Şimdi Ara

adidas goratex boyner. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
8
Favori
15.134
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alienbold

fiyatı tekrar kontrol etmedim ama 553 tl idi botlar donanım habere özel 500tl üzeri %30 kodla bile daha pahalıya geliyordu şimdi inmiş fiyat ve boyner15 koduyla bir %15 daha indirim alabiliyorsunuz hopi kullanamadım oda olsa süper olurdu. avantajx e indirim verilmeyeceği yazıyor indirim koduyla beraber ama deneyin yinede. nortface 'lerde indirim olmamış listemdeydiler

kaptım bitane :http://www.boyner.com.tr/urun/adidas-gunluk-ayakkabi-2328659-520119839007-0-0.html?FromBasket=1

asıl istediğim model bitmiş benim nuramam http://www.boyner.com.tr/urun/adidas-outdoor-ayakkabi-2317645-520119741-500202-7011.html

Alamadıgın modeli cok güzelmiş tekrar gelir mi ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.morhipo.com/kampanya/detay/15662272/42203/the-north-face-litewave-gtx bunu mu aldın hocam ? normalde yaşadığın yere göre yorumlamak lazım istanbul için yeterli zaten ama yok dize kadar karda geziyorum kışları uludağdan çıkmıyorum diyorsan sağlam bir bot şart ben ankarada kaldığım için aldım sıcak bölgeler için snow strike biraz ağır olabilir
  • Beyler amazondaki ayakkabilar daha uygunkn nie ordan almyorsunuz ki

• psycho1905 kullanıcısına yanıt
    http://www.amazon.com/Adidas-Terrex-Swift-Mid-Boot/dp/B00L1RJDJA/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1452405602&sr=8-1&keywords=B44136+TERREX+SWIFT+R+MID

bu model 159 dolar fiyat çıkardı daha ucuz varmıdır biz mi göremiyoruz ? birde vergisi felan olmayacak mı bu fiyatın sınır 75 dolarmıydı ?
  • Valla cat bot olmasına rağmen ağır diye kullammıyorum, yıllardır dolapta çürüyor. Son bir kaç yıldır, decarhlone dan aldığım outdoor bot kullanıyorum, ki goratex bile değil. Yıllarca cat vs giydiğime pşman etti beni, çok hafif, sıcak tutuyor, su kesinlikle almıyor ve terletmiyor

• Bu botun kahvesini boynerden 100 tl'ye almıştım

adidas goratex  boyner.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raxert -- 10 Ocak 2016; 11:06:38 >
  • YDS Kalahari GTX tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cybershock

Ben geçen sene ax1 almıştım, ax2 ile pek farkı yok, makyajlı kasası gibi, ben 200 liraya almıştım, 300 küsür biraz çok gibi, swifti de hanıma aldım 240 250 gibiydi, daha fazlasını vermek doğru mu bilmiyorum, ikisi arasındaki fark swift almaya değer bu arada.

boyner15 kodu ile 264tl ye geldi. bu arda bayan outdoorlar çoğu yerde daha ucuz . fiyat bencede çok sıcak değil ama baktığım modellerin 2 aydır daha ucuzunu bulamadım. kışın sonuna doğru dahada iner sanırım ama ihtiyaç var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alienbold -- 10 Ocak 2016; 12:23:04 >
  • arkadaşlar 3 haftadır kullanıyorum bu botu, ben 553 tl'den satın aldım fakat hopi ve kredi kartı puanlarıyla birlikte 330 tl civarına mal olmuştu bana. Ha şimdi alsam tabi ki daha ucuza gelirdi ama yapacak bir şey yok :) Aslında salomon, merrrell ya da north face düşünüyordum ama bu fiyat aralığında bağcık sistemi bu şekilde olan modellerini bulamadım, bu botu deneyince de hoşuma gitti, ha adidasa 553 tl fazla bence ama bu rakamlara alınabilir. Bot çok rahat, üşüme, su alma vs olmadı ayrıca çok hafif. Ayakta da son derece estetik duruyor. Bağcık sistemi hızlıca ayakkabıyı giyebilmemizi sağlıyor. Bot ihtiyacı olanın listesini eklemesi gereken bir model olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied

http://www.morhipo.com/kampanya/detay/15662272/42203/the-north-face-litewave-gtx bunu mu aldın hocam ? normalde yaşadığın yere göre yorumlamak lazım istanbul için yeterli zaten ama yok dize kadar karda geziyorum kışları uludağdan çıkmıyorum diyorsan sağlam bir bot şart ben ankarada kaldığım için aldım sıcak bölgeler için snow strike biraz ağır olabilir

Evet hocam bunu aldım. Ben de ankarada yasıyorum hocam, gunde 2 saat falan yürüyorum, su almasa kar yagdıgında üşütmese yeter aslında :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Salomon der geçerim
  • İstanbula daha çok kar düşüyor artık botla yurumek zor bu modell daha mantıklı iyi yapmışsın esnek rahat ayrıca hava aldığı için yaz sıcağında bile giyersin bunun üst modelinde 405 tl olanında vibram taban var biraz daha rahat tabanı ama bununda gayet yeterli güle güle kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied

İstanbula daha çok kar düşüyor artık botla yurumek zor bu modell daha mantıklı iyi yapmışsın esnek rahat ayrıca hava aldığı için yaz sıcağında bile giyersin bunun üst modelinde 405 tl olanında vibram taban var biraz daha rahat tabanı ama bununda gayet yeterli güle güle kullan

Haklısınız hocam teşekkürler :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar ben normalde 42-43falan giyiyorum.http://www.barcin.com/adidas-jawpaw-ii-fw14-spor-ayakkabi-siyah-mavi?gclid=COnZwsCMn8oCFYIfwwodhrAHzA Bu linkteki adidası kullanıyorum ama numara 46 yazıyor. Bu outdoorlar normal numara bazında mı alınmalı?

• menmodel M kullanıcısına yanıt
    Beylikdüzü tarafındaysanız ziyarete geleyim hocam.

• http://www.ydsshop.com/?urun-253-22-hera-gtx
    239 Tl ye goratex aldım YDS den tabanı hafif ıslak zemnide kayıyor tam ıslak zemınde hiçbi sıkıntısı yok
  • Columbia north face adidas ayakkabilarininkullanan biri olarak, aldigin modelden bende var, 230 a almistim adidas bi ara indirim yapmisi sitesinde. Bende baya bi columbia da var. rahatlik olarak aldigin adidas bence cok cok ii. Su soguk hic gecirmio diyebilirim. Baya bi hafif. Skeechers aldm 230 tl ye indirimlerle fln yeni, evet hafif ve yuruyus ayakkabi olarak gecio ama adidas daha guzel bence ondan bile yuruyusde. Ayagi yormuyor. Columbiadan da rahat . Columbianin eski ayakkabilarincok yumusakti, vede acayip rahatti bence. Yenilerini begenmiorum diyebilirim. 1 ay once aldm 340a valla adidas daha rahat, 3 yillik columbiam var, o kdr yumusak ki o bile daha guzel, ki columbianin 10 taneye yakin var ayakkabisi bende. Northface 1 tane var, fena degil. Terex de yada bilmiorm hangisinde continentalin urettigi taban var, ve de kis icin vs cok ii diolar. Tavsiye ederim sahsen ben. Iptal vs etme guzel ayakkabi

• Hopilerim var fakat boyner15 kodu ile birlikte kullanamıyorum. Yoksa güzelayakkabıymış uygun fiyata da gelecekti
  • ysakay kullanıcısına yanıt
    bende normalde 40 41 giyiyorum kinetix 41 numara spor, dockers 41 numara , nike 43 numara spor tenis dockers ve knetix lerin 40 numara botlarıda oluyor bazı modeller fark ediyor. puma 42,5 krampon ama futbol için bilerek sıkı aldım 43 rahat olur. adidasın bu alamadığım diğer modelini denedim ya 42.5 ya 43 tü hatırlayamıyorum. outdorlarda spor gibi numaralar ama en iyisi cm olarak bakmak. ayakkabınızın etiketinde vardır numara tablosu açıp internette ben öyle bakıyorum alacağım markaya göre.örneğin nike ın etiketi şöyle: us 9.5- uk 8.5- eur 43 - cm 27,5 buradaki 27.5 i baz alıyorum ayak uzunluğu yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alienbold -- 10 Ocak 2016; 19:06:07 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.