Şimdi Ara

Akp gibi ama hiristiyan insanlardan olusan bir parti abd de secime girse :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam akp mantigiyla ayni dusunen ama hristiyanlardan olusan bir parti abd de secime girse halka ne vaatlerde bulunurlardi aceba sloganlari ne olurdu :)

Trump mhp gibi
    Hillary clinton chp gibi dusunulebilir :)

Nasil hitaplar olurdu acep :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şoray uzun yolda -- 18 Ekim 2016; 23:25:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Valla bunların yaptığını yapmaz ona eminim

• WASP,redneck denilen bizdeki son yıllarda uydurlan çomar sıfatına benzer bir tanımlama vardır Amerika'da.Güney eyaletlerinde özellikle Texas'ta bu tarz insanlar çoktur.Amerika'nın bütünün sandığınız gibi %100 özgürlükçü,muhteşem özgür falan bir yer değil çok geniş bir ülke olduğu için eyaletlere göre incelemek daha mantıklı.Tabiki Amerikadaki yobazlık buranın %5'i kadar falan ancadır maksimum. Bu tarz dediğin bir parti olsa %25 falan alabilir bence. Fakat Avrupada böyle dinci politikalar sökmez,Avrupa sanıldığı gibi Hıristiyan ülkelerden oluşan bir kıta değil,çoğu resmiyette Hıristiyan fakat gerçekte Agnostiklik,Atesitlik oranı çok daha yüksek.Doğru düzgün dini önemseyen fazla yok.Güney ve Doğu Avrupa insanı dindardır ama Batı ve Kuzeye oranla.Kuzeyde zaten dini inançlara inanma oranı çok düşük
  • Akpdeki dik duruşlu , ceddini benimseyen Osmanlıdan gelen maneviyatı ve eveliyatı özümseyen davası olan devlet erkanımız var gurur duyuyoruz... abdye öyle dik duruşlu insanlar gelemez hepsi yahudi enternasyonal gücüne bağlılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NinJaus -- 18 Ekim 2016; 23:11:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkandayız Reis

Akpdeki dik duruşlu , ceddini benimseyen Osmanlıdan gelen maneviyatı ve eveliyatı özümseyen davası olan devlet erkanımız var gurur duyuyoruz... abdye öyle dik duruşlu insanlar gelemez hepsi yahudi enternasyonal gücüne bağlılar

İşte bu. Bu ülkeye senin gibi büyük resimi gören vatandaşlar gerekli. Tebrik ediyorum kardeşim.

• FakeGörünümlüAdmin F kullanıcısına yanıt
    Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar

• donald trump'a çok benzetiyorum açıkcası. herkes nefret ediyor internette ama oylarda bence alacak ve başkan olacak.
  • İzole Bant kullanıcısına yanıt
    WASP bizdeki gibi hakaret içeren bir kısaltma değil, Avrupada'da pek çok muhafazakar ve faşist parti mecliste
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkandayız Reis

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar

O yüzden AKP kaç senedir seçimlerde kovulmuyor hep başımızdalar

• Amerika zaten dindar bir ulke. Bir parti insanina acik acik sizi domaltcaz deyip nasil ucu ucuna secim kaybeder

• Dik duruşlu'ya kadar okuyabildim...
  • Ey hillary cik ortadoks oldugunu acikla :)

• Bizimkiler makarnayla Abd de olursa mc donalds la kandirirlar

• -Trump; Biliyorsunuz Hillary Clinton Ortodoks

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    Milliyetçi değil. Hristiyan sempatizanı. Zaten alman

• 61gün kullanıcısına yanıt
    gayet milliyetci bir adam. tanisan seversin. canli yayinda soylediklerini dinlesen anlarsin.

ama gazetelerden ozetleri izlersen su an ki dusuncene sahip olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

gayet milliyetci bir adam. tanisan seversin. canli yayinda soylediklerini dinlesen anlarsin.

ama gazetelerden ozetleri izlersen su an ki dusuncene sahip olursun.

Trump a babasindan 17 milyondolar belki daha fazls miras kalmis ben kendi adima kanitliyamam ama trump un kirli isler cevirdigini dusunuyorum muhtemelen baskanligada acgozlulugu yuzunden aday olmustur youtubedeki yorumlara bakarsak cogu kisi trampin bi halt bilmedigini vs yazio hatta dalga geciolar ispanya ve cini agzindan dusurmiyo die bilmem ben trump i hic sevemedim hillary daha ozgurlukcu obamaninda hillary e destek vermesinin sebebi birazda bu bence hillary nin daha ozgurlukcu olmasi.

• My brothers, we are best, we know everythink.
    What did we say? One language, one nationality, one religion, one flag...

• şoray uzun yolda kullanıcısına yanıt
    acikcasi benim cevremde gordugum cogu kisi trump taraftari demokrat destecisi olanlar da sanders kaybettikten sonra trumpa donduler. clintonu takan yok. clintonu poh pohlayanlar medya. cunku trumpin soyledikleri medyanin isine gelmiyor.

kirli islere gelince, trump 1 kirli is cevirdiyse clintondan 100 kirli is cikar
  • Ey Trump
    Ey Clinton
    Ey Türkiye
    Tutturmuşlar bir Fetö diye
    Ey Putin
    Milli irade
    Ey Clinton bir kadın olarak sus.
    Ey Clinton toplum içinde kahkaha atma.

...liste bu şekilde uzatılabilir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.