Şimdi Ara

Akn Ve İnternet Hızı Saçmalığı Hırsızlıık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ADELETİN OLMADIĞI BİR İNTERNETMİ YOKSA HAKSIZLIK YAPAN SOYGUNCULARMI?

Madem teknik sorun çıkıyordiyorsunuz ay başında limitler kaldırıldığında herkezin inertneti hızlaniyor
    sorun çıksa zaten burada çıkar...

Merhaba Arkadaşlar Uzun Süredir Bu Konuyu Kaleme Almak İstedim.. Ve Doğru Olanda buydu herkezin bilmesi gereken konu..

İnternet Hayatımızda Olmassa Olmazlardan Cunki Herkezin Ve Her Ailenin bir İhtiyacıdır İnternet
    Kimi Özel İşlerini Görür Kimiside Film Oyun Dizi Ws İndirir.. Her Evin İhtiyacıdır İnternet...

biz cocuk değiliz kardeşim her ay 60tl almayı biliyorlar

İnterneti Keşveden Kişi Bulmuş Yapmış Ve Hayatımıza Girmiştir.
    Şimdi Bazı Firmalar Sınırsız Diye Sattığı İnterneti Neden Kısıtlıyor.
    Neden Akn Yani Hız Kısıtlması Yapıyor? Yani Biz Havuzdan veya Dereden Su Çekmiyoruzki Birşeyler Eksilsin.
    sadece 15wat fazla enerji Harcar Bu Mileti Aptal Yerine Koyanlar var Bunun Adı Hırsızlıktır Soygunculuktur
    Yetkiliye söyledim adam ne diyor biliyormusun 150tl daha ver limitsiz kullan diyo :-)
    yetkili kişi daha upload ın ne olduğunu bilmeyen kişiler cahil insanlarla dolu oraya 2 bayan dikmekle bitmiyor..

bu resmen sen paranı verceksin seni sömürecek ve sana birşeyler verebilecek..

benim hattım 30mbps kadar destekliyor ama bana verdiği hız 16mbps kadar..
    yani bunu yazmamın sebebi birileri bu ülkenin teknoloji olarak geri kalmasını istiyor
    bi internete neden limit getirilir.? bu miletein neden hızını kısıtlarsın kimsin sen yaw.
    buda yetmezmiş gibi siteleri engeliyorsun madem engeleyeceksin topunu engelle..
    biz insanlar duyarsız davrandıkca bedava verilmesi gereken izmete can yakıcı fatura göndermesi normaldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seloo19 -- 4 Mayıs 2017; 21:29:5 >

• biraz geç oldu kimse cevap vermemiş ama sonuna kadar haklısın böyle saçma salak bir sistem olamaz niye kısıtılıyorsun kardeşim adı üstünde limitsiz ama limitli hızını düşürdükten sonra zaten leş oluyor net ne anlamı kaldı şimdi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.