Şimdi Ara

Ali Ece neden sürekli bandana takıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
37.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Ali Ece neden sürekli bandana takıyor?

Ali Ece neden sürekli bandana takıyor?

Adam düğününde bile bandana takmış.

Kel olduğu için mi kafası yamuk olduğu ve bunu saklamak için mi takıyor? Yoksa kafasında ameliyaet izi faln mı var?

• Bandanayı takan spor yorumcusu oluyor arkadaş..
  • Keldi sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PunkCedric

pm

pm ?
  • acaba üstteki adam niye pm dedi lan çok merak ettim kafasında çıplak kadın dövmesi mi var ki
  • Ali Ece kimdir bilmiyordum, tv de görüyordum ama kim olduğunu bilmiyordum. Görev başarıyla tamamlandı, taktığı bandana sayesinde kim olduğunu öğrendim, iyi yaptı reklamı.
  • adami bandanasiz gorseniz kacarsiniz.. o derece degistiriyor bandana.. bence ali ece bandanasina reklam alsa parayi kirar..
  • Ali Ece çok sağlam yorumcudur, severek takip ediyoruz. Kellikten dolayı öyledir başka nolacak.
  • çünkü kel bi ara arkadan kel olduğunu görmüştüm

bu arada ali eceyi futbol bilgisinde yenebilecek adam yok konu southamptona geliyor ali ece başlıyor

southampton 99da barnsley ile şu stadda karşılaşmıştı maçta james parker yedekti şimdi 6. ligden doğu yakasından bournemouthdan oyuncu alıyorlar

bournemouth demişken irlandanın 4. liginde şu futbolcu şu kadar alıyor yakında şuraya gidicek

lan höösstt
  • sanane
  • Yazında mı böyle bu adam hiç normal halini görmedim açıkcası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saman Kafa

çünkü kel bi ara arkadan kel olduğunu görmüştüm

bu arada ali eceyi futbol bilgisinde yenebilecek adam yok konu southamptona geliyor ali ece başlıyor

southampton 99da barnsley ile şu stadda karşılaşmıştı maçta james parker yedekti şimdi 6. ligden doğu yakasından bournemouthdan oyuncu alıyorlar

bournemouth demişken irlandanın 4. liginde şu futbolcu şu kadar alıyor yakında şuraya gidicek

lan höösstt

+1
  • Buna çok benzer bi konu daha önce de açılmadı mı lan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uchiha Madara.

Bandanayı takan spor yorumcusu oluyor arkadaş..

• Kel o lduğu için tabi. yotlrumlarini begeniyorum dunya futbolunda turkiyede ali Bulaç ecenin ustune yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.