Şimdi Ara

AKP Hükümeti istifa etmedikçe Türkiye'yi öldürüyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
7.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
228 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2002 -2015 cb secımlerı dahıl REISE oy verdım. 2010 dan sonra uyanır gıbı olduk ama ıste yıne de verdık.. 17-25 tapelerının hepsının dogru oldugunu kabul ederek

yıne oy verdık( evdekı sıfırlama tapelerıne ınanmadım- ama vıcdanınla mantıgınla bakınca 2 yıl sonra bunun olabılecegını kabul ettım)

Sıyasetle ekeonomı takıbımde olmadıgı ıcın gerceklerden bır haber 2015 kadar geldık. Bunlarda musluman dıye oyu verdık gercek bakıs acım buydu malesef

Geldıgım nokta HDP neyse AKP odur ulkeyı yıkıma getırıyor.. Aralıksız 8 yıldır bılerek ısteyerek bu ulke yıkıma goturuluyor..

AKP gıtmeden bu ulkede hıc bır sey degısmez ve duzelmez.. Devlet aklı cokmustur devlet de kurum dıye bır sey ortada yok

CDS nedır bılmeyen adamın MB baskanı oldugu ulkenın fısı cekılmstır. Aklınızı basınıza alın hdp ye akp ye oy vermeyın de kıme verırsenız verın

Cocuklarınızın gelecegı 2023 secımı son secım olacak ..

• Gecen her bir gun ulke her anlamda daha cok ucuruma surukleniyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu kış sonrası hala aynı şekilde devam ediyorsa zaten haketmişiz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • AKP Hükümeti istifa etmedikçe Türkiye'yi öldürüyor

Maaşı yatmış arkadaşın...

Bloklamış beni :)

• por favor kullanıcısına yanıt

Kesinlikle katılıyorum. Bu sebeple bu durum Erdoğan cumhurbaşkanı iken yaşanmalı ki, kerameti kendinden menkul biri olduğu halk tarafından iyice anlaşılsın. Bize yaklaşan büyücenek bir ekonomik çöküş var. Bu çöküş Erdoğan'ın yokluğunda yaşanmasın ki kimse "Erdoğan olsa böyle olmazdı" diyemesin.

Özal ölmese idi, halkımız bu dersi Özal döneminde alacaktı. Sonrasında da saçma salak yerlere bir süre yelken açmayacaktı. O saçma salak yerlere yelken açma durumu orduya fırsat verdi ve 28 Şubat'ı getirdi, 28 şubat da uzun vadede nihayetinde AKP iktidarını getirdi. O yüzden şimdi umudum Erdoğan'da. O iktidarda iken çöksün ekonomi. Dibi onunla görelim. Çünkü yaşım çok genç. Aynı şapşallığı üçüncü kez yaşamak istemiyorum aga. Yeter yani.

• hulkibey kullanıcısına yanıt

Nasıl olursanız öyle yönetilirsiniz

• Aynen, Tayyip'in ahlaki ve karakteri de kendini secenlerinkini yansitiyor.

• O kadar malı mülkü bırakmak kolay değil. Paranın el değiştirmesi hiç kolay değil. Erdoğan istemese bile onu zorla tutmaları gerekir başta.

• Clusive kullanıcısına yanıt
    Bi arada dolar 4 ün yukarısına çıktığında üyeliğimi sildireceğim demişti, şimdi dolar 9.2 oldu hala üyeliği duruyor.

• eg2077 E kullanıcısına yanıt
    Ooo aktroll blok

• AKP Hükümeti istifa etmedikçe Türkiye'yi öldürüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolar 9.5 lira olmak üzere. Refah seviyemiz bir haftada ciddi şekilde düştü. Akpliler rüyadan uyanmalı artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendi seçmeni görmüyor mu şu durumu yahu bu ne inattır gerçekten, inadı geçti bariz yapılıyor gözümüze sokula sokula

• eg2077 E kullanıcısına yanıt

o nedemek la, lafa bak yerine kim gelecek ömür billah bunlarmı otursun o koltukta daha ne kazar kazığın girmesini bekliyorsun, gitmiş bidon ihalesi paylaşmışsın diğer rant ihaleleri de paylaşsana görelim.

• Adamlar son kez çalıyor.
    Giderken ne götürsem kâr diyor.
    Sonra da Abd ye oraya buraya kaçacaklar.

• burda hükümete atıp tutanlar bir darbede bankamatik kuyruğuna girecek arkadaşlardır. keyfi yerinde, Elinde nargile oturduğu yerden atıp tutan arkadaşlar. Birisi kendilerine muhalefet etse ya trol derler ya da maaşlı derler ancak kendilerinin mossad cia ya da İran Ettelaatından fonlandığı belgelerle ortaya çıkmıştır.

Bu hükümetin bıraktığı istanbulda 100 tane ata sahip çıkamamışlardır. İnsanları işlerinden çıkarmış otobüs itmeye mahküm etmişlerdir.

Mevcut hükümetin kapasitesini sorgulayanlara

Azerbaycan, Libya, Suriye örneği yeter. Suriyeye giripte kaçmayan ülke kalmadı ancak mevcut yönetim hala orada terörü temizlemek derdindedir. Buradaki arkadaşlarda açlıktan öldük bittik derdinde. Bir arkadaşın dediği gibi Allahtan Atatürk bunlarla kurtuluş savaşına girmemiş. O zaman da açız öldük derlerdi.

• AlfaAdam kullanıcısına yanıt

abd onları enseler.

paraları alır

kimliklerini değiştirir.

yeni bir hayat başlanır.

iadesi söz konusu olmaz.

• Bu ülke rahmet ATATÜRKTEN sonra hiç kimse iyi yönetme olayina girmemiş yanlızca at koşturmuslardır siyaset ordu iç içe girmiş ordu yanlıları her severinde hükümeti devirp istesiklerini yapmıştir 1958 avrupa birligi kurulurken kurucu ülke olarak Turkiyede vardi adnan menderes basvuru yapmişti adami astilar
    Sonuç Türkiye icin gerçekten calişan ATATURK hariç bir lider çıkmamiştir bence cıkmayacaktir oklari kırik bir Cumhuriyet halk partisi ATATURKÜN ilkelerini hicbiri yok olan bir partide yok anliyacağiniz Turkiye boku yemis durumdadir bu ülkede ATATÜRKÜN ilkelerini biraz takip etselerdi din paradoksuna giren partiler biri sünni digeri alevi anlamak zor fenerle gatasaray gibi Türkiyey yeni kan lazim milletini seven miliyetcilik kavramı olan bu ülkenin vatandasi icin calisan başka milletin insanindan Türk insaninin daha degerli oldugunu savunan halkcı milliyetci dinle alakasi (dini siyasette kulanmayan)biri lazim tarafsiz olmalı senin partin benim partim olmamali gercekten öyle biri varmidir acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eko35/5 -- 16 Ekim 2021; 21:14:3 >

• Memur ve emekliler günü gunüne maaslarıni aldigi surece istifa edilecek bir ortam yok demektir, memur maaşlarını imf den gelen parayla ödeyen karaoğlan istifa ettimi ki Akparti istifa etsin...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.