Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

adidas goratex boyner.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
167
Cevap
8
Favori
14.573
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      19 Mesaj
      09 Ocak 2016 19:17:45 Konu Sahibi
      fiyatı tekrar kontrol etmedim ama 553 tl idi botlar donanım habere özel 500tl üzeri %30 kodla bile daha pahalıya geliyordu şimdi inmiş fiyat ve boyner15 koduyla bir %15 daha indirim alabiliyorsunuz hopi kullanamadım oda olsa süper olurdu. avantajx e indirim verilmeyeceği yazıyor indirim koduyla beraber ama deneyin yinede. nortface 'lerde indirim olmamış listemdeydiler

kaptım bitane :http://www.boyner.com.tr/urun/adidas-gunluk-ayakkabi-2328659-520119839007-0-0.html?FromBasket=1

asıl istediğim model bitmiş benim nuramam http://www.boyner.com.tr/urun/adidas-outdoor-ayakkabi-2317645-520119741-500202-7011.html

sitedeki stokların tüm illeri kapsamadığını söyleyebilirim sanırım çünki bu gün (16.01.2015)ankarada stokta bulunmayan 42 numara ax2 buldum ve ayırttım 42.5 numara ile değişim yapıcam.

sanırım bir adette 46 numara vardı mağazada sitenin stoklarına bakmayın arkadaşlar bence ama mağazadan biraz daha pahalıya gelir indirim kodu olmayacağından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alienbold -- 16 Ocak 2016; 23:00:52 >

alışveriş yaptıklarım*viper08(masa üstü pc: satıldı şehir dışı)*azelea(hdd satıldı)*AC Kırıklar(airties rt-205:satıldı)*cumayi ( p4-3.00 işlemci:satıldı) *kissesforyou (seagate hdd :alındı şehirdışı)*celtic_frost (x1650pro:alındı)*tolgatoguc (lcd monitör :alındı)*forcun ( D915 işlemci:alındı)*artemisbd(p4 3.00:alındı)*ali öksüz(2x1gb bigboy ram : alındı)*veri bilgisayar murat (dwd-rw :alındı)* trayep ( rt-111 modem : alındı)*bonnitacix (p d işlemci alındı)...vs..

• Binbaşı
      1019 Mesaj
      09 Ocak 2016 19:21:29
      Bunu alacağıma salomon, norh face alırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Biz unuttuk bağışlamayı... Varılacak yere kan içinde varılacaktır. [N. Hikmet Ran]
    • Teğmen
      125 Mesaj
      09 Ocak 2016 19:23:08
      Norhtface Columbia gibi isin uzmanlari varken cok pahali bence

|
      |

• Onbaşı
      19 Mesaj
      09 Ocak 2016 19:26:36 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: ozcan_dk Norhtface Columbia gibi isin uzmanlari varken cok pahali bence
      adidasın sitesindede inmiş fiyat 359tl panik yapmayalım olmadı iptal ederiz. heryerde 2 aydır 535 ti morhipodada güya indirimli 535 ti yeni bide oraya bakayım
      |
      |

alışveriş yaptıklarım*viper08(masa üstü pc: satıldı şehir dışı)*azelea(hdd satıldı)*AC Kırıklar(airties rt-205:satıldı)*cumayi ( p4-3.00 işlemci:satıldı) *kissesforyou (seagate hdd :alındı şehirdışı)*celtic_frost (x1650pro:alındı)*tolgatoguc (lcd monitör :alındı)*forcun ( D915 işlemci:alındı)*artemisbd(p4 3.00:alındı)*ali öksüz(2x1gb bigboy ram : alındı)*veri bilgisayar murat (dwd-rw :alındı)* trayep ( rt-111 modem : alındı)*bonnitacix (p d işlemci alındı)...vs..
    • Binbaşı
      1025 Mesaj
      09 Ocak 2016 19:29:12
      quote:

Orijinalden alıntı: alienbold adidasın sitesindede inmiş fiyat 359tl panik yapmayalım olmadı iptal ederiz. heryerde 2 aydır 535 ti morhipodada güya indirimli 535 ti yeni bide oraya bakayım Alıntıları Göster
      Northface SnowStrike II aldım bunu iade edip. Çok daha memnunum. 300'e geldi N11den.

• Onbaşı
      19 Mesaj
      09 Ocak 2016 19:37:48 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Heartseeker Northface SnowStrike II aldım bunu iade edip. Çok daha memnunum. 300'e geldi N11den. Alıntıları Göster
      quote:

Orijinalden alıntı: Heartseeker

Northface SnowStrike II aldım bunu iade edip. Çok daha memnunum. 300'e geldi N11den.

neden iade ettiniz acaba . su alma durumu üşütme durumu nasıl biraz araştırdım adidasta ayak uçları üşütüyor falan diye okumuştum bilgi verirseniz sevinirim. ben daha spor bi model almak istediğimden takip ediyordum bunu
      |
      |

• Yüzbaşı
      899 Mesaj
      09 Ocak 2016 19:42:48
      North Face'in ayakkabılarından daha iyidir, almak isteyenlere tavsiye.

|
      |

Ross: "Gautam or Vince? I think if we just wave an open thermos of LN2 under their noses,

they'll go into a trance and we can extract whatever information we need without having to resort to force LOL"

Gautam: "I remember when Mark started doing DI I thought he was psycho and that it was a dangerous, reckless cooling method that had no future."

• Yüzbaşı
      349 Mesaj
      09 Ocak 2016 19:43:58
      Arkadaslar bunun kalitesinde ve fiyatında morhipo veya Boyner'den ayakkabı önerecek var mı ? Hediye çekimiz var 79 lira onu kullanicam outdoor ayakkabı icin ama bir türlü karar veremiyorum.

Saygılar.

|
      |

Sadece DOĞAL YAŞAM, GERÇEKLER ve BİLİM...
    • Teğmen
      194 Mesaj
      09 Ocak 2016 20:05:11
      quote:

Orijinalden alıntı: W0lkidonkisss Arkadaslar bunun kalitesinde ve fiyatında morhipo veya Boyner'den ayakkabı önerecek var mı ? Hediye çekimiz var 79 lira onu kullanicam outdoor ayakkabı icin ama bir türlü karar veremiyorum.

Saygılar.
      260 tlye goratex bulmak zor

• Binbaşı
      1524 Mesaj
      09 Ocak 2016 20:06:52
      quote:

Orijinalden alıntı: çohiyimiş 260 tlye goratex bulmak zor Alıntıları Göster
      şu boyner artık 50 liralık bi kupon falan versede alışveriş yapsak
      |
      |

• Teğmen
      175 Mesaj
      09 Ocak 2016 20:15:43

geçenlerde forumdonanim kodu vardı onla alsan daha uygun olurdu hocam 1 ay sürdü neredeyse o kampanya snow strike süper gerçekten yalnız nortface alacaklara şunu söyleyeyim yarım numara küçük almak lazım 43 numarası 28 cm denk geliyor
      |
      |
      Heartseeker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Teğmen
      175 Mesaj
      09 Ocak 2016 20:28:09
      quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied geçenlerde forumdonanim kodu vardı onla alsan daha uygun olurdu hocam 1 ay sürdü neredeyse o kampanya snow strike süper gerçekten yalnız nortface alacaklara şunu söyleyeyim yarım numara küçük almak lazım 43 numarası 28 cm denk geliyor Alıntıları Göster
      ayağına olan varsa bu model varhttp://www.morhipo.com/kampanya/detay/14821215/42203/the-north-face-litewave-gtx birde sitede turuncusu var

ben 170 tl hopi + 67,80 indirim (%20 hala mevcut morhipo kendi yapıyor alım aşamasında ) + 9.9 tl paraf küsürat + 7.80 avantajixle = 92 tl civarına aldım 42.5 numarası 27.5 cm

hopiyi boynerden kazandık nereden geldi diye sormayın , alışverişlerden kazanıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elfen_lied -- 9 Ocak 2016; 20:54:11 >

• Er
      0 Mesaj
      10 Ocak 2016 01:12:38
      quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied ayağına olan varsa bu model varhttp://www.morhipo.com/kampanya/detay/14821215/42203/the-north-face-litewave-gtx birde sitede turuncusu var

ben 170 tl hopi + 67,80 indirim (%20 hala mevcut morhipo kendi yapıyor alım aşamasında ) + 9.9 tl paraf küsürat + 7.80 avantajixle = 92 tl civarına aldım 42.5 numarası 27.5 cm

hopiyi boynerden kazandık nereden geldi diye sormayın , alışverişlerden kazanıldı Alıntıları Göster
      Slm arkadaşlar yeni gördüm konuyu BEN YKM-BOYNERDE ÇALIŞAN ADİDAS KONSİNYE ELEMANIYIM ŞUAN MAĞZALARADA TÜM ADİDAS ÜRÜNLERİNDE BUNLARIN İÇİNDE AKSESUR TEKSTİL VE AYAKKABILAR VE GORATEX MODELLERİ DAHİL %35 İNİDİRİM VARDIR BİLGİNİZE HALEN DEVAM ETMEKTEDİR....HALEN ADİDASTA BOYNERDE KONSİNYE OLARAK ÇALIŞMAKTYM BİLGİNİZE....

• Yüzbaşı
      480 Mesaj
      10 Ocak 2016 01:45:21
      Boyner com da gecerli kod cek vs varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2272 Mesaj
      10 Ocak 2016 01:47:56

hocam bende bugün kırmızısını aldım ama daha kullanmadım. ürünü sevdim ama içimde birazcık korku var acaba bot türü bi ayakkabı mı alsaydım diye. siz memnunmusunuz karda kısta kullanılırmı sizce?
      |
      |
      elfen_lied kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Emekli Yönetici
      6861 Mesaj
      10 Ocak 2016 02:38:22

Bu ürün kış için uygun mudur acaba? Lumberjack Shell Waterproof vardı iade ettim, yağmurlu karlı havalarda giymek için bot tarzı arıyorum, iş görür mü veya ne önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 10 Ocak 2016; 2:41:06 >
      |
      |
      Bahsedilenler: alienbold kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Heartseeker , elfen_lied

• Binbaşı
      1387 Mesaj
      10 Ocak 2016 04:09:10
      quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN Bu ürün kış için uygun mudur acaba? Lumberjack Shell Waterproof vardı iade ettim, yağmurlu karlı havalarda giymek için bot tarzı arıyorum, iş görür mü veya ne önerirsiniz?
      quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Bu ürün kış için uygun mudur acaba? Lumberjack Shell Waterproof vardı iade ettim, yağmurlu karlı havalarda giymek için bot tarzı arıyorum, iş görür mü veya ne önerirsiniz?

hocam niye iade ettin, su mu geçirdi, tipini mi beğenmedin?

Bana bir kışlık bot tavsiyesi verin ...

Kışlık bot olsun, hafif olsun, su geçirmesin, kaba olmasın, tipi güzel olsun ...

Intel Core i5 4670K Soket 1150 3.4GHz/MSI Z87-G45 GAMING Intel Z87 Soket 1150 DDR3/GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1866MHz CL9 1.5V/SAMSUNG 128GB 840 PRO SATA 3.0/WD 4TB Red/WD Caviar Green 2TB/Samsung 2TB HD203WI/ CORSAIR 400R 80PLUS 750W/ASUS HD7950 DirectCU II TOP GDDR5 3GB 384Bit/ASUS DRW-24B5ST 24X/S-LINK SL-525 5.25"/HP w2207/LOGITECH G105/LOGITECH G500/THERMALTAKE TT eSPORTS PYRRHUS MEDİUM/POWERCOM BNT-1000AP 1000VA LINE INTERACTIVE/LOGITECH Z5500/WD 3,5" 3TB+5TB My Book USB3.0 -/WD 3,5" 2TB Elements USB 2.0/

• Binbaşı
      1910 Mesaj
      10 Ocak 2016 04:28:06

Profil fotoğrafınındaki kim? Ünlü ise ismini alabilir miyim?

Koyun can derdinde kasap et farkındayım

Madem konu ayakkabı, bildiğim bir şeyi söyleyeyim. The north face'nin ayakkabılarını kullananlar genelde önermiyor. Alan arkadaşlarınki sağlam çıkmış olabilir ama geneli çeşit çeşit problem sebebiyle önermiyor. He montlarına diyecek yok, saygı ile eğiliyoruz.

Columbia ile ilgili bilgim yok.

|
      |
      Heartseeker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Elektronik ve Haberleşme Mühendisi
    • Yarbay
      2304 Mesaj
      10 Ocak 2016 05:18:34
      Asıl istediğiniz model geçen yıl hızlıal da 2 adet kalmış ve %50 indirime girmişti. 259 tl idi.50 tl yapı krediye indirim çekiyle 209 tl ye geldi bana.O zaman türkiyede başka bir yerde bu ürün yoktu, yabancı sitelerde ise 220-260 dolar arasında fiyatı vardı.Merak edip soranlar,Almak isteyenler oldu ama bulamadılar.

Üründen son derece memnunum,Hem rahatlık, hafiflik,kışın giyilir gore tex olduğu için su falan da geçirmez.Ağırlıık yapan su geçiren deri botların yerine bu ürün derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

UPS kargo ile çalışan satıcılardan alışveriş yapmıyorum
    • Yüzbaşı
      319 Mesaj
      10 Ocak 2016 05:45:13
      quote:

Orijinalden alıntı: man utd Asıl istediÄŸiniz model geçen yıl hızlıal da 2 adet kalmış ve %50 indirime girmiÅŸti. 259 tl idi.50 tl yapı krediye indirim çekiyle 209 tl ye geldi bana.O zaman türkiyede baÅŸka bir yerde bu ürün yoktu, yabancı sitelerde ise 220-260 dolar arasında fiyatı vardı.Merak edip soranlar,Almak isteyenler oldu ama bulamadılar.

Üründen son derece memnunum,Hem rahatlık, hafiflik,kışın giyilir gore tex olduğu için su falan da geçirmez.Ağırlıık yapan su geçiren deri botların yerine bu ürün derim
      Ben geçen sene ax1 almıştım, ax2 ile pek farkı yok, makyajlı kasası gibi, ben 200 liraya almıştım, 300 küsür biraz çok gibi, swifti de hanıma aldım 240 250 gibiydi, daha fazlasını vermek doğru mu bilmiyorum, ikisi arasındaki fark swift almaya değer bu arada.

Hızlı Cevap

Reklamlar
son dakika
web tasarım,web design
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.