Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Aksaray'da otizmli öğrencileri yuhlayan veliler

30
Cevap
0
Favori
1.838
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Aksaray'da otizmli öğrencileri yuhlayan veliler
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    154 Mesaj
    Diyecek söz yok bu nasıl bir vicdansızlıktır?

https://www.gercekgundem.com/guncel/131764/vicdanlari-yaralayan-olay-otizmli-cocuklara-karsi-eylem-yaptilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Ahlaksız, vicdansız, tiniyetsiz, köpekler!
    O otizmli çocuklara kurban olun siz.
    Bunlar TR vatandaşı değil, Türkiye düşmanı soysuzlar.
    Milli eğitim bakanlığı adam ise o velilerin hepsinin ağızlarının payını verir.
    Bu arada o çocuklar öfke nöbeti gibi durumlarda kaldılar ise bile bu tür şeylere girişmek o çocuklarımızı daha çok yaralayacaktır.
    Yapılan terbiyesizliğe karşı en haklı şekilde sesimizi yükseltip, hakaret etmek ayıp ise ben bu ayıbı seve seve kabul ediyorum!

• Teğmen
    128 Mesaj
    Bu ülke başına gelen ve gelecek olan herşeyi hakediyor. Şu güzel topraklara değerini bilen bir millet lazım. Bu ortadoğu kırmalarının yeri çorak topraklar çöller...

George Carlin - Louis C. K. - Doug Stanhope - Ricky Gervais
  • Yarbay
    3679 Mesaj
    Cahillik+bilinemeyenden doğan korku+toplum psikolojisi

Topluma kendini kaptırmak virüstür

Mazallah toplum psikolojisi adamı bile öldürtür
    |
    |

Sırada Daha Kötü Günler Var

HER ŞEY MÜSTEHAK
  • Yüzbaşı
    302 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Redeemertr

cahillik almış başını gitmiş... Onu da geçtim vicdan ve insanlık kalmamış...
    İmzan 80 milyonu kapsıyor, artık emin oldum. Gebersekte kurtulsak ülke olarak.
    |
    |
    Özel eğitime bu velilerin daha çok ihtiyacı var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

The degree is arbitrary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another, I’d rather not choose at all.”
  • Yarbay
    7570 Mesaj
    Ülkenin niye pislik içinde olduğu belli oluyor.

|
    |

PSN : Jeopol
  • Yarbay
    2009 Mesaj
    Cahili, okumuşu, cahil okumuşu hepimiz birilerini beğenmiyoruz. Otizm ya da başka bir konu hep buluyoruz. Raydan çıkmayalım da.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    199 Mesaj
    Yazık şu ülkenin haline bak

|
    |
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: 88mph

Bu ülke başına gelen ve gelecek olan herşeyi hakediyor. Şu güzel topraklara değerini bilen bir millet lazım. Bu ortadoğu kırmalarının yeri çorak topraklar çöller...
    Bu ülke insanı daha iyisini hak ediyor ama başında iyi bir lider yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: 88mph
  • Yarbay
    2234 Mesaj
    Mantikli bir sebebi yok mu

Durup dururken niye boyle bir sey yapsinlar

Otizmli cocuklar rahatsiz edici davranislar vs mi yapiyormus dertleri ne bunların?

|
    |
    |
    |
    Intel i7 4770k@4.5GHz - MSI GTX 1080 Ti Gaming X - Kingston HyperX Blue 2X8 16 GB 1600 MHz - Asus Z97 PRO Gamer Motherboard - Samsung 850 EVO 500 GB SSD - Samsung C27HG70 27" 2K HDR QLED 144Hz 1ms Monitör - Corsair M65 PRO Mouse - Corsair K70 Mk.2 Mekanik Klavye - Logitech Z533 2 1 Speaker - Kingston Hyperx Cloud Revolver Headphone - Coolermaster HAF 932 - Noctua NH-D14 Cpu Cooler - iPhone 7 32GB Matte Black - PS4 500 GB
  • Yarbay
    2525 Mesaj
    Olayın detaylarını bilmesem de normal olmayanların normal olanlarla aynı ortamda bulunmasını ben de yanlış buluyorum. Bu hastalıklı insanların, özellikle otizimli olanların geçirdiği öfke nöbetlerini, çevreye verebilecekleri fiziki ve psikilojik zararı düzeltmenin yolu yok. Bu riski en başta almamak en doğru karar okacaktır. Herkesin boş boş duyar kastığı konuda ne yazık ki gerçekleri görebilecek çok insan yok. Özellikle bunu savunan ve o velileri bilinçsizce yargılayan insanların evlatları umarım otizimli olur ve o çok değer verdikleri hastalıklı insanları boş boş savunmamış olular. Eğer bir bireyin gerçketen topluma kazandırılmasını istiyorsanız önce o bireyin kendi hakkındaki gerçekleri kabul etmesi yani kendini kabullenmesi gerekir. Onları normal insanlarla aynı ortama koyarsanız normal olduklarını düşünecek, hem kendi gelişimleri hem de çevredeki insanların gelişimi olumsuz etkilenecektir. Cahil olmayın, boş duyar kasmayı bırakın ve size verilen zekayı mantıklı düşünmek için kullanın. Acısanı haldesiniz. Velilerin ne yaptığını tam olarak bilmesemde yapılması gereken in uğraştıklarına inanıyorum.

Ryzen5 1600/ Sapphire RX570 4GB/ Adata XPG Gammix 8 GB DDR4 3000 MHZ/ Msi B450m Pro Vdh Plus/ 500watt PSU/ A4TECH x7 Mause/ Logitech G230 Headset/ Asus VS229 Monitör/ Asus CM1740 Kasa/ Logitech G105 Klavye/ Microlab M-820 2.1

• Yarbay
    3945 Mesaj
    yuhalayan terbiyesiz insansı varlıklar.. çocuklar yuhalanır mı ? edepsizler yazacağım tonla şey varda nese..
    |
    |
  • Bu ülkede sınıflandırma kişileri rencide etme aşağılama hor görme bir şey ile hava atma ezikleme ata sporu maalesef içinde barbar tepeden bakan bir olgu var bir insanı bu ülkede en iyi tanımak istiyorsan hesabına para yatıracaksın.1 günde belli eder kişiliğini net olarak.Kadın içinde böyle erkek içinde.

Ülkede popüler olan kişilerin takipçi sayısına bakın en çok kimler neler takip ediliyor ülkenin özeti odur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 7 Kasım 2019; 16:54:46 >
    |
    |
    Asıl yuhlanması gereken bu kafayla yaşayan sizlersiniz Aksaray halkı! ( tabii her Aksaray'lı için değil yuhlayanlar için söylüyorum)
    |
    |

6 yaşında tanısı konulamamış ancak her seferinde ilk başta otizmli olarak görünen bir oğul sahibi olarak yazıyorum..

Görüşünüz saygılıyım, ben onu söylerim, siz bunu ve aklın önderliğinde bir ortak fikir ortaya çıkar.

Ancak ne dilediğinize dikkat edin, siz dahil kimsenin çocuğu herhangi bir sakatlıkla doğmasın. Doğarsa da bu durum onun ailesine değil, asıl kendisine etki eden bir durum olacaktır.

Sağlıcakla kalın.

|
    |
    Dark_Knife kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal
Mobilya Takımları
google reklamları
instagram takipçi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,204
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.