Şimdi Ara

Aidatsız (Ücretsiz) Tüm Kredi Kartları [2021] (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.005
Cevap
91
Favori
113.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kredi kartı aidatı ve vadesiz hesabında falan da hesap işletim ücreti almayan hangi banka önerirsiniz? Enpara, Kuveyt Türk ve Albaraka var ben de ama yetmiyor. Genelde internet alışverişlerinde kullanacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garanti bu konuda çok iyi.
    ShopFly Platinium geldi
    Aidat için ne yapabilirsiniz dedim
    40.000 mil puan verdi 400 TL
    1 yıllık kart ücreti çıktı
    Üstelik taksit Bonus
    Borç erteleme
    Taksitlendirme
    Taksitle avans mümkün
    Bunların çoğu ücretsiz kartlarda yok

• Bilgilendirme: Garanti Bankası, aidatsız Bonus Flexi kart özelliklerinde taksit ve erteleme seçeneği var. Sonradan taksit ilave etme seçeneği var. Bonus Flexi sanal kartla taksitlendirme sınırı yok, aidatlı bonus kart kaç taksit veriyorsa aynısını veriyor. Fiziki kartla taksit sınırlaması olabiliyor. Örneğin aidatlı Bonus 6 taksit veriyorsa, aidatsız Bonus 3-4 taksit veriyor, nadir de olsa duruma göre 6 taksit verebiliyor.

Ayrıca taksitli nakit avans özelliği de var. Hemen hemen bütün kampanyalara katılım var.

Olumlu yönü yıllık yüklü miktarda aidat yok. Olumsuz bulduğum tek yönü bazı kampanyalara 5.99 TLye kadar çıkan katılım ücreti alması.

Aidat vermek istemeyenlere tavsiye ediyorum.

• Garanti bankasından maaş hesabı açtırdım. Banka kartının yanında birde bonus trink kredi kartı verdiler. Kullanılmadığı takdirde iptal edilir dendi ama inanmadım. Verilen kartın limiti bana yeterli. İptal edip bonus flexi ye geçsem aynı limiti verirler mi acaba.?

• wolve35 kullanıcısına yanıt
    Size verilen Bonus Trink kartını hemen iptal ettirmeyin, ücretsiz Flexi kredi kartı sadece müşteri hizmetlerinden istetilebiliyor diye biliyorum.

Ücretsiz Flexi kartı istetin, o elinize ulaştıktan sonra size verilen Bonus Trink kredi kartını iptal ettirin. Bonus Trink kredi kartını hiç kullanmayacağınız için aidat almazlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • iDoctor kullanıcısına yanıt

Anladım hocam teşekkürler.

Sanırım flexi ve bonus flexi adında kartlar mevcut garantide. Karıştırmamak lazım. (:

Aynen dediğiniz gibi "Flexi" adı altında aidatlı kredi kartı seçeneği de sunuyor Garanti. Aslında bunun yapılmaması gerekli, tamamen müşteri kandırma odaklı bir isimlendirme.

"Aidatsız Flexi Kredi Kartı" sadece müşteri temsilcileri ve şube tarafından talep edilebiliyor. Eğer BonusFlaş üzerinde yazan "Flexi" karttan istetirseniz onun yıllık aidatı var.

Sizden ricam müşteri temsilcisi ile konuşurken "Aidatsız" kelimesini teyit ettirin, hiçbir yıllık ücret ödemeyeceğinizin de teyidini alın. Bu konuşmalar kayıt altına alındığı için yarın öbür gün herhangi bir anlaşmazlıkta bu kayıtlar işinize yarar.

Bu kart gelmeden diğer kartınızı kapatmayın dememin sebebi de, şu an "Kredi Kartlarım" sekmesinde mevcut müşteri limitiniz ile bir kredi kartı bulunduğundan, yeni gelecek kartta bu müşteri limiti ile gelecektir ama eğer iptal ederseniz mevcut müşteri limitiniz silinebilir.

Şey mantığı gibi düşünün, şu an 10.000 TL limitiniz var, siz onu bir telefonla 5.000 TL'ye düşürebilirsiniz ama tekrar 10.000 TL yapmak istediğinizde değerlendirme sürecine girer ve belki arttırılmayabilir.

Edit: Bu arada yazımda "Aidatsız Flexi Kredi Kartı"'nın sadece mh ve şube aracılığı ile istenebildiğini söylemişim ama burada eksik bir bilgi verdim. Bu kart BonuşFlaş üzerinden de istenebiliyor.
    Başvuru ve Takip > Kart Başvurusu > Bonus > Tüm Bonus Ailesi Kartları > Bonus Flexi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDoctor -- 29 Mart 2022; 0:56:59 >

• Çok teşekkürler, zaman ayırıp bilgilendirdiğiniz için. Bunları kesinlikle dikkate alacağım. ;)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aidatsız karta bağlı ek kart çıkartabiliyor muyum? Eğer çıkartabiliyorsam yıllık aidat kart ücreti öder miyim? Bunu sağlayan banka hangisi?

• Benim bildiğim world eko var yapı kredinin.

https://www.worldcard.com.tr/banka-ve-kredi-kartlari/world-eko-kart

• hocam enpara da ek kart olayı yok ama diğer bankaların aidatsız olan kartlarında ek kart olayı olabilir.

• World eko, axess free, maximum genç, bonus flexi bunlar bende mevcut birini seçip ek kart çıkartacağım ama vay efendim ek kartta aidat var olayı olmasın tecrübesi olan varsa diye sorayım dedim.

• Ben çıkarttırmadım ama bir ara müşteri hizmetleri ile görüşürken sorduğumda ekoya bağlı ek kart(gold) için aidat alınmaz denmişti ona istinaden yazdım, kullananlar bilgilendirirse daha iyi olur.

• bonus flexi aidatsiz k kartinda sanal kart olusturuluyor mu?

8 temsilciyle konustum 3 kez subeye gittim yok arkadas olmuyir olmuyor !

• Aidatsız Bonus Flexi kartı olanlar, isterlerse İnternet Bankacılığından sanal kart oluşturuyor.

• Bilgilendirme: Aidatsız Word Ekoya bağlı, aidatsız olacağını söyleyerek diğer Word kartlardan biri için müşteri hizmetlerini arayarak şansınızı deneyebilirsiniz. Eğer olumsuz olursa tekrar aramak gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aydoğan* -- 1 Nisan 2022; 19:8:19 >
  • Bonus flexi troy sanal kart olmuyor.MasterCard alirsaniz sanal kart çıkarabilirsiniz

• korkmaz10 kullanıcısına yanıt

hocam su anda denedim . hata ustune hsta aliyorum. temsilciyle konustum cevremde bonus flexi kullanicilarin sanal kart acyigini brlirttim. boyle birsey olamaz diyo. olmasa ben niye diyim.ama oyle degil mi?

kafa buluyorlar. kartim mastercart troy degil

• iDoctor kullanıcısına yanıt

İnternetten başvuruda bulundum 2 gün sonra aradılar. Dedim ben bonus flexi aidatsız kart istiyorum kız dediki burda gold başvurusu gözüküyo. Söylemesek bildiğini okuyacaklar. Şubeye gelmiş yarın alıcam, kullanalım bakalım nasılmış.

Tekrar teşekkürler.

Hayırlı olsun hocam, bir deneyin bakalım memnun kalmazsanız başka kartlara ya da bankalara bakarsınız.

Garanti genel anlamda cimri bir bankadır, her bulduğu boşlukta müşteriyi düdüklemeye çalışır :)

Ben seneler önce ücretsiz Bonus Genç kredi kartı kullanmıştım, kampanyalara katılırken belirli bir ücret ödeniyor, Flexi'de de durum aynıdır. Kampanyalara katılmadan önce ufak hesaplamalar yapmayı unutmayın. Size fayda sağlayabilecek ve kullanabileceğiniz kampanyalara katılmaya çalışın.

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.