Şimdi Ara

adidas goratex boyner. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
8
Favori
15.134
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kirkalti

quote:

Orijinalden alıntı: Heat15

Ben de son 1 ürün kala sipariş geçtim ama boyner yine iptal edecek sanırım hala hazırlanıyor yazıyo

Muhtemelen iptal edecekler ama numara yüzünden iptal olmuş olabilir benimki. Çünkü adidasın kendi sitesinde 43 numara yok, 43.5 var. Düz mantık oradan temin edeceklerdi edemediler dedim kendi kendime ama olmayan ürünü var diye yazıp zaman harcamaları hoş olmadı.

Boynerden aradılar bugün iki kere, ilkinde 2-3 kere çaldı açana kadar kapandı, diğerinde hemen açmama rağmen ses vermedi karşı taraf. Daha sonra mail attılar talimatınızla ilgili aradık ama ulaşamadık diye. Dalga geçiyorlar ufaktan.

Aaa bugün beni de saçma bi numara aramış boyner miydi acaba o +90 850 ile mi başlıyodu hocam şimdi aradım o numarayı muzik çalıyo
  • Sağ tekinde kusur vardı, iade edip aynısını bir daha aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Sağ tekinde kusur vardı, iade edip aynısını bir daha aldım

hocam bottan memnun musunuz peki? rahat mı? ısıtma durumu nasıl? su geçiriyor mu?
  • http://www.korayspor.com/adidas-outdoor-ayakkabi-trekking-bot-ve-ayakkabilari-boost-urban-hiker-cw-b24011

bu ürünün kahverengisini arıyorum , korayspordan başka daha uyguna getirebileceğim yer varmı arkadaşlar? bulamazsam siyahını alıcam.
  • İkinci aldığım botta birinci gibi sağ tekinin dil kısmında dikiş kusuru ile geldi. Ya bu ürünlerin üretimi böyle ya da ben çok şanssızım. Rahatlık bakımından çok test edemedim, diğerini 2 gün giyip iade etmiştim, su getirmemesi olan boydan boya perdeli dilin yan kısımları kıvrılıyor, o bölge ayağa değdiği için biraz rahatsız ediyor. Ayağın kenar kısmına sürekli birşey değmesinden rahatsız olmazsan gayet güzel ve hafif bir ürün. Zamanla ayağa tam oturur diye düşünüyorum.

Birde benim 2. aldığım botun sağ tekinin burun kısmında bir ezilme & hasarlı kısım mevcut, bu üründen iyice soğuduğumu belirteyim..

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    siz öyle anlatınca ben de soğudum hocam. o kıvrılma ve değme olayı yeni aldığım bi ayakkabı da oluyor ve beni de rahatsız ediyor. çözümü var mıdır acep? ben tabanlığı kıvrılmıycak şekilde kessemmi dedim
  • Belki hoyrat depolanma şeklindendir ama Lumberjack markası hoşuma gitmedi. İlk ve son tercih edişim olacak. Bence siz de uzak durun, 2 aynı model ürün de ya kusurlu yada hasarlı çıktı..

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Belki hoyrat depolanma şeklindendir ama Lumberjack markası hoşuma gitmedi. İlk ve son tercih edişim olacak. Bence siz de uzak durun, 2 aynı model ürün de ya kusurlu yada hasarlı çıktı..

hocam valla ne alsam kararsız kaldım. ama dediğim gibi dildeki kıvrılmayı keserek düzeltebilirsiniz
  • Yanlış anlamışsın dildeki kıvrılan, ayağa değen perde dediğim yer burası:
     adidas goratex  boyner.

Kusurlu sağ tek:
     adidas goratex  boyner.

Düzgün sol tek:
     adidas goratex  boyner.

• Gracious92 kullanıcısına yanıt
    Bunlar normal kış şartları için üretilmiş koşu ayakkabıları. Kışın, çoğu zaman çekinmeden kullanabileceğiniz türden ayakkabılar değil.
  • Oooo forumun sıcak fırsatçı zengin tayfası toplanmış
  • bende bir tane koşu ayakkabısı var nike ın goratex. 2 sene önce aldım, 350 nin üzeri çizilmişti 140 liraydı aldığımda şuan uçmuş goratexin fiyatları en ucuz 400 lira goratexler.

ama düşünün bileğe kadar olan koşu ayakkabısı bile karın içinde selin ortasında dahi bir damla su geçirmedi 2 yıldır. harika ötesi bir buluş gözünüz kapalı goratex alın derim.

işin garibi hem su geçirmeyip hem de yazın terletmiyor hava alıyor anlayamadım gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

bende bir tane koşu ayakkabısı var nike ın goratex. 2 sene önce aldım, 350 nin üzeri çizilmişti 140 liraydı aldığımda şuan uçmuş goratexin fiyatları en ucuz 400 lira goratexler.

ama düşünün bileğe kadar olan koşu ayakkabısı bile karın içinde selin ortasında dahi bir damla su geçirmedi 2 yıldır. harika ötesi bir buluş gözünüz kapalı goratex alın derim.

işin garibi hem su geçirmeyip hem de yazın terletmiyor hava alıyor anlayamadım gitti.

hocam ayakkabının adı ne?
  • ysakay kullanıcısına yanıt
    Sizin mesajınıza cevep gibi görünsede 43 numara giyen forum ahalisine duyurulur sipariş ettiğim 43 numara ax2 yi iptal edeceğim . daha önce siparişini yaptığım 42.5 numara olan ayakkabı bu gün elime ulaştı ve biraz büyük geldi o yüzden 43 numara siparişimi iptal edeceğim . yalnız benden önce 43 numara sipariş eden arkadaşlarınki iptal edilmiş o yüzden stoğa girse bile göndermeme durumları da var yani aklınızda olsun . mesaja alıntı yaparak cevap veren olursa iptali gerçekleştireceğim en azından forumda birinin alma şansı yükselir diye.

gelen adidas ve kullandığım nike ayakkabıların numara bnilgileri veriyorum kıyaslama yapabilmeniz açısından

kullandığım nike spor ayakkabi numara bilgileri: us 9.5- uk 8.5 - eur 43 - cm 27,5 ayağıma daha uygun

adidas ax2 modeli numara bilgileri: us 9 - uk 8 1/2 - fr42 2/3 - jp 270 - chn 265 ayağıma yarım numara büyük

http://www.boyner.com.tr/urun/adidas-gunluk-ayakkabi-2328333-520119839-0-0.html?FromOrder=1
  • arkadaşlar adidas ax2 41 numara alıp da iade etmek isteyen var mı? ben alacaktım kaçırdım

edit link:http://www.boyner.com.tr/urun/adidas-outdoor-ayakkabi-1813449-519081134-700202-500202.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xman54 -- 13 Ocak 2016; 22:33:11 >
  • 1 günlük swift r mid gtx isteyen varsa mesaj atabilir. 42,5 numara
  • alienbold kullanıcısına yanıt
    Ben adidas mağazasından aldım bugün hocam 44 numara. 40-50 fazla verdim ama aciliyeti vardı sağlık olsun.

• Adidas da 43 yok biliyorum ben, 42,5 dan 43,5 A cıkıyor. Arasında 5 mm var. Yanlış sa affola

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayakta çok kaba duruyor canlı deneyip bırakmıştım merrel daha şık

• dOmi D kullanıcısına yanıt
    Goretexe e özgü değil bu sistem sadece mesela Decathlon novadry diye bir mebran kullanıyor oda su geçirmiyor ama ayağın içindeki buharı dışarı atıyor tıpkı goretex gibi vede çok daha ucuz

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.