Şimdi Ara

Banu Avar'ın CHP ve İYİ Parti Düşünceleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Banu Avar'dan, İyi Parti hakkında çarpıcı tespit.
    https://www.youtube.com/watch?v=c2o_btGxbzU

HRT televizyonunda “Demokrasi Bulvarı” programına katılan gazeteci Banu Avar CHP ile ilgili dikkat çeken bir iddiayı dile getirdi.

İktidarın yaptığı hataların toplumda karşılık bulması için güçlü bir muhalefet olması gerektiğini dile getiren Avar, “Ben MHP ve CHP’yi muhalefet olarak görmüyorum” dedi. CHP içerisinde CIA ile ilişkili milletvekillerinin olduğunu iddia eden Avar, “CHP’nin üst kadrosundaki bir çok insan Türk milletine çok uzak. Bunu görmek beni çok üzüyor. Çünkü CHP kadrosunda çok yetenekli insanlar var” ifadelerini kullandı.

https://odatv.com/banu-avardan-chpyi-karistiracak-iddia-18021800.html

• kadın haklı
  • Bu kadının her söylediği şey bana göre altın niteliğinde. Banu Avar ve Osman Pamukoğlu en çok dinlediğim iki kişidir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Komplo teorileriyle çok fazla uğraşmak insanı paranoyak yapıyor demekki, sağlıklı düşünemez hale geliyor insan. Banu Avar da bunun kanıtı olmuş. Sırf google da çalışmış diye Taylan Yıldız'a amerikan ajanı diyor. Bu hastalık işte başka bişey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Bu kadının her söylediği şey bana göre altın niteliğinde. Banu Avar ve Osman Pamukoğlu en çok dinlediğim iki kişidir.

Bundan yıllar önce "galiba 99-97 gibi" bir söyleşisine katıldım.
    Öyle bir tablo çizdi ki söyleşiden sonra dışarı çıkan herkes zombi gibiydi. Eminim herkes "Bir şeyler yapmalıyız ama ne, kime saldıralım, bu etraftaki insanlar boşa yaşıyorlar vs." gibisinden düşünmüştür.
    Biraz uçuk fikirleri var bence.
  • siz Fransa da falan mı yaşıyorsunuz kadın ne dediyse çıktı komplolar var saldırılar var etrafımız ateş çemberi sen hala teoriden bahsediyorsun

Siyaset geçmişi olmayan biri google gibi Dünya nın en iyi şirketinden üst düzey bir işi neden bırakıp geldi onu düşünün diyor uyandırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lolobayram -- 19 Şubat 2018; 1:11:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lolobayram

siz Fransa da falan mı yaşıyorsunuz kadın ne dediyse çıktı komplolar var saldırılar var etrafımız ateş çemberi sen hala teoriden bahsediyorsun

Siyaset geçmişi olmayan biri google gibi Dünya nın en iyi şirketinden üst düzey bir işi neden bırakıp geldi onu düşünün diyor uyandırıyor.

Maliye bakanı Mehmet Şimşek ingiliz vatandaşıdır ve İngiltere adına ajanlık faaliyetinde bulunmaktadır. Ekonomiyi kötüleştirerek Türkiyeyi zayıflatmaktadır.

Bence Banu Avar'ın teorisinden daha mantıklı oldu.
  • Chp de cia yi bilmemde kk kesin rte nin ajanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çoğu yazar komplo yaparak para kazanıyor. kitapları veya yazıları farklı ve sıradışı olsunki ilgi çeksin talep artsın amacı güdüyorlar. bugün en büyük kütüphaneye gidin yüzde 90'ı kurgusal, komplo ve alıntıdan sıradışı şeyler üretip uyduran kitaplardır . herkesin bildiği ortak şeylere doğru diyoruz normalde. onlar doğru diyemeyeceğimiz ama satışı olsun diye farklı gözükmek için bence iyi sallıyorlar
  • valla benim siyasi düşüncelerim banu avarın dediklerine göre şekilleniyor türkiyede hayranı olduğum ender yazarlardan biridir
  • İYİ partinin google müşavirini içine bulundurmasını anlayabiliriz.

Akp nin fetö referanslı mektubu ve mhp nin gladyo tetikçiliği yanında yine iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • banu avar'ın hayranıyım
    süper ulusalcıdır kendisi
    mükemmel tespitler yapar
    belki c.b danışmanı bile olabilir.

fakat maalesef korkaktır kendileri.
    hükümet alehine yüksek sesli konuşamıyor.
    sürekli muhalefet yüklenip örnekler veriyor.

kısacası sıktı artık
  • ne yapsın kadın hükümetin her şeyini eleştiriyor ama olay artık hükümeti istemeyen dış güçler muhalefeti destekliyor yeni muhalefet yaratıyor. hükümeti eleştirmek çözüm değil hükümet alternatifinin düzgün olması gerekiyor onlarda düzgün değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.