Şimdi Ara

AIR ALERT III: TAM BİR ZIPLAMA PROGRAMI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
28
Favori
296.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sağolasın videosu varsa (air alert II ninde olabilir) çok daa ii ve verimli olr arkadaşlar yaa videsu nu bulan yada elinde olan varsa koyabilirse büyük sevap işler valla şu ramazan ayında
  • Alın benden size videosu Arkadaşın dediği hareketlerin nasıl yapılacağını daha iyi kavrayabilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=HK_ijmcv5hU
  • bolum hucresı X hareket hucresı mı

yanı 2 bolum ıse o hareket ıkı kere hareket hucresınde yazan sayıda mı yapılcak
  • peki arkadaşlar bi sefer yapınca bu air alert'i kaç cm zıplatıo?? ben forumlarda okudum da zenciler 15 inch falan yazmış yanılmıyosam 1 inch 2,7 cm ye karşılık gelio. öyleyse bu yaklaşık 40 cm falan zıplatıo. o zaman bunu iki kere yapan kuşlarla yarış yapar. ben inch in karşılığını yanlışta hatırlıo olabilrim. bi aydınlatıverin beni bu konuda lütfen!
  • quote:

Orjinalden alıntı: imamoglu

arkadaslar beniz zıplama cok az ben bunu yapicam da y6aklasik olarak tamamen bittinde ne kadar zıplama arttırıyo???

SUNUN CEVABİ LAZİMDA ARKADASLAR NE KADAR ZİPLATİR YALASİK ONA GÖRE BASLİCAMDA
  • 30 cm diyolardı...
  • 30 cm. az değil mi yaw 1:80lik adamın smaç basabilmesi için en az 50 cm'e ihtiyacı ama hadi kolay gelsin
  • ARKADAŞLAR BU PROGRAMI YAPMANIN Bİ YAŞI VARMI YANİ 10 YAŞINDAKİ İNSANDA YAPIO 20 YAŞINDAKİ İNSANDAMI YAPIO
  • yok daha neler...ben 18 yaşındayim ..ben yaparken zorlaniyoruym...10 yaşındaki çocuga çok ağır gelir bunlar...neyse...beyler bu eegzersizi yaptim..da..dogru yaptim mi bilmiyorum..yukarda bir çömelerek sıçrayın diyor..bi tam zıplayın diyor....resimde de başka gösteriyor ..anlamadim wallaha...
  • slm ben yenı geldım bı turlum sıteyı slm
  • ağustos tan aralığa. hmm bayaı olmus topic i acalı. up yapayım belki lazım olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: F a T a L

ağustos tan aralığa. hmm bayaı olmus topic i acalı. up yapayım belki lazım olur

yap yap
  • cok guzel bır paylasım olmus fatal cok tesekkurler.ab1l1ty@hotmail.com msn adresım eklersen daha ayrıntılı konusabılırız.boyle bır seye ıhtıyacım vardı
  • arkadaşlar bnde bu programa başlıcam ama şu yukarı çekme hareketii anlamadım şıçraraken nasıl dizimi kırmıcam ki kırmayınca sıçrayamıyorum ltfen yardım edin
  • valla çok saol
    bende 1.70 boy var 60da kg
    iplere anca değiyoum.inş smaç basarım:D
  • haftay bende başlıyodum arıyodum bu programıda bulamıyodum. mayısın ortalarında bitiyor glb program başlama tarhine göre. arkadaşlar çalışırken ısınma hareketleri ni nasıl yapacaz.
  • program çok iyi ve yararlı.Başlayalı daha 1 hafta oldu 2.90 lik potaya smaç basabiliyorum.Boyum 1.78 kolumu uzatınca 2.26 oluyor.tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weresth -- 23 Şubat 2007; 14:59:26 >
  • bende haftaya başlamayı planlıyorum
  • arkadaşlar bende başladım bu programa daha bir gün oldu bacaklarım ağrıyacağına vücudumun her yeri ağrıo ama bişeyi de farkettim evin tavanına zıplayarak yetişemezken programı uyguladıktan 15 dk sonra zıplayarak rahat yetişiyorum
    Bu arada boyum 1.75 cm kilom da 55 kg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_narkotix -- 24 Şubat 2007; 9:44:35 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: by_narkotix

arkadaşlar bende başladım bu programa daha bir gün oldu bacaklarım ağrıyacağına vücudumun her yeri ağrıo ama bişeyi de farkettim evin tavanına zıplayarak yetişemezken programı uyguladıktan 15 dk sonra zıplayarak rahat yetişiyorum
    Bu arada boyum 1.75 cm kilom da 55 kg

aynen aynısı bana oldu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.