Şimdi Ara

. (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
3
Favori
10.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Alim

Evden ayrıl ve kendi ayaklarının üzerinde dur.

Pekii

Bunu yapacak cesaretin var mı ?

diyebiliyorlar hocam
  • Neden sen istememene rağmen iki kat fazla para ödeyip excalibur almışlar anlamadım. Onlar için ne anlamı var notebook olmasının?
  • Böyle derdim olacağına yaşamayayım daha iyi 😂😂😂
  • Kendi oğlum mu konuyu actı acaba diye geldim konuya ama benim oğlan 7 yasında dertleri aynı :D Elinde hayvan gibi bilgisayar var ama oglum o oyun bilgisayarı degıl diyip kandırıyorum cocugu örümcek abi izliyor yarım saat birde eba :D İlerde bu konuyu okursan oglum hepsi senin geleceğin için :D

• Sen oyun oynarsan senle de oyun oynarlar be dost.
  • Grkwnxs G kullanıcısına yanıt

Hahahahah koptum

• Derde bak. İyi yapıyorlar. Bizim yeğende gece gündüz oyun oynuyor iyi de oynuyor ama ne birşey öğreniyor ne de kendini geliştiriyor. Dünyadan bir haber. Herşeye muhalefet eden, ezber konuşan bir tip oldu maalesef.

Babaya of bile denmez. Yaza kadar dişini sık birşey olmaz.
  • ne desem bilemedim, kurtulmaya bak.

allah sabır versin.

• oyun oynamak hiç bir şey kazandırmıyor, oyun diye diretme hoşuna giden başka ilgi alanları keşfet kendine...

• Ardsul kullanıcısına yanıt

Laptopu dilediğin gibi taşıyabilirsiniz ama diğerini asla hem bana göre laptop bilgisayar kasasına göre çok çok daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasalar gereği bilgisayar sana mal edilmişse ve bunun için resmi bir kayıt varsa kaç git arkadaşın varsa arkadaşında kal bir 3 4 ay arasınlar bakalım sonra öyle davranabiliyorlar mı

• Çift işletim sistemi vs kullanarak bu sorunu aşabilirsiniz sanırım
  • İş hayatına atılınca en güzeliyle oynarsın kardeşim.
    Okulunu gerçekten etileyebilir belki ama ailende çok katı kuralları varmış.
    Netflix zamanını oyuna ayır anlaşma yap. Günde 2 saat oyun
    Ctesi oyun Pazar ders mesela

Birde onlara deki twitch yayıncılarını göster adamlar oyun oynayarak günde 1000-10.000tl kazanıyorlar.

Oyun işindede para var millet sadece oyun oynayarak twitch de 100.000tl lee reklam gelirleri derken yıllık milyon para kazanıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstan34bul -- 17 Ocak 2021; 22:35:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sende pc al eline götür koy babanın önüne benim ihtiyacım yok neden derlerse oyun oynayamadıktan sonra boşa para vermişsiniz deyip elini sürme.
  • İyiliğini istiyolar da sen farkında değilsin. Su sıkıntısı başlayacak. Ayçiçeğe zam geliyor, elektronik ürünlerin fiyatının sürekli çıkıyor. Ama düşmüyor. Türkiye'nin mevcut ekonomik durumunun duraklamadan eksiye dönmesi gibi. gibi.. zaten öngörülen şeylerdi bunlar ancak şimdi bizzat yaşıyoruz. Oyunlar seni ileri taşımaz. Ancak çalışmak seni ileri taşır, geleceğini şekillendirir. Yaşın 45 olduğu zaman maddi durumunu ve bu durumdan kaynaklanan sorunları, sosyal çevrenin azlığını, yaşamının kalitesizliğini düşündüğün zaman keşke oyun yerine ders çalışsaydım demeyeceksen istediğini yap. Arada tabi oyna kafan dağılsın. Ancak zamanını kontrollü bir şekilde harca. tek oyuncu modda zaten zamanını kontrol edebilirsin. Oyunu kaydet sonra devam edersin. Çoklu oyunlarda da mümkün olduğunca ingilizce teamspeak yapabileceğin oyunlar oyna ki bari ingilizcen biraz gelişsin hem eğlenirsin hem öğrenirsin. Aileni bununla ikna edebilirsin ancak bu konuda ciddi olman gerek. Mesele oyun oynamak değil oyun oynarken eğlenmek, sosyalleşmek çünkü. Ve oyun oynarken SEÇİCİ ol. Önüne gelen her oyunu oynama zamanın kıymetli.

• Abi bence kontrollü olduğunu kanıtla. Onlara oyun zamanı oyunun ders zamanı dersin olduğunu kanıtla. Böyle yaparsan olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.