Şimdi Ara

AKK modemi resetlemeden hızım yükselmiyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu herkesde mi böyle yoksa sadece bende mi bu sorun var?
    Turknet kullanıyorum her ayın 22 sinde hızım yükselmesi gerekiyor ama ayın 23ü oldu bilerek bekledim modemi resetlemedim.
    Hızım modemi resetlemeden yükselmedi. Bu interneti bağlattığımdan beri böyle.

• Yeni ip alıyor bundan olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akk dolunca otomatik olarak hız düşüyor, ama zamanı gelince hız otomatik yükselmiyor.

Restart şart bende de aynı durum.

• otomatik olarak düşürmeyi biliyorlar ama zamanı gelince otomatik yükseltmiyorlar.
  • Modem marka ve model bilgisi nedir ?
  • Bölgende yapa yoksa Türk Telekom Sistemleri kullanılıyor ve bu sistemler 12 saat de bir güncelleniyor . güncellemenin hemen olabilmesi için bağlantının tekrar olması gerekiyor
  • Kardeşim ayda 1 olan birşey zaten 30 sn fişi çek tak nolacak. Net bi kendine gelsin :)
  • 1 mayıs düzenlemesinde her gece reset mi atmamız gerekecek ? Ayda bir olsa neyse fakat yeni düzenlemeyle ciddi bir sorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smdyc

1 mayıs düzenlemesinde her gece reset mi atmamız gerekecek ? Ayda bir olsa neyse fakat yeni düzenlemeyle ciddi bir sorun.

Haklısınız bundan sonra dediğiniz gibi sorun. Ama ben sanmıyorum edeceklerini çünkü işlerine gelmez. Yine manuel biz edeceğiz gibi.
  • Ayni sorun bendede var. kota acildiktan sonra hiz 3 de kaldigi icin 3 mbitle aldigin dosyalarida aknsiz hizinla almissin gibi gösteriyor..

Modem TPLINK WD 9980
  • tt kullanırken otomatik yükseliyordu, turknet te resetlemeden yükselmiyor
  • smdyc kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı şey oluyor yani reset atmak gerekiyor.

Dün gece 2den sonra hızım akk öncesine otomatik döndü. O açıdan bir sıkıntı olmayacak sanırım.

• FUNKYMAGIC kullanıcısına yanıt
    Tp-Link TD-W8960N

---
    Yeni düzenlemeden sonra inşallah her gece reset atmakla uğraşmayız. Ayda bir kere yapmak bile sinir bozucu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarthMezun -- 28 Nisan 2017; 15:26:13 >
  • benım 2 gun oldu hala akn sıfırlanalı ama hala hızım yukselmedı
  • İlginç. airtise 5650 kullanıyorum. Kota yenilenmesi ile ilgili bi sorun yaşamadım. Ama 1-2 defa özellikle pazar net in yoğun kullanıldığı zamanlarda reset attım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.