Şimdi Ara

adidas goratex boyner. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
8
Favori
15.145
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu Adidas'ın terrex outdoor ayakkabılarını tüm sitelerde aynı modelleri var farklı bir model sana yer bilen var mı acaba?

Farklı rengi bile yok o derece tekel mi ithal ediyor bunları acaba?

Arkadaşlar bilenler var mı başka site yardımcı olabilirler mi ?

Saygılar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 200-250 civarı bot önerebilir misiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya boynerde o botları gördüm 450 den 275 e düştü BOYNER15 ile 233 liraya geliyor ama hopi felan arıyorum sağdan soldan bulamadım kombo yapabilen var mı yapan varsada yardımcı olabilecek öğrenciyiz Erzurum'da.
  • fiyat adidas gibi bir markaya ve ürüne göre iyi bence kaldı ki adidasın tüm ürünlerinde 2 yıl garanti kapsamı mevcut. bu tarz ürünlerinde de su geçirmez vs gibi bir garantide verebiliyor bu ürün için var mı bilmediğim için net konuşamıyorum ama neticede düşünenler gönül rahatlığıyla alabilir. Reebokın ürünleride düşünülebilir reebokıda adidas aldığı için yine garanti kapsamı 2 yıldır ve adidasa göre fiyatlar biraz daha uygun.
  • Hilkat garibesi gibi çok kabalar, New Balance çıkarmış goratexli bi ona bakın bide bu önerilen modellere.

• Şu an 264 e geliyor. Hopisi olan daha uygun alabilir....
  • electronica kullanıcısına yanıt
    http://www.columbia.com.tr/urun/columbia-bot-19406/kahverengi

1 haftadır giyiyorum. öncelikle çok aşırı rahat. termal çorap giyiyorum ayaklarım üşümedi daha hiç. tersine bazen yanıyor içinde. baya hafif spor ayakkabı gibi. kabada değil ( bundan önce keen revel 2 kullandıgım için bana öyle geliyor olabilir :D). karda buzda yürünce biraz kayıyor ama normal o kadarda. su geçirmeme olarak waterproof olarak geçiyor. outdrylı columbialar daha iyi tabiiki. ilk aldıgımda muslugun altında tuttum bi 10 15 sn su geçirmedi. benim için o kadarı yeterli diye fazla detaya takılmadım :D

tek sıkıntım bilek kısmı geniş geldi biraz. yoğun karda paçalardan kar girebilir içine. yanlız o da benden kaynaklı olabilir bileklerim kalın oldugundan vs

kısaca tavsiye ederim. fiyat biraz fazla gelebilir n11 den çeklerle aldım 360 a kadar düşebildim

• alacak olan arkadaşlara merrell verterra ya da proterra yı öneririm...
  • alienbold kullanıcısına yanıt
    sizin aldığınızın aynısından boğazsızını bende aldım.dün etıchetten 317 tl ye her üründe yüzde 25 indirim vardı.asıl istediğim ürün dediğiniz terrex le,ax2 arasında kaldım terrex daha şık ama kesinlikle ax2

ayağı tam sarıyor daha rahat o yüzden ax 2 yi tercih ettim.birde 150 tl ye adidas kaban aldım internette aynısından bulamadım
  • raxert R kullanıcısına yanıt
    10 sene öncemi ?
  • kartvel08 kullanıcısına yanıt
    Hayır geçen sene aldım tek numarasi kalmıştı suan ayağımda ama resim ekleyemiyorum. Sitede sorun var galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • raxert R kullanıcısına yanıt
    bedavadan biraz pahalıya almışsın
  • alienbold kullanıcısına yanıt
    aldığınız yani ilk linkteki ayakkabı daha güzel, güle güle kullanın.

44 numara olsa 495tl'ye tom ford parfüm alıp kazanacağım %60 paracık ile bu ayakkabıyı alırdım.

• kartvel08 kullanıcısına yanıt
    Biraz öyle oldu

• Salomon..... 1 numara ... indirimlisini nerede buluruz...

• Yav bu akşam alacaktım 42.5 numara bitmiş hemen şansıma tüküreyim. İnşallah başka indirim olur bu ayakkabıda veya numarası gelir stoklara.

• W0lkidonkisss kullanıcısına yanıt
    İlk 42.5 almıştım 43 numarası yoktu bugün 43 siparişi verdim.Büyük ihtimal daha rahat giymeyi sevdiğimdem 42.5 olanı geri yollarım. Stokları kontrol etmekte fayda var korgo cıkmadan iptal eden olursa stoğa giriyor sanırım hemen.

• quote:

Orijinalden alıntı: alienbold

İlk 42.5 almıştım 43 numarası yoktu bugün 43 siparişi verdim.Büyük ihtimal daha rahat giymeyi sevdiğimdem 42.5 olanı geri yollarım. Stokları kontrol etmekte fayda var korgo cıkmadan iptal eden olursa stoğa giriyor sanırım hemen.

İade ettiğiiniz zaman bana geri dönüş yapabilirmisiniz acaba?

Çünkü gerçekten uzun zamandır kontrol ediyorum fakat işten gelince arabayı yıkayalım dedik yorulduk sonra hafif kestirince birşey kalmamış doğal olarak.

Eğer iade ederseniz ve hangi mağazaya iade ettiğinizi mesaj olarak gönderebilirseniz, çok minnettar kalırım saygılar.

• W0lkidonkisss kullanıcısına yanıt
    Pm saygılar benden

• http://urun.gittigidiyor.com/giyim-aksesuar/reebok-all-terrain-extreme-gore-tex-all-black-190296885?gclid=CjwKEAiAws20BRCs-P-ssLbSlg4SJABbVcDpfQuluIrA6aJFlUe0Xak48IxHgjgWj7qIWBV2HB79BBoC9SDw_wcB&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

http://www.boyner.com.tr/urun/reebok-kosu-antrenman-ayakkabisi-1625211-519095561-100000068-7007.html

http://www.boyner.com.tr/urun/reebok-kosu-antrenman-ayakkabisi-2268950-519908124-100000068-7007.html

http://www.boyner.com.tr/urun/reebok-kosu-antrenman-ayakkabisi-2219468-519908730-100000068-7007.html

Reebok - goretex ürünlerinden kullanan oldumu arkadaşlar?
    Linklerdeki ürünlerden birini almayı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim.
    ***Dipnot : salomon merrel almayı da biliyorum fakat indirim çeki kupon gibi durumlarla bu ayakkabıları daha uyguna alabildiğim ve görüntü olarak daha şık olduğu için tercih edicem.
    iyi forumlar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.