Şimdi Ara

TurkNet AKN'siz FIRSAT!//Hız ve AKN SORGULA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
453
Cevap
18
Favori
28.298
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    AKN’siz maksimum hız dönemi başlıyor.

Alt yapınızın Kaç mbps desteklediğini ve AKN'siz hizmet alıp alamayacağınızı sorgulayabilirsiniz.

AKN'siz hizmeti henüz desteklemeyenler içinde ufak bir sürprizimiz var.

Detaylar:

100 Mbps'e kadar internet:
    Hattınızın desteklediği en yüksek hızı alırsınız,
    daha fazla hız için
    asla ek bedel ödemezsiniz.

En Az 150 Gb İnternet:
    Hızınızı kesmeyen yüksek AKN var. Aktif altyapımızdakilere AKN zaten yok.
    Kotalara değil, internete doya doya takılırsınız.

1000 Dk Konuşma
    İnternetin yanında ev telefonundan konuşma hediye.
    Ek ücret ödemeden sevdiklerinizle doya doya konuşursunuz.

Taahhüt YOK!
    Özgür İletişim’de vazgeçme özgürlüğü var.
    Bizi mecburiyetten değil hizmetimizden memnun olduğunuz sürece kullanırsınız.

1 Ay Deneme Fırsatı
    Hizmeti beğeneceğinizden o kadar eminiz ki ilk ay beğenmezseniz paranızı iade ediyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkNetDestek -- 21 Nisan 2017; 13:38:14 >

• güzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akn yok gerçekten de altyapısı olmasa da en azından şimdilik Yok 200 gb çektim şahsen mesaj geldi ama indirmediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buraya muhtemelen AKN’siz bir internet heyecanıyla geldiniz. Şimdi de keyfiniz kaçtı haliyle.
    Biz bu fiyata 150 GB’ın piyasadaki en iyi teklif olduğuna eminiz.
    Üstelik, size bir yıl boyunca kullanabileceğiniz dört tane de 50 GB’lık ekstra kota hediye ediyoruz.
  • Benim burda yok ama şöyle yazı cıktı sanırım bu sene içinde gelecekmiş 50mb maksimum hız veriyorlar yapa gelene kadar beklemeye karar verdim

Henüz aktif altyapımız kapsamında değilsiniz. Ama bulunduğunuz yer 2017 yatırım planımızın içinde.
  • Ben hali hazirda kullaniciyim ve aknsiz bolgeyi desteklemiyor.Suprizimi bekliyorum.Bi cikolata falan yollarsiniz
    Surpriz dediginiz 4 kere ek 50 gb akn hakki sanirsam,bizlere de gecerli mi???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaalisahin -- 20 Nisan 2017; 19:10:8 >
  • ttnet bana 70 mbps ye kadar hız verebiliyor ama onun alt yapısını kullanan türknet nasıl 50 mbps veriyor?

bütün kullananlarda %20 kırpma var sanırım. Arkadaşımın 100 mbps destekliyor ama 80 mbps civarı veriliyor.

tek ben de olsa derdim ki gerçekten hattım o kadar destekliyor.

1 mbps fazla verin bari de 51 mbps olsun. 1 mayısta kotayı aşınca 16 ya düşecek. 1 mbps farkla 24 mbps den mahrum ettiniz.
  • Ben dün tekrardan uydunet ile anlaştım 52 TL 50 mbps hız 50 gb akk tv filan herşey içinde akk sonrası 16 mbps düşeceğim TurkNet 100 mbps diyor bu tarifeyi alsaydım hızım kaça düşecekti?

• bu ay geçtim turknete geçmez olaydım en az 11 mbit alınacağım söylendi

en fazla 4mbit alıyorum

arıza kaydı oluşturuyrum hattınızda hiçbir sorun yok deniyor

sürek hattım kopuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirdaglar -- 20 Nisan 2017; 19:19:30 >
  • Bizim burda da 75mbps 150gb kotalı çıkıyor. Ama 2017 planları içindeymiş. Kesin bilgi mi yoksa sadece plan olarak mı kalacak muamma.

• 1 hafta önce süperonlinedan türknete geçtim ve geçtiğim güne lanet ediyorum. Superonlinda 12 mbit hız alırken turknete gectigim ilk 2 gün aynı hızı aldım ondan sonra hızımı 8mbite sabitlediler aradım arıza kaydı olusturdular internetim tamamen gitti sonra telekom gorevlisi geldi dedi burda max 8 mbit alırsın , 4 gün önce nasıl 12 mbit hız alıyodum dedim yok olmaz falan dedi gitti. Ardından dün hızım 2 mbite düştü yine aradım aynı konuşmalar bidaha arıza kaydı aldı bugün yine internetim gitti tek diyeceğim ttnete superonline a vodafone yaklaşmayın ama türknetten kaçın

Bu arada hakkaride falan oturmuyorum İstanbulun göbeği Fatih burası

• YAPAyı nasıl kontrol ediyoruz

• kadirdaglar kullanıcısına yanıt
    Hat değerlerini atabilir misin?

• İşlem sırasında bir hata oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Bu hatayi veriyor yalnizca.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşlem sırasında bir hata oluştu! Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirdaglar

quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Telefon acip port guncellemesi yapmalarini istersen hizin yukselir

• Valla simdi turknet vdsl kullanmaya basladim hizim devamli 27mbit..ben memnunum simdilik

• Yeni sistemde akn dolduktan sonra kaça düşecek hız biliyormusunuz 100mbsye göremi değerlendirecekler?

• evinde hiçbir şekilde telefon olmayan daha dogrusu telefon hattı olmayan nasıl bir yol izlemeli?

bitane telefon diregi var. ordan hat çeksek eve. telefon no almak için turktelekoma başvuru mu yapmak lazım yoksa ? turknet bu hizmeti kendi açabiliyor mu ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.