Şimdi Ara

Airport Ceo Türkçe Yama(70%)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
3
Favori
1.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şuanda bir çok kişi bu bölümde desteğini devam ettiriyor.
    Çeviri kısmı tamamen bitti fakat kontrol ekibide lazım yani bizim yazdıklarımızı kontrol edicek bir takım arkadaş. Nasıl yaparız diyenler için fotoğraf bırakıyorum. Solda gördüğünüz sarı yazan kısımların içinde bizim yazdıklarımıza oy vermeniz gereklidir. herkes bu şekilde yaparsa yama kısa süre içinde gelicektir.Airport Ceo Türkçe Yama(70%)
    Yardımcı olmak isteyenler için link: Airport CEO Türkçe yama
    Tahminimce birkaç kişi daha yardımda bulunursa 1 ay içerisinde oyun firması türkçe dil desteğini piyasaya sürecektir.
    Çevirilen Kısım Yüzdesi: 90.3%
    Güncel Onay Yüzdesi: 71.1%

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waless -- 14 Nisan 2020; 14:30:16 >

• Merhaba. Yardımcı olmak isterdim ancak ingilizce seviyem çeviri yapabilecek düzeyde değil. Google çeviri kullanmamamızı tavsiye etmişsiniz. o yüzden kendi adıma beklemekten başka yapabileceğim yok gibi. Umarım kısa sürede tamamlanır ve oyunu oynamaya başlarız :)
  • ytkbrs Y kullanıcısına yanıt
    %99.3 gibi ciddi bir orana geldi fakat sadece %2 si diğer çevirmenler tarafından onaylandı. Bir kaç kişi gelip el atsa bir sonraki güncellemede türkçe yayınlanır.
  • Onay verme konusunda yardımcı olabilirim. Bir kullanıcının günlük onay sınırı var mı ?
    Onay sınırı yok fakat 30 saniye arayla yapın yoksa site sizi kısa bir süreliğine cooldown a sokuyor. Biraz uzun sürebilir yukarıdan Aşşağıya canınız sıkıldıkça basın. Ve size mantıklı olanı işaretliyin bazen arkadaşlar yanlış kelime telafuzu yapabiliyor.
  • tamam bugünden itibaren başlayacağım
    Benim türkçe dil desteğine ihtiyacım yok, olanlara yardım etmeye çalışıyorum.
  • Teşekkür ederiz. Onaylamaya başladım 10 tane onayladım bile. dediğiniz gibi yavaş yavaş onaylayacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ytkbrs

Teşekkür ederiz. Onaylamaya başladım 10 tane onayladım bile. dediğiniz gibi yavaş yavaş onaylayacağım
    Rica ederim üstad, benim parmaklar ve okuma hızı yüksek olduğundan ben bi 10 kere cooldown yedim ilk başlarda 5 dk yiyordum şimdi 1 saat bekliyorum :) Kurallara uymayı öğrendim
  • saçma aslında hocam. yani tek kelimelik çeviriyi onaylamak için ne kadar beklemem lazım. korka korka yapıyorum resmen . neyse %2.3 oldu onay :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ytkbrs

saçma aslında hocam. yani tek kelimelik çeviriyi onaylamak için ne kadar beklemem lazım. korka korka yapıyorum resmen . neyse %2.3 oldu onay :D
    Şöyle her yaptığın translatden coin kazanıyorsun ve o coinlerle oyun alıyorsun :) millet çakallık yapmasın diye yani
  • Adamlar da haklı :) Airport ceo bedavaya geldi o zaman :)
    e tabi, bazılarını peş peşe basabilirsiniz ama 2-3 ü geçmesin :) ve yazılar kısa olsun
  • Çevirinin %99.5 kadarı bitti, kısacası artık çeviri bitti 3-4 satır birşey kaldı fakat müsait olan arkadaşlardan bir ricamız var. Yukarıda bıraktığım linkten(kayıt olmanız gerekli, 1 dakikanızı almaz.) bizim yaptığımız çevirilere oy vermenizi rica ediyoruz. Ne kadar fazla insan onaylarsa o kadar çabuk yamaya ulaşabiliriz. Şimdiden Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waless -- 20 Kasım 2019; 17:2:41 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.