Şimdi Ara

sporalisverisim.com güvenilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
1
Favori
6.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Acil bir basketbol ayakkabısı almam gerekiyor.
    Yarın ayakkabı alacağım.İnternette bir ayakkabı buldum fiyatı uygun.
    http://www.sporalisverisim.com/ADIDAS-ERKEK-AYAKKABI-G48880-ADIZERO-SHADOW-HWC,PR-378597.html

sporalisverisim.com güvenilir mi ?

• daha önce alışveriş yaptım bir sorun çıkmadı
  • Bu site hakkında bilgisi olan başka kimse yok mu :)
  • up
  • bende sipariş verdim bekliyorum. kargom gelince bakıcam güvenli mi değil mi.
    sanırsam istanbuldaki bir kaç adidas mağazasının alışveriş sitesi. yani bildiğimiz adidas mağazası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtclk11

bende sipariş verdim bekliyorum. kargom gelince bakıcam güvenli mi değil mi.
    sanırsam istanbuldaki bir kaç adidas mağazasının alışveriş sitesi. yani bildiğimiz adidas mağazası.

Nasıl hocam güvenlimi bende baktım biraz uygun fiyatlar var ama ürünler orjinal midir acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bir ayakkabı beğendim alayım mı ne dersiniz?
  • bursalıtimsah kullanıcısına yanıt
    Ben 2 adet adidas pantalon aldım siparişi 5. Gün gönderdiler. Ürünler orjinal. Firmanın iyi tarafı telefona çıkan mutlaka biri var....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmystere

Ben 2 adet adidas pantalon aldım siparişi 5. Gün gönderdiler. Ürünler orjinal. Firmanın iyi tarafı telefona çıkan mutlaka biri var....

Degerli cevabınız icin tesekkurler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakın bulaşmayın önce aradım renk olarak siyah olduğunu onaylattım sipariş verdim dört gün geçti ses seda yok mesaj attım bir saat içinde döndüler renk siyah istemişsiniz ama bu renk mavi dediler iyi de özellikle sordum siyah dediniz diyince başka bir numara söylediler bu siyah diye bende tamam değiştirin dedim cumaydı pazartesi kargolarız dediler onada okey dedim beş gün oldu hala ortada yok bakalım sonu ne olacak...
  • Site Güvenilir biraz araştırınca İstanbulda 10 tane Adidas mağazaları var 1 tanesi outlet mağaza, bunların tahminen eticaret sitesi fiyatları uygun görünüyor sonucta belli bir markanın sitesi yani alışveris yapılabilir paranızı arkasında buyuk fırma olmuyan yerlere kaptırmayın urun olmazsa uymazsa iade edersiniz paranızı alırsınız eticarette zaten bunun için var :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.