Şimdi Ara

Aidatsız (Ücretsiz) Tüm Kredi Kartları [2021] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.005
Cevap
91
Favori
113.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunun dışında aidatı en düşük kartlar Cepteteb ve Maximum sanırım. Maximum'un son zamanlardaki kampanyaları güzel. Enpara'da kampanya yok ve faizsiz taksit sınırı kısıtlı. 3 bin liraya telefon bile alınmıyor artık.

CEPTETEB
    Kredi Kartı Harcama Sözüne 85 TL Bonus
    https://www.cepteteb.com.tr/harcama-sozune-bonus
  • shutterbug kullanıcısına yanıt

Cepteteb ilgimi çekmişti aslında ama mesela hepsiburada dan alışveriş yapıcam taksit seçenekleri arasında tüm bankalar var ama ne TEB ne de Cepteteb i görebildim onlar yoktu.

• alexander vasilievich A kullanıcısına yanıt

Bonus'a bakmanız gerek. TEB de bir bonus kart.

Maximum kart çok cazip gelmeye başladı. Peki Teb ve garanti bonus kartları nasıldır? Aralarındaki fark nedir?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Hocam, World eko ve axess free de kampanya katılımları ücretlimi?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yapı Kredi aidatsız Word eko bütün kampanyalara katılım var ve katılım ücretsiz.

Akbank aidatsız Free hemen hemen bütün kampanyalara katılım ücretsiz. Önceden nadir de olsa bazı kampanyalara katılım için az miktarda ücret isteniyordu ama son aylarda kampanya katılım ücreti hiç yok. Akbank kişiye özel ve Free kişiye özel kampanyalar olabiliyor.

• Aydoğan* kullanıcısına yanıt
    İnternet alışverişlerinde taksitlendirme seçeneği nasıl Akbank Free kartında? Mesela lcwaikiki mağazasında normalde 6 ya kadar bölerken world ekoda 3 e bölüyor. Akbank ta nasıl? Çok kararsız kaldım cepteteb, maximum ve flexi kartta var aklımda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexander vasilievich -- 15 Nisan 2022; 13:34:32 >
  • alexander vasilievich A kullanıcısına yanıt

Akbank Free, Bonus Flexi ve Word eko kartla İnternet alışverişlerinde sanal kartla işlem yapıldığında ilgili aidatlı karta kaç taksit yapılıyorsa aynısı aidatsız karta yapılıyor. Yani aidatsız karta uygulanan taksit sınırlaması uygulanmıyor. 6 taksitse aynen 6 taksit yapılıyor.

Aidatsız olan Eko, Bonus Flexi ile Free kartı bir işyerinde fiziki olarak kullanılırsa 3-4 taksit gibi sınırlama oluyor. İş bankası aidatsız kartın taksidi, kampanyası vb. hiç yok. İş bankası düşünüyorsanız aidatlı maximum kartı tavsiye ederim. Yaklaşık 100 TL gibi aidatı var. Aidatı bazen geri veriyorlar, bazen yarısını geri veriyorlar, bazen de hiç vermiyorlar ama kampanyalarını takip edildiğinde aidat kısa sürede puanla geri alınıyor.

Bonus Flexi çoğu kampanyaya 3,99 TL, 4.99 TL, 5,99 TL gibi ücretler alıyor.

Tavsiyem bu üç aidatsız kartı da alıp, yapılacak alışverişe göre hangisinin kampanyası uygunsa onunla işlem yapmak. Tercih ve son karar sizin.

Ceptetek kartım olmadığı için o konuda bilgim yok.

• Aydoğan* kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Peki aidatlı kartlarda tercihiniz ne olurdu? Aidatlı maximum kart cazip duruyor ama Garanti bonus, Teb bonus, Axess ve World kartta var. İçlerinde maksimum un aidatı en düşük olanı. Sizin düşünceniz nedir?

• Çoğunlukla world eko tavsiye edilmiş ama güncel kampanyalara baktığımda world en kötüsü şuan. Bu aylık mı böyle oldu acaba? Yoksa ben mi bir şey kaçırıyorum anlamadım.

• CardFinans Fix kredi kartı sahiplerine sunulan artı taksit, harcama öteleme, ParaPuan ve indirim kampanyalarından yararlanmak için “Artı Paket” üyesi olmanız gerekmektedir. Bu paketi nasıl alacağız? Uygulamada kampanyalar görünmüyor, sms ile mi katılmamız gerekiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar geçmişe dönük kredi kartının aidatı talep edilebilir mi, kayınpederin kartından 10 yıldır aidat alınmış, emekli kendisi.

• Sırf EFT vs. Fatura ücreti yok diye, enpara kullanıyorum bakalım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kanarya75 kullanıcısına yanıt

O sizin ne aradığınıza bağlı. EKO aidatlı kartların dahil olduğu tüm kampanyalara dahil.

Aynı şeyi başka aidatsız kartlarda göremezsiniz.

• Deniz bank netkartla ekonun farkı ne hocam

• Beyler flexi kartım var. Bankayı arasam bana visa flexi gönderin desem verirler mi? Tecrübe eden var mı?

• Bonus Flexi VISA kart henüz basılmıyor. Ben, Kart hizmetleri birimi dahil bir çok mecradan talep ettim çıkartamadım. Normal FLEXİ kart zaten VISA. Fakat aidatı çok yüksek.

• okn360 O kullanıcısına yanıt

Birisi Bonus diğeri World card.

• world eko karta nasıl başvuru yapıyorduk arkadaşlar internet şubesinden? ben bulamadım da. müşteri temsilcisi 444 0 444 / 0850 222 0 444 numaralı telefonlardan veya şubenizden halledebilirsiniz diyor. şubeye gitmeden veya telefonla aramadan nasıl başvuru yapılır. ben bir keresinde yaptığımı hatırlıyorum da.

• karakabus_ K kullanıcısına yanıt

Bu bilgi banada lazım hocam çözerseniz yardımcı olur musunuz

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.