Şimdi Ara

Airport Ceo Türkçe Yama(70%) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
3
Favori
1.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar. Ben Oy vermeye başladım lütfen sizler de oy verin ki bir an önce yayımlansın
    https://www.localizor.io/game/11/translations
  • Abdülhak hamit tarhan adlı arkadaş, telefon numaramı daha kaydetmediğim için PM atamıyorum cevabını aşağıya yazıyorum.

Yok üstad sıkıntı olmaz bitti zaten 😂 sadece onay verme kaldı onları yapsanda kendini geliştirirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • waless kullanıcısına yanıt
    Hee tamamdır hocam. Başlayacağım gece.

• Çeviri kalmadı zaten onaylamak kaldı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: waless

Çeviri kalmadı zaten onaylamak kaldı
    Kalan birkaç çeviriyi yapmaya çalıştım ama "Imperial" ile oyunun bağlantısını kuramadım. Çevirileri okuyup onaylıyorum ancak yüzde değişmemiş bile. Yoruldum.
  • Abdülhak Hamit Tarhan kullanıcısına yanıt
    Şimdi şöyle belirli sayıda Kabul puanına ulaşırsa zaten değişiyor min 4-5 lazım.

• Evet hocam sanırım öyle. çünkü ben de epeyce onaylıyorum değişmiyor. Umarım bir kaç arkadaş daha yardımcı olursa hızlıca bitiririz
  • ytkbrs Y kullanıcısına yanıt
    Bazılarını 2-3 idare ediyor fakat geneli 4-5

• Airport Ceo Türkçe Yama(70%)

Yazma işlemi tamamıyla bitmiştir. Sadece onay vermek kaldı. Şimdiden yardım eden arkadaşlara teşekkür ederim.
  • waless kullanıcısına yanıt
    Minimum 3 tane bize yardım edecek arkadaş gerekli. Yapması gerekenler yukarıda yazıyor. Desteğiniz için Teşekkürler.
  • Koskoca forumda 3 tane centilmen yokmu bea :)
  • Sanırım bu iş tek başına olmayacak. Onayla onayla değişmiyor oran ???
    Senin peşinden gelecek insanlar onaylarsa değişecek fakat yardımcı olan yok maalesef :(

• Ben onaylarken 2.0 dı mesela siz onayladınız 2.4 oldu diğerlerne yetersiz kaldı. Başka arkadaşlarda lazım. Yapımcı firmayla konuştum yamanın tam olmasını istediklerinden süremeyeceklerini söylediler.

• Arkadaşlar oyunun geliştiricilerine sordum. Onay olmadan Türkçe destek oyuna eklenebilir mi diye?

Hello, unfortunately we cannot do that. We do not officially support Turkish yet and the approval process is not far enough gone. It does not need to go to 100% but 2,4% is too low as of now, it's simply a matter of quality control.

Yani kısacası şu an 2.4 de ancak 100 e tamamlanmasını beklemyebilirler. Ancak bu oran da çok düşük. Biraz daha onay alırsa belki 100 olmadan eklenebilir.
    Dediğim üzere 😂

• Ben sayfayı yenilemeden discort dan konusmayı kopyaladım. Bir baktım ki hocam siz de aynı soruyu sormuşsunuz :)
  • Yaklaşık %70 oranında onaylanırsa oyuna eklenecek miş
  • Destek vercek arkadaş yok mu ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.