üç günde adrese kargo çıkaramıyorlar...

|
    |
  • Yüzbaşı
    335 Mesaj

Güle güle kullanın hocam. Klasik PTT işte zaten 1-2 gün şubede bekliyorsa kesin bir şey vardır. Kargoyu gidip almak en iyisidir.

|
    |
  • Yüzbaşı
    726 Mesaj
    Artık aliexpress birşey alınmaz en ucuz 4 5 dolar kargo ekliyor

|
    |
  • Yüzbaşı
    365 Mesaj

Bende görüştüm bugün, bana da kargo ücretini satıcının belirlediğini kendileri ile ilgili olmadığını söyledi.

|
    |
    ReCKLeSS17 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1316 Mesaj

her müşteri temsilcisi farklı konuşuyor o zaman,benim görüştüğüm kişinin adı Pauline 'idi,kendisi dediğim gibi covid 19 yüzünden kargoların bu şekilde olduğunu,covid bittikten sonra eskiye döneceğini söyledi,umarım bu şekilde olacaktır diye ümit ediyorum,yoksa şu anda bir anlamı kalmadı alinin.tuhaf olan şeyde 8 tlllik bir ürüne 40-50 tl kargo çıkıyor,bir başka satıcıda atıyorum aynı fiyatlı ürüne 15-16 tl çıkıyor,aynı satıcıdan alsan her ürüne ayrı kargo vs çıkıyor.işin özü şu anda çok kötü oldu bu durum.

|
    |
    AsTraLL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5519 Mesaj

Arkadaşlar 1000 dolarlık bir ürün alacağım, seçkin kuponu diye bir şey gördüm. Bunu nasıl alabilirim?

|
    |
  • Binbaşı
    1357 Mesaj

UB064578539LV takip nolu ürünün 13.08.2020 istanbul ptt gözüküyor ve hareket yok.Gelme ihtimali varmı?

|
    |
  • Çavuş
    49 Mesaj
    Arkadaşlar selam. Aliexpressten 165tl ve 190tl olmak üzere 2 alışveriş yaptım. Tahmini ne kadar vergi öderim? Şimdiden teşekkürler cevap için..

|
    |
  • Yüzbaşı
    277 Mesaj

Selamlar, kullanmış olduğum ve garantisi biten Hyperx Cloud Revolver S marka kulaklığımın kulak yastıkları açıldı ve ülkemiz içerisinde yedek parçalarını bulamadım. Sırf bu yüzden dolayı ileride kulaklık alırken yedek parça temininin kolay olup olmamasını dikkate alacağım.. :)

Şimdi başınızı ağrıtacağım ama ilk kez bu siteden alışveriş yapacağım, alacağım ürünün linki şu; https://tr.aliexpress.com/item/32945661484.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.52bb11eauhk92D&algo_pvid=edaef2ac-0436-49bd-9207-2301cfd3a5d2&algo_expid=edaef2ac-0436-49bd-9207-2301cfd3a5d2-1&btsid=0bb0620316017940665636168e605e&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Muhtemelen bana gelmesi biraz uzun sürecek. Vergilendirme ile alakalı bir site vardı, linkini bulamadım. Vergi konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

İyi forumlar dilerim.

|
    |

• Yarbay
    2381 Mesaj
    Bu kargo fiyatlarına ne oldu böyle? 20 dolarlık ürün var sepetimde, 35 dolar kargo çıkıyor. Müşteri temsilcisi ile konuştum bişey yapmadı. Böyle olursa hicbirsey alinmaz buradan.

|
    |
  • Er
    4 Mesaj

PR120828465YP

RH131027607TR

@falcon_X1 selamlar hocam. kargodan 4-5 gündür haber yok bi güncelleme yok, alttaki ptt numarası sanarak siteye baktım oradada da aynı, aradım sistemde gözükmüyor dediler. ne yapmalıyım?

• Yüzbaşı
    335 Mesaj

Hocam kargonuz şuan Çinde depoda gözüküyor sebebi yakın tarihte İstanbul'a direkt uçuş olmadığı için kargonuz depoda bekliyor. Bir kaç gün içerisinde depodan çıkar ve uçağa yüklenir.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/f1/60/1b/f1601b8c652a612135d888c98a07b94f.jpeg&t=0&width=480&text=1
    |
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
kripto para haberleri
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.