Yüzbaşı
29 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar 4 yıldır lenovo a 7010 kullanıyorum çok yavaşladı artık.ufak çaplı oyun oynuyorum,fazla uğraşmıyorum sosyal medyada takılıyorum biraz.fazla beklentim yok almışken en az 2-3 sene idare etsin.realme 6 ..128/8 gb hoşuma gitti lakin 2900 lira vermek istemedim.TCL 10L,redmi note 9 gibi çentiksiz ekran en az 64/4 gb ya da çentikli ekran realme 5i - redmi note 8 önerinizi bekliyorum..iyi akşamlar..
merhaba.kombim termoteknik logic 26/35 yoguşmalı modeli.15 gündür bar düşmesi sorunu yaşıyorum.sorunun kombidenmi yoksa tesisattanmı olduğunu çözemedim.kombi kışlık modda iken 2-3 günde bir bar 0.5 derece düşüyor.yazlık moda aldığımda ise bir iki saat içinde sıfıra iniyor ve kombi arızaya geçiyor.su takviyesi yapınca çalışıyor.bir komcici çağırdım genleşme tankında sorun yok havası bitmiş dedi hava bastı gitti sorun devam ediyor.birisini aradım kesinlikle genleşme tankı değişecek diyor bir diğeri kesinlikle tesisattan diyor.kombiyi kapattım sigortayıda kapattım.kombiye 1.1 seviyesine kadar su verdim.4 saat geçti 1 seviyesine yaklaştı birazcık düşme oldu bu normalmi sorun nedir ?
arkadaşlar merhaba.12 v pilsan racer akülü araba şarjı 5 dakikada bitmeye başladı.yeni akü aldım canavar gibi çalıştı bitince şarja taktım 10 saat kaldı.2 saat bitmeyen sarj 5 dakikada yine bitti.şarj aletını takınca yeş,l ışık yanardı dolana kadar şimdi takınca bikaç saniyede yeşile dönüyor.şarj aletini gösterdim çalışıyor dediler.sorun nerde sizce ?
http://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/1537-30205-30835/xiaomi-mi-4_asus-zenfone-2-laser-ze500kl_lenovo-vibe-p1m/

arkadaşlar şu karşılaştırmaya bir bakın lütfen.külüstür bi samsungum var değiştirme vakti geldi.önceliğim şarjın uzun gitmesi,işim gereği adres arıyorum hangi özelliği kullanıyoruz bunu yaparken ? birde navigasyon varmı bunlarda ? fazla oyun oynamam fazla beklentim yok.hepsi aynı fiyat 700 tl.xiaomi de 4,5 g desteği yok sorun olurmu ? xiaomi nin ram 3gb yazıyor ama 2 gb mış.pili en zayıf olanı asus zenfone ona göre bir tavsiye lütfen.
Mesaj sayım 497 de kaldı yazıyorum artmıyor.ikinci el bölümüne bi ilan yazdım ondan sonra oldu ?
Bir kere alacam tam olsun 500-600 tl ye kadar.su geçirmez özelliğini kaybetmeyen,boğazsız,hafif,spor görünümlü.adidas,salomon,the north face yada başkası kullanıp memnun kaldığınız ürün varmı ?
2 gün rapor aldım,işim gereği arazide çalışıyorum Ankaranın ayazını bilen bilir çalışırken hasta oluyorum ateşim 39.6 ya çıkıyor. 2gün rapor alıyorum askinin taşeron şirketi maaşımdan kesiyor bu hangi akla,hangi vicdana sığar merak ediyorum.hasta olmak suçmu ? bu vicdansız işi taşerona veren hükümetmi yoksa şirketmi yoksa ikisi birdenmi tam anlayamadım.
800 tl ye kadar telefon alıcam arkadaşlar.Bir haftadır araştırıyorum birkaç telefon arasında karar vereceğim.önceliğim harita navigasyon,şarzın uzun gitmesi,müzik dinlerken ses kalitesi ve hız.

General Mobile 4G Android One Dual (2 gb ram çift sım var.elime aldım tasarımı hoş hafif)

Lenovo P70 (forumlarda en çok önerilen telefon,güncelleme yapınca birçok özelliğini yitiriyormuş)

Asus Zenfone 2 Laser 5"

LG Magna Y90 H500 8GB

SAMSUNG GALAXY J5 J500H DUOS
800 tl maksimum verebilirim telefon alacam.harita navigasyon olmalı,sağlam olsun müzik dinlerim belki biraz oyun oynarım.ekranı 5 inc 5.5 inc civarında

aklımda olanlar

Samsung i9060 Galaxy Grand Neo 8 GB (geniş ekranlı olan galiba hoşuma gitti)

asus zenfone 5
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Chevrolet
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Takım
Trabzonspor
TV
Samsung
Notebook
Lenovo
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 616
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 86.754 (Bu ay: 1.689)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 25 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.