Yüzbaşı
07 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 71 (Bu ay: 0)
Gönderileri

62 level

289 uyanış ap 349 dp

detaylar için ö.m atabilirsiniz.

CLİENT HESAPTIR.

Nede olsa konu dışı her konuyu açabilirim demek :)

Neyse 62 level ninja hesabımı satıyorum. Mena serverında ve client hesaptır. İlgilenenler olursa ö.m atabilir.

289 Uyanış AP - 349 DP var.

Kurumsal bir şirkette çalışıyorum. Bir çalışan 2 günlük rapor attı ve aynı gün ailesi ile piknik yaptığı resimleri instagramda paylaştı.

Bu resimler kullanılarak bu kişi işten çıkarılabilir mi?

Çıkarılamazda sonu nereye varır ?
1,85 boy 105 kiloyum. Gittiğim salonun yetersiz gelmesi, istediğim gibi rahat kardiyo yapamamamdan dolayı bir bisiklet alayım dedim.

Arkadaş Kron al diyor bir diğeri Rockrider öneriyor.

Sizce hangi marka tercihim olmalı neden ?
Geriye tarayınca ensemi tamamen kapatan, öne tarayınca çene altıma kadar gelen uzunlukta saçım var.

Taç vb. ürünler kullanmadığımdan saçlar sürekli önüme düşüyor. Wax ile sabitlenirim sanırım.

Uzun saça wax nasıl gider...
Marka ve tür önerir misiniz ?
Yeni bir işlemci fanı takmak için ekran kartını da çıkarmam gerekti. İşimi bitirip tüm parçaları geri monte edip bilgisayarı açtığımda chrome da bir youtube videosu izlerken resimde yer alan yeşil ekran bir anlık çıkıyor daha sonra video normal oynayama devam ediyor. Bir anlık dahi olsa daha önce olmaması ve can sıkıcı bir sorun olması yüzünden şu soruna bir çözüm arıyorum.

Chrome da Youtube 720p nin üstü çözünürlükteki videoları tam ekran yaparken anlık yeşil ekran çıkarken bu sorun Edge ve Opera da çıkmıyor.

Bu sorunu nasıl çözerim ?

( ekran kartının soketine toz kaçmıştır derseniz 3 defa kontrol ettim toz filan yok )

Merhaba...

Olayı kısaca özetleyeyim. İşyerinde anlaşamadığım biri vardı bu kişi kadın. Bundan yaklaşık 1- 1.5 ay kadar önce yemekhanede bulunduğum sırada içeri hakaretler ederek girdi ve üzerime saldırmaya çalıştı. Gerek dış görünüşüme ( kiloma ) gerekse karakterime türlü hakaretler etti. Tabi haliyle kadın olduğu için ne bir sözlü cevap verdim nede fiziksel bir temasta bulundum ( çünkü başıma gelecekleri biliyordum ). Durumu gidip mağaza yöneticisine aktardım. Oda savunmalarımızı alıp olayı çalıştığım yerine merkez disiplin komitesine iletti. Aradan haftalar geçtikten sonra cevap geldi ve ne göreyim... Kadın sadece uyarı almış. Soruyorum size aynı şeyi ben yapsam yani bir kadına hakaretlerde bulunsam, üzerine saldırmaya çalışsam, etrafta bulunan sandalyeleri sağa sola atıp türlü hakaretlerde bulunsam sizce bana da uyarı verirler miydi ?

Benim beklentim kadının başka bir şubeye gönderilmesiydi fakat bu olmadı. Yakın zamanda mağazaya kurumun avrupa bölge müdürü gelecek ve durumu ona anlatacağım eğer oda herhangi birşey yapmaz veya en kötü ihtimal ile beni başka bir şubeye gönderirse kadını yerel mahkemeye vermeyi düşünüyorum.

Bu arada olayın tek bir şahidi var oda kadının bir akrabası ve oda maalesef her ne kadar erkeklik nağaraları atsa da kadının söylediklerini söylemedi olarak ifade vermiş olayın yaşandığı şube yöneticisine.

Yukarı söylediklerimi göz önüne alırsak bu mahkemeden sizce lehime ne gibi bir sonuç çıkar ?

Olay gayet basit.

Bluedio T5 kulaklığım var. Telefona veya laptopa bluetooth ile bağladığımda kulaklık resmen şov yapıyor. Çıkan ses yüksekliğinin ve kalitesinin haddi hesabı yok.

Ama kulaklığı ( birden fazla denedim hepsinde aynı ) ne zaman ki kablo ile bağlasam çıkan ses en az %50 düşüyor

50mm sürücüleri olan bir kulaklık ile nasıl bluetoothdaki gibi ses çıkmıyor anlamıyorum.

Sırf bu yüzden yeni kulaklık alacaktım bende mi sorun var diye ama önce bu konuyu açmak istedim.

NEDEN KABLOLU BAĞLANTI YAPTIĞIMDA KULAKLIKTAN ÇIKAN SES AZALIYOR ?
Ağırlık mmorpg oyun oynarım aradada mobilfps oyunları.

Bir monitör alayım dedim hepsiburada dan AOC G2590VXQ model cihaz aldım.

Öncesinde ips kullandığım için bu monitörde renkler bana çok soluk geldi. Düzeltemeyince anladım ki panel yüzündenmiş.

TN ve IPS arasında renk doygunluğu hariç ne gibi farklar var ?

Sizce aleti iade edip ips ekranlı bir monitör almalımıyım ?

Birkaç model önerebilir misiniz ?
Belki etik belki değil ama tazminatımın üstüne yatandan o para çıksın istiyorum.

Bu adam müşavir ve istisnasız işletmelere 100 bilançolara 200 lira makbuz keser. Ki bazı mükelleflerden ayda 1000 liranın üstünde ücret alır.

yani 1000 lira alıp 200 lira makbuz kesiyor diye ihbar etsem ceza yeme ihtimali var mı ?
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:
DA-V4

AMD Ryzen 5 1600 Soket AM4 3.2GHz 19MB Önbellek 65W 6 Çekirdek
MSI Radeon RX580 ARMOR OC 8GB GDDR5 256 Bit
GSKILL 8GB Ripjaws V Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit
MSI B450M PRO-VDH PLUS 3466MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI VGA mATX
TOSHIBA OCZ 480GB TR200 SATA3 2.5" SSD
THERMALTAKE V200 600W 80Plus 3X Pure Plus RGB Fanlı Midtower Gaming
AOC 27G2G4
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.106
İkinci El Bölümü Mesajları: 28
Konularının görüntülenme sayısı: 77.539 (Bu ay: 3.051)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.836 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.