Şimdi Ara

Aidatsız (Ücretsiz) Tüm Kredi Kartları [2021] (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
993
Cevap
92
Favori
111.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mevcutta world eko kullanıyorum. World mobilden kampanyaları takip ediyorum. Hiç ücretli kampanya görmedim. Garantide olması garip geldi, neyse. Kullanıp göreceğiz. :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Word Eko kampanyalara katılım ücretsiz.

Bonus Flexi çoğu kampanyaya katılım ücretli. Örnek bu ayki Petrol Ofisi yakıt kampanyasına 3.99 TL ödeyerek katılım sağlanıyor.

• arkadaslar gelen cevaba bakin.

Bonus Flexi kartınız ile ilgili mesajınız hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz.

Garanti BBVA olarak; müşterilerimize karşı her zaman şeffaf, açık ve sorumlu bir yaklaşımla ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetler sunmak, en öncelikli ilkelerimiz arasında yer alır.

Yaptığımız incelemede, Bonus Flexi kartınızın aktif ve kullanılabilir durumda olduğunu gördük.

Bonus Flexi kartlara bağlı sanal kart oluşturulamadığını belirtmek isteriz. Sadece Bonus, Shop&Fly ve Miles&Smiles türündeki kredi kartlara sanal kart verilebilmektedir.

Diğer tüm ihtiyaçlarınızda bize her zaman ulaşabilirsiniz.

İyi günler dileriz.

Müşteri Deneyimi Destek

bonus flexi aidatsiz kredi kartini siz nasol sanal kart olusturarak kullaniyorsunuz anlayamadim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edit: Hocam diğer arkadaşlar alabildiğine göre sanırım bankanın size garezi var :)

Hocam Bonus Flexi kartına sanal kart oluşturan arkadaş belki önceden yaptığı için kalmıştır. Muhtemelen yeni bir düzenleme ile Aidatsız Flexi kart üzerinden sanal kart oluşturmayı kapattılar.

Siz bize ücret ödemezseniz biz de size hizmet sunmayız mantığına girdiler sanırım.

Yani kendi resmi kanallarından böyle bir bilgilendirme yaptıklarına göre gerçekten Aidatsız Flexi için artık sanal kart oluşturulamıyor olabilir. Sanal Kart oluşturan arkadaşın ne zaman oluşturduğunu öğrenmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDoctor -- 4 Nisan 2022; 17:23:59 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • iDoctor kullanıcısına yanıt

kendileri bilir. bu tür şeyler artık ücretsiz olarak veriliyor çoğu banka kredi kartında...

boyle sacmalik olamaz. her e ticaret alisverisinde karti e ticarete acip kapatacagiz. limitim 30000 40000 tl olursa hayatta e ticaret kullanmam.

süs niyetine bekletirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bonus flexi ye bir iki gün önce başvurdum onaylandı kuryeye verildi. Yazılanları görünce Sanal kart oluşturmayı denedim ve flexi ye bağlı sanal kart oluşturdu. Bence sizde bir yanlışlık var. Kart mastercard temassız.

• benimle dalga geciliyor cidden baska aciklamasi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    pinpon topu gibi temsilci subeye yolluyor sube temsilciye.

kapattirip kurtuluruz bizde.
    word eko
    axess free
    maximum yeter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aydoğan* kullanıcısına yanıt

Eko kart. kampanya dönemi hariç normal alışverişlerden puan veriyor mu hocam? misal 100 tl harcamaya tl olarak ne kadar puan veriyor. ben de en para ve tercih kart var. normal kullanıma 1 kuruş vermiyor

• Word Eko kampanya dışı her alışverişte değil, bazı alışverişlerde diğer kartlar gibi küçük oranlarda puan veriyor.

• Aydoğan* kullanıcısına yanıt
    Peki her harcamaya puan veren kredi kartı var mı

• Albaraka'nın sitesinde şöyle yazıyor

Albaraka kredi kartlarım için yıllık kart aidatı öder miyim? Kartlarımızın tamamı ücretsizdir. Kartlarımız için başvuru ücreti ya da yıllık aidat dâhil hiçbir ücret ödemezsiniz.

Bu ay diğer worldkartlar e-ticaret kampanyasından çıkarılmışken Albaraka kampanyaya dahildi.

• Arkadaşlar iyi günler iki kart arasında kaldım aktif olarak kulanan birisiyim (Word Eko mu  bonus flexi mi ?

• ByBuCa kullanıcısına yanıt

Tartışmasız Word Eko bana göre.

Eko

Eko'da kampanya katılımları tamamen ücretsiz ve muaf tutulan kampanya yok.

Tek eksiği taksit sınırı bazı yerlerde 3.

• Arkadaşlar 3 kart arasında kaldım.

• Bonus Flexi
    • Axess Free
    • World Eko

Benim için önemli olan harcama taksitlendirme, taksitli nakit avans, ekstre erteleme, internet alışverişlerinde bol bol taksitlendirme olması. Bunlardan hangisini tercih etmeliyim ? Bazı yorumlarda world eko nun inernet alışverişlerinde taksit sayısı az diye okudum o yüzden biraz daha axess ve flexi arasındayım.

• alexander vasilievich A kullanıcısına yanıt

Üçünde de bol bol taksit yok.

Cüzi aidat ödeyip ziraat kart almak daha iyi.

Taksitli nakit avans faizi düşük, aidatlar düşük, her ay faizsiz her postan çekilen işleme 4 taksit var.

Axess free artı taksit yapmaz. Word Eko joker taksitleri yapmaz. Flexi kampanya katılımları ücretli.

• shutterbug kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Ziraat kartım var aslında ama babam kullanıyor onu o yüzden çok yararlanamıyorum onun haricinde bir de enpara var peki aidatlı önerebileceğiniz başka hangi banka var ?

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.