Şimdi Ara

Aidatsız (Ücretsiz) Tüm Kredi Kartları [2021] (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.004
Cevap
91
Favori
113.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zamanını ayırdığın için çok teşekkürler hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tatil gibi alışverişlerde taksit sayısı ve ücretlendirme bonus kartı olanlara büyük avantajlı oluyor bu sebeple bonus flexi kart almak istiyorum. Günlük kullanım ya da puan kazanmak için değil. Sadece tatil ya da taksitli ürün almak istediğim zaman bonus hep daha kazançlı oluyor. Sizin tavsiye edebileceğiniz daha iyi bir kart var mı. Peşine taksit konusunda iyi olan bir kart olmasını istiyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dostlarım hiç kredi kartı kullanmadım ve artık kredi skoru kasmanın vakti geldi. En akıllıca stratejiyi anlatabilecek yüksek IQ biri var mı aramızda 😂

Birden fazla kart kullanmak olumlu etkiler mi ?
    Kart önerilerinizi bekliyorum..

Not: Enpara kredi kartı vermiyor skorum olmadığı için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eko mu flexi mi. İksiide aidatsiz karar veremedim

• Flexi kart ile kampanyaların çoğuna katılım ücretli. Ekoda böyle bir durum yok. Eğer alabilirseniz iki kartı da almanız. Aidatsızlarda Akbank free kartı da unutmamak gerekir.

Her kartın ayrı ayrı kampanyaları olması sebebiyle hangisi uygunsa o anda onu kullanmak gerekiyor. Kampanyalar önemli değil deniyorsa bu üç karttan istenen alınabilir.

Üç kartı da kullanıyorum. Şu andaki sıralamam:

1. Eko
    2. Akbank Free
    3. Flexi

Bir başkası için sıralama ve tercihler farklı olabilir. Karar sizin.

• arkadaşlar selam,

bonus'tan her sene aldıkları 215 tl'lik aidatı geri almaktan sıkıldım. aşağıdaki ihtiyaçlarım için bir kart önerebilir misiniz?

1-aidatsız ya da cüzi bir aidatlı olmalı,

2-amazonlar dahil yurtdışı alışverişlerde sorun çıkarmamalı, (master card daha iyi sanırım?)

3-döviz ekstesi açılabilmeli,

4-temassız ödeme olmalı,

5-sanal kart olursa iyi olur.

taksidiydi, bonusuydu, kampanyasıydı, limitiydi çok önemli değil benim için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 12 Mart 2022; 12:11:45 >
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt

döviz ekstresi nedir bilmiyorum. ama bunun dışındakilere uyan world eko, axess free ve enpara gibi kartlar var.

world eko ve axess free de taksit, bonus ve puan var. enpara da taksit var, bonus ve puan yok. ama ayda 3 harcamayı vade farksız 6 taksite kadar bölme olayı var.

• karakabus_ K kullanıcısına yanıt

teşekkürler öneriniz için, onda bir sıkıntı yok. şimdi baktım, world eko'da döviz ektresi elbette varmış.

bonus flexy yi tavsiye etmemenizin sebebi nedir, bu saydıklarımdan hangisi yok?

enpara da iyiymiş, ayda 3 harcamayı 6 ya bölmek bana yeter.

axess ise akbank dolayısıyla pek sıcak bakmıyorum.

bonus flexy'de saydığım özellikler yoksa, world eko alacağım sanırım... zaten anladığım kadarıyla konudaki çoğu kişi eko kullanıyor ve memnunlar.

bende eko kullanıyordum, problem yaşamadım. ama kredi kartlarımın sayısını 1'e indirme kararımdan sonra enpara ile ikisi arasında kaldım, ekoyu iptal ettirdim. eskisi gibi çok fazla harcama yapmadığım için puan ve bonus vermiyordu...

• Arkadaşlar Bonus Flexi alma arefesindeyim. TEB Bonus'u aidat ve fatura ödemelerinden ücret aldığı için iptal etmek istiyorum. Ayrıca bazı faturaları da kredi kartıyla ödenemez diye engelliyor beni. Flexi'nin eksileri ve artıları nedir acaba bilgisi olan aydınlatabilir mi?

• zero fear kullanıcısına yanıt

aidatları bilmem ama ben faturaları fastpay ile ödeme yapıyorum. hiç bir şekilde ek ücret almıyor.

• kartları kapatma kararı aldım. sadece tek kart bırakacağım.

yapıkredi gold, teb bonus, garanti bonus trink, shop&fly gold, ziraat world mevcut kartlar.

yapı kredi'nin kampanyaları çok iyiydi fakat son 3-4 aydır onlar da cozuttu. dünya kadar alışveriş yaptırıp 20 tl world puan veriyor.

bu bankalardan hangisini kullanmak mantıklı olur ?

• arkadaşlar selam.

şikayet var'da bonus flexi aidatsız olmasına rağmen, aidat alınıyor diyen mesajlar var. hatta defalarca aidatsız kart istedim ama 1 sene sonunda yine aidat aldılar demiş 1-2 kişi...

gerçekten de böyle bir durum söz konusu mu? eğer öyleyse world eko alayım. onunla ilgili o tip mesajlar görmedim.

garanti hep bi hokkabazlık peşinde gibi geldi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 17 Mart 2022; 22:23:32 >
  • Bugün hesap kesim tarihi kesilmiş yıllık aidat geçirmişler 260 tl çok değil mi?? Kart axess gold bunu geri alma durumumuz var mı?

• CR7_35 kullanıcısına yanıt

hocam müşteri hizmetlerini arayıp, kartı yıllık aidatı yüzünden iptal ettirmek istediğinizi söyleyin. belki bir güzellik yaparlar...

• Tehdit mi edelim ?? Bu oranlarda yükseldi herhalde 260 tl nedir ya fazla geldi bana bide kartın borcu var nasıl iptal edecek ki ?? Kapat dicek hepsini limitin %95 i kullanılmış çünkü.

• CR7_35 kullanıcısına yanıt

evet hocam o oranlarda yükseldi. kapat diyemez çünkü onu bir kere der ve siz kapattınız mı o banka ile olan münasebetinizi komple kapatacağınızı bilir. harcama sözü falan isteyebilir. şu kadar harcama sözünüze aidat kartınıza iade edilecek falan, vb...

axess gold'un sizin yaptığınız harcamalara avantajı fazla değilse axess free karta dönüştürebilirsiniz. aksi halde seneye de aynı aidat sorununu yaşamanız olası...

denizbanktan kredi kartı almadıysanız yeni alanlara 3 ay 200, toplam 600tl iade veriyor. gold kartında 200tl falan aidatı var.

aidatsız kartı da var. sanal karta izin veriyor. temassız var. tl-usd-eur ekstre seçeneği de var. kampanyalara da genelde dahil oluyor

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Ekleme yapayım aidatsız kart 600 tl iade kampanyasına dahil değil ona göre tercih yapsın.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • o yüzden ayrı yazdım hocam.

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.