Şimdi Ara

ALEV ALEV YANAN 1 MİLYON MERCEDES GERİ ÇAĞRILIYOR.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araçlar kesin lpg lidir. Dizel veya benzinli olmasının imkanı yok, değil mi hacılar ? Ailenizi , çoluk çocuğunuzu bindirecek kadar cahil olmayın.

ALEV ALEV YANAN 1 MİLYON MERCEDES GERİ ÇAĞRILIYOR.

Kaynak :http://wonderfulengineering.com/mercedes-plans-recall-1-million-vehicles-worldwide-51-cars-catch-fire/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cahil sensin.

Her LPG takan araç patlamaz.Bakım yoksa hepsi patlar.Saçma saçma konuşma.
  • teneke1236737 kullanıcısına yanıt
    Arkadaş ironi yapmış sanırım.

• :) tamam mercedese binmeyiz... yanıyormuş araçlar... hepsi bi gün yanacak yav tabi olur mu yanmayalım mercedese binnmeyelim...
  • 5 buçuk liradan yakıt alıp gaza dokunmaya korkan, 2.60'dan depoyu fulleyip vızır vızır gezenleri çekemeyen sığır argümanı;

lpg patlıyor abi yeaaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: macropolo

Arkadaş ironi yapmış sanırım.

Fanboy musun? Konu çok saçma elde sadece fotoğraf var,kaynak yok.Ne şartta,nasıl patlandığı belli değil.

Sanki altınızdaki araçlar nano teknolojik de çok bilmişliğiniz var.Patlayacaksa binmeyin o zaman.
  • teneke1236737 kullanıcısına yanıt
    Ben fanboy değilim de siz biraz atarlısınız sanırım... "arkadaş ironi yapmış" lafımın neresinde fanboyluk var? Ayrıca benim aracımda lpg li merak etmeyin neyin ne şartta patlayacağını bilecek kadar teknik bilgiyede sahibim. Ne mercedese ne de başka bi markaya laf atacak bişey yazmadım.

• quote:

Ben fanboy değilim de siz biraz atarlısınız sanırım... "arkadaş ironi yapmış" lafımın neresinde fanboyluk var? Ayrıca benim aracımda lpg li merak etmeyin neyin ne şartta patlayacağını bilecek kadar teknik bilgiyede sahibim. Ne mercedese ne de başka bi markaya laf atacak bişey yazmadım.

Aracın LPG'li ise niye ironi yazıyorsun forumdaş.Benimde imzamdaki araç LPG'li.Hem atar falan ne alaka?
  • quote:

Orijinalden alıntı: teneke1236737

quote:

Aracın LPG'li ise niye ironi yazıyorsun forumdaş.Benimde imzamdaki araç LPG'li.Hem atar falan ne alaka?

Konu sahibi kaynak belirtmiş,

Dünya genelinde yanan 51 Mercedes araçtan sonra geri çağırma yapılacak deniliyor kaynakta.

Yanma olayındaki ironik mesaja da katılıyorum.

Yanan araç LPG li ise gazete manşetleri "LPG li araç alev alev yandı" şeklinde olur. Siz hiç benzinli araç alev alev yandı, veya dizel araç alev alev yandı diye başlık gördünüz mü?

LPG ye karşı büyük bir onyargi var. Yanar, patlar vs.

Mercedes te böyle bir olayın olması ise skandal, ama forum üyelernin pek ilgsini çekmemiş. Passat veya egea olsaydı konu patlamış idi

• quote:

Arkadaş sanırsam ironi ne demek bilmiyor Boşuna açıklama yapmışsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Müdür.

quote:

Arkadaş sanırsam ironi ne demek bilmiyor Boşuna açıklama yapmışsınız.

Allah'a şükür cahil değilim o kadar. Saçmalama.

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.big

quote:

quote:

Konu sahibi kaynak belirtmiş,

Dünya genelinde yanan 51 Mercedes araçtan sonra geri çağırma yapılacak deniliyor kaynakta.

Yanma olayındaki ironik mesaja da katılıyorum.

Yanan araç LPG li ise gazete manşetleri "LPG li araç alev alev yandı" şeklinde olur. Siz hiç benzinli araç alev alev yandı, veya dizel araç alev alev yandı diye başlık gördünüz mü?

LPG ye karşı büyük bir onyargi var. Yanar, patlar vs.

Mercedes te böyle bir olayın olması ise skandal, ama forum üyelernin pek ilgsini çekmemiş. Passat veya egea olsaydı konu patlamış idi

ön yargı falan değil mevzuu. biraz kimya okumuş her vatandaş lpg'nin benzinden çok daha tehlikeli olduğunu bilir.

• Alev alev yandığım doğru, küllerimden doğar mıyım sana doğru, kendimi arıyorken olmaktan korktuğum yerdeyim, bp deyim al beni ne yaparsan yap.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir gün hepimiz yanıcaz. Cehennemde. İnsanlığın üretimindeki hatanın da bulunup geri çağırmayla düzelilmesi lazım.
  • LPG pişmnlıktır.3.sınıf muamele görmektir.Otopark kapılarında eşe dosta rezil olmaktır
  • Hayır ne bu çekememezlik anlamıyorum ki, siz de taktırın LPG, ucuza gezin yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

LPG pişmnlıktır.3.sınıf muamele görmektir.Otopark kapılarında eşe dosta rezil olmaktır

Merakımdan soruyorum. Lpg li araçlar 3. sınıf muamele görüyorsa 2. Sınıf
    muameleyi kimler görüyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Cahil sensin.

Her LPG takan araç patlamaz.Bakım yoksa hepsi patlar.Saçma saçma konuşma.

• Mercedes yanmış, kimse markaya bişey dememiş ya la ?

• Yıldızı yeter yeaaa(!)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.