Şimdi Ara

Ali Koç'un Basın Toplantısı (ANA KONU) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
2
Favori
1.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tugayy

Namus davamız dediği CAS davasını niye çektiğini açıkladımı acaba.

Ali Koç: Sayın Şenes Erzik'in öncülüğünde bize 'CAS Davası çekildiği takdirde 2020 Olimpiyatları'nı doğrudan alacağımız' inandırıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acemi nefer

he onun için diyorsun ki.konuyla alakalı olsun olmasın,haklı olsun olmasın herşeyi cemaate bağlarım kardeşim.anladım.güzel kafa.

konuşacak kelimen varsa meydan ortada herkez görüyor yazılanları, çık karşıma ADAM gibi konuş, kaş göz yapmakla ergen kelimeleri kullanmakla bu işler olmuyor güzel kardeşim..benim yazdığım mesajları tekrar okursan ve azcık kafan çalışıyorsa ne demek istediğimi anlayabilirsin..

Yağmur yağdı cemaat bilmem ne olmuş cemaat demiyorum ben, sadece bu cemaatin bu ülkenin kurucusuna ne diye hitap ettiğini biliyorum, hakkında neler düşündüğünü biliyorum ve ististasız hepsinin tamamen "$" çıkarı sebebiyle burada olduğunu biliyorum, bana kimse falan filan anlatmasın anlatacaksada ADAM gibi anlatsın,

Kaş gözle olmaz bu işler güzel kardeşim.

• Kolonların üstüne mikrofon koyuyorlar.
  • Yemek varmış ya la karnım acıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Friedrich Engels

Adami parmakla gösterdi oha

kimi la

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerek duruşu gerek konuya hakimiyeti falan koç'u çok beğeniyorum. Aziz yıldırım'dan sıyrılıp bir kaç sene ortada gözükmeden başkan'lığa adaylığını koyması lazım bence.
    Fb'nin geleceği bu adamda.. Tabi mevcut hükümet'in de değişmesi lazım (inş) yoksa sürekli kutuplaşma yaşanır ya da kuyusunu kazarlar.
  • quote:

quote:

Ali Koç: Sayın Şenes Erzik'in öncülüğünde bize 'CAS Davası çekildiği takdirde 2020 Olimpiyatları'nı doğrudan alacağımız' inandırıldı.

yav hehe derler adama.

Madem sen ülkenin ve ülke yetkilerinin takımını güzel savunmadığını düşünüyorsun neden namus olarak gördüğün davayı seni savunmayanlar için geri çekiyorsun ?

Eğer şike yoksa bile takımın adını bu kadar lekeleyen, başvurduğu her makamda suçlu bulunan bir adamla daha önce TFF de görev alıp eline yüzüne bulaştırmış bir adamın rakip olarak başkanlığa aday olması saçmalıktır. Memlekette adam mı yok arkadaş başka

• quote:

Orijinalden alıntı: Bugraloji

quote:

he onun için diyorsun ki.konuyla alakalı olsun olmasın,haklı olsun olmasın herşeyi cemaate bağlarım kardeşim.anladım.güzel kafa.

konuşacak kelimen varsa meydan ortada herkez görüyor yazılanları, çık karşıma ADAM gibi konuş, kaş göz yapmakla ergen kelimeleri kullanmakla bu işler olmuyor güzel kardeşim..benim yazdığım mesajları tekrar okursan ve azcık kafan çalışıyorsa ne demek istediğimi anlayabilirsin..

Yağmur yağdı cemaat bilmem ne olmuş cemaat demiyorum ben, sadece bu cemaatin bu ülkenin kurucusuna ne diye hitap ettiğini biliyorum, hakkında neler düşündüğünü biliyorum ve ististasız hepsinin tamamen "$" çıkarı sebebiyle burada olduğunu biliyorum, bana kimse falan filan anlatmasın anlatacaksada ADAM gibi anlatsın,

Hepsi için İSTİSNASIZ $ için diyen biriyle konuşacak birşey yok.Zaten sen kafanı bunlarla doldurmuş,yobazlastirmissin.senin gibi birine laf anlatacagima eşşeğe hendek atlatırım daha kolay.sana bu kafayla iyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Raven

quote:

Adami parmakla gösterdi oha

kimi la

Azizin bilgisayarindaki hakemlerin hangi takimli oldugunu iceren belgenin oldugunu bilen bi kongre üyesi, Alicim diyip duruyordu sorarken

Saniyorum listeyi iyi niyetle basina yollamis ama hemen karalama amacli kullanilmis
  • quote:

O na sıra gelmedi.yukarda gazetecilere yemek hazırlamışlar soğumasın diye toplantıyı bitirdi.birde bir soru sordular sabahtan beri bizi yoketmek istiyorlar,ele geçirmek istiyorlar diyorsunuz.kimler? cevap:bilmiyorum.

• Tartışmaları siyasete kaydırmayalım.
  • Herşey bir yana Ali Koç un da Necati Şaşmaz gibi iki lafı bir araya getiremeyen içi boş biri olduğunu görmüş olduk. Ali Koç un fenerbahce taraftari gözünde polat alemdar dan farkı yok. Ama gerçekler acıdır bu adamdan bir halt olmaz

• Özet geçicek var mı ne dedi ? Aday mıymış ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

Özet geçicek var mı ne dedi ? Aday mıymış ?

Hayır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

Özet geçicek var mı ne dedi ? Aday mıymış ?

Özet şu. Aday değilim. Federasyon bizi savunmadi. Sanki sadece fenerbahce muhattapmis Trabzonspor yokmuş gibi tek taraflı konuştu.
    Kendileri iyi savunma yapmadığı halde o kısımları da biz kandırıldık süre azdı filan dedi...
    Hep aynı şeyler...

• Serkan Korkmaz ‏@serkan_korkmaz
    İletişimci olarak söylemeliyim ki;"Aday olmayacağım,Yıldırım'ı destekliyorum,Aydınlar başkan olmasın"demek için 154dakika çok ama çok fazla.
  • İstifa geldi

Fenerbahçe eski yöneticisi Necdet Ersoy, Ali Koç'un düzenlediği basın toplantısından sonra 1907 Derneği'nden istifa etti.

Bir dönem 1907 Derneği Başkanlığı da yapan Necdet Ersoy, derneğin şimdiki başkanı Ali Koç'un kongre öncesi düzenlediği basın toplantısındaki açıklamalarını "taraflı" bulduğu gerekçesiyle bu kararı aldı.
  • quote:

quote:

quote:

Hepsi için İSTİSNASIZ $ için diyen biriyle konuşacak birşey yok.Zaten sen kafanı bunlarla doldurmuş,yobazlastirmissin.senin gibi birine laf anlatacagima eşşeğe hendek atlatırım daha kolay.sana bu kafayla iyi forumlar.

Yalnız eşek hendeği kolay atlar ki.

• tff raporunda savunma hakkı vermedi
    sonra tff savunma hakkı verdi ama süresi yetersizdi
    uefa savunmada yeterli süre vermedi
    tahkim baskı altındaydı
    cas baskı altındaydı

yazık, sürekli birine çamur atma peşindeler, dürüstçe cesurca çıkıp isim verselerdi tüm taraftar arkalarında olurdu ama tek bildikleri bahane üretmek hayali düşmanlar yaratmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androalphus

quote:

quote:

quote:

Yalnız eşek hendeği kolay atlar ki.

merak etme.onun deve olduğunu biliyorum.konu inat üzerine olduğu için eşşek kullandım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.