Şimdi Ara

Ali Koç'un Basın Toplantısı (ANA KONU) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
2
Favori
1.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Formanı çıkar kulağınla dinle.
  • MAA: "2010-2011 yılını yok sayacaktık"
    MAA: "Fenerbahçe 2010-2011 yılında aldığı şampiyonluk kupası benim sayemde müzede duruyor"

Herkes neyin ne olduğunu gayet biliyor KOÇ başkan, cemaat önce yavaş yavaş kemirdi eğitim sistemini, evlerinden,cemaatlerinden,dershanelerinden mezun olanları okullarını okuduktan sonra çok güzel organizasyonunu yaptı, artık hücre oluşumu gibi oldu ; Cemaatçimisin tamam geç, tayyipçimisin işe alındın

Fenerbahçe gibi cemaatla savaşıyoruz dersen, ünal başkan gibi 20 milyon akepeye oy vermiş taraftarımız var demezsen, Biz Atatürk'ün takımıyız dersen o "özel yetkili" savcıları özel yetkilerini kullanır, hükümette örtülü ödenekten tırabzona para verir, cemaat sayesinde okumuş, büyümüş, ADAM olmuş, poliside savcısıda, DELİL sayılmayan TAPE'leri istediği gibi keser biçer doğrar, 2 tanede FB düşmanı Galatasaray yöneticileri de Soruşturmadan ALınan(!) müfettişe istediklerini aktarır..

Gizliliği koyma , karalama kampanyası başlatıp Tam 10 yıllık iktidarın düşmanlarına yaptığı gibi ; önce halkın önüne at, galeyana getir, kalemşörlerini devreye sok, kimse ne olduğunu anlayamadan suçlu olsunlar, istediğini al.

Siyasi kanatta zaten insanlar ne olduğunu anlamadan 4-5 sene HÜKÜM , giymeden tutuklu kaldılar, Sonra Pardon??

Hepinizden hesap sorulacak, futbolda da siyasette de..Bunu ne özel güçler ne de başkası soracak, akıllanan HALK soracak.

• Zamanlama konusundaki açıklaman hiçte inandırıcı olmadı be Ali Koç.
  • edit: Kulağınızla dinleyin, gözünüzle okuyun .. yanlış yazmışım

@Bugraloji

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke Ali Koç aday olsa ve başkan seçilse. Yalnız bu defa GS-Bjk ve TS arkadaşlar ve medya Aziz Yıldırımı mumla arayamaya başlardı.
  • Çok dandik bir toplantı . Hiç yerinde duramıyor dikkat dağıtıyor daha ciddi bir toplantı bekliyordum.
  • MAA yi destekleyenlere bu herifin ne oldugunu guzel hatirlatiyor Ali Koc helal olsun

• ADAY OLMAYACAĞIM DEDİ. YÖNETİMDE OLUP OLMAYACAĞINDAN SÖZ ETMEDİ
  • Şu trolü alintilayip mentionlamaktan bıkmadaniz mı yahu TAKMAYIN şunu blok+şikayet edin geçin

• Gazeticilere lafları çarpıyor ya helal olsun.
  • Aliciğim.
  • Adami parmakla gösterdi oha
  • Bugraloji kullanıcısına yanıt
    senin işin,gücün,fikrin yokmu.her konuyu siyasete,cemaate bağlıyorsun.ne yaptı sana bu iktidar,bu cemaat.

• quote:

Orijinalden alıntı: zmax

quote:

Orijinalden alıntı: _PerenaL

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bugraloji

MAA: "2010-2011 yılını yok sayacaktık"
    MAA: "Fenerbahçe 2010-2011 yılında aldığı şampiyonluk kupası benim sayemde müzede duruyor"

Herkes neyin ne olduğunu gayet biliyor KOÇ başkan, cemaat önce yavaş yavaş kemirdi eğitim sistemini, evlerinden,cemaatlerinden,dershanelerinden mezun olanları okullarını okuduktan sonra çok güzel organizasyonunu yaptı, artık hücre oluşumu gibi oldu ; Cemaatçimisin tamam geç, tayyipçimisin işe alındın

Fenerbahçe gibi cemaatla savaşıyoruz dersen, ünal başkan gibi 20 milyon akepeye oy vermiş taraftarımız var demezsen, Biz Atatürk'ün takımıyız dersen o "özel yetkili" savcıları özel yetkilerini kullanır, hükümette örtülü ödenekten tırabzona para verir, cemaat sayesinde okumuş, büyümüş, ADAM olmuş, poliside savcısıda, DELİL sayılmayan TAPE'leri istediği gibi keser biçer doğrar, 2 tanede FB düşmanı Galatasaray yöneticileri de Soruşturmadan ALınan(!) müfettişe istediklerini aktarır..

Gizliliği koyma , karalama kampanyası başlatıp Tam 10 yıllık iktidarın düşmanlarına yaptığı gibi ; önce halkın önüne at, galeyana getir, kalemşörlerini devreye sok, kimse ne olduğunu anlayamadan suçlu olsunlar, istediğini al.

Siyasi kanatta zaten insanlar ne olduğunu anlamadan 4-5 sene HÜKÜM , giymeden tutuklu kaldılar, Sonra Pardon??

Hepinizden hesap sorulacak, futbolda da siyasette de..Bunu ne özel güçler ne de başkası soracak, akıllanan HALK soracak.

yaw he he , Cemaat FB'yi M.a.a ' lar ile ele geçirip, sonra Türkiye Cumhuriyetini ele geçirecek
    Fb öyle bir güç ki Cemaatle savaşıyor?
    Mesela GS'da CEO var. Lütfi Arıboğan adam UEFA'yı felan ele geçirmiş FB ye cezayı o verdirdi bence

az röportajları kulağınızla okuyun.Aysal : Bu ülkede 20 Milyon Galatasaray Taraftarının arasında AKP'ye oy verenler de var..

aynen cümle bu işinize geldiği gibi yazmayın

Bu ülkede 20 Milyon Galatasaray Taraftarının arasında AKP'ye oy verenler de var. Demedi direk 20 Milyon GS taraftarı AKP oy verdi dedi. Çok şükür sadece gazetede ve sağ da solda yazan haberleri takip etmiyoruz.

" konu karayolları, devletin yapması gerekli "

" 25 milyon taraftarın hemen hemen 20 milyonun akp ye oy verdiğini TAHMİN EDİYORUM "

Takımları oy üzerinden değerlendirmek saçmadır her zaman Siyasetin yeri Oy sandığıdır. Ben CHP'liyim diye FB'li oldum. BEn AKP'liyim diye GS lı oldum diyen hiçbir kimse görmedim.

birşeye evet 20 milyon taraftar oy verdi demek ayrı, TAHMİN EDİYORUM demek ayrı

gördük ultraaslanı gezi olaylarında

bence en akıllısını yaptılar.Ultraslan isteyen gitsin dedi biz organize ederek taraftar içinde bölünmek istemeyiz dedi.sonuçta her takımda akpli chpli karşıt görüşler var..

ki fb kaç kez karıştı tirübünler "her yer taksim" derken birbirine giren taraftarlar laf dalaşı edenler vardı.

ki bjk-gs derbisinin olayının bir kısmı da 2 karşıt grubun kavgasıydı, 80.dk dan itibaren bjk maçında tirübünlerde kavga sataşma vardı

"Ultraslan isteyen gitsin dedi"
    tartışma bitmiştir. iyi günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: acemi nefer

senin işin,gücün,fikrin yokmu.her konuyu siyasete,cemaate bağlıyorsun.ne yaptı sana bu iktidar,bu cemaat.

ne mi yaptı ? 2005 yılındayken bursa/inegöl' de yeşilırmak dershanesinde(FEM(Fethullah Eğitim Merkezi(ilk açıldığı seneler resmi olarak bu isim geçiyordu zaten bilmeyen yok))) ÖSS hazırlanırken önüme polislik sınavı soruları denilip konuldu sorular, kul hakkına girmiyormusunuz ne iş diyipte devamında olay çıkmasıyla bu şeref yoksunları dahada derinlemesine araştırdım ve görünen köy klavuz istemez..

Dini kullanarak istediği her şeyi yaptıran münafıklarla mücadele hem onların içindeki cahil arkadaş için, hem islam için, hem de ülke hayrı için gerekmektedir.Başka bir yaram vb. yoktur, siyasi partiye üye değilim, onlar sayesinde olmuş hiçbir işim yoktur, onların taş koyduğu işim çoktur.

• Namus davamız dediği CAS davasını niye çektiğini açıkladımı acaba.
  • zmax kullanıcısına yanıt
    Açıklamanın orijinalini bir sürü mikrofonun ve basın mensubunun olduğu bir yerde açık alanda yapmıştı.

32 günden görüntü koymanın anlamı yok. Sizin başkan her çıktığı programda farklı konuşuyor. Örneğin bir dönem FB- Bjk için ceza alacaklar demiş ve bunu derken kesin emin şekilde konuşmuş üç gün sonra sanki o şekilde konuşmamış ceza alacaklar diye tahmin ediyorum diye lafı değiştirmişti.

Sürekli laf değiştiren bir başkanınız var. Önce net bilgi sahibiymiş gibi konuşuyor üç gün sonra söylediği lafları tahmin ediyorum diye değiştiriyor.
    Yalan söyleme yaa. Cemaat hiç öyle şey yaparmı.
    he onun için diyorsun ki.konuyla alakalı olsun olmasın,haklı olsun olmasın herşeyi cemaate bağlarım kardeşim.anladım.güzel kafa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tugayy

Namus davamız dediği CAS davasını niye çektiğini açıkladımı acaba.

daha önceden de konuşuldu, olimpiyatlar için çekildi dava. aslında buda tamamen skandal bir şantaj şekli, davayı çek yoksa oy verdirtmem..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.