Şimdi Ara

adidas goratex boyner. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
8
Favori
15.141
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: emre the king

Ben taksit yapmadım,görmedim de zaten 😀

Sanal kredi kartı ile sipariş verirken hata veriyor. Siz asıl kart mı kullandınız?
  • Ben asıl kart kullandım hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre the king -- 30 Ocak 2016; 0:38:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 çek goratex de geçerli bugün

• Ben de dün boynerden nike bot aldım, 259 dan üçüncü indirimi görmüş, hopi ile 164 e geldi, yani 90 küsür paracık yüklendi, direk indirim yaptırsaydım 25 tl daha fazla ödemem gerekecekti. Outdoor botum eskimişti, onun yerine aldım, çok hafif ve sıcak tutuyor ama goratex değil

• Botlarda indirimler olmaya basladi mi acaba..sezon sonuna geldik..seneye yatirim yapmam lazim..

• barakuda1 kullanıcısına yanıt
    hocam ürün geldi 1 haftada kullandım. Çok memnun kaldım inanın yabancı bir marka yazsa üzerinde 500 tl ye satarlar.
    sıcak tutuyor ve koku - ter olmuyor. hafif.
    Kesinlikle çok para vermeye gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exelance1248

hocam ürün geldi 1 haftada kullandım. Çok memnun kaldım inanın yabancı bir marka yazsa üzerinde 500 tl ye satarlar.
    sıcak tutuyor ve koku - ter olmuyor. hafif.
    Kesinlikle çok para vermeye gerek yok.

tamam tşkler ilginiz için
  • quote:

Orijinalden alıntı: imax1

Columbia north face adidas ayakkabilarininkullanan biri olarak, aldigin modelden bende var, 230 a almistim adidas bi ara indirim yapmisi sitesinde. Bende baya bi columbia da var. rahatlik olarak aldigin adidas bence cok cok ii. Su soguk hic gecirmio diyebilirim. Baya bi hafif. Skeechers aldm 230 tl ye indirimlerle fln yeni, evet hafif ve yuruyus ayakkabi olarak gecio ama adidas daha guzel bence ondan bile yuruyusde. Ayagi yormuyor. Columbiadan da rahat . Columbianin eski ayakkabilarincok yumusakti, vede acayip rahatti bence. Yenilerini begenmiorum diyebilirim. 1 ay once aldm 340a valla adidas daha rahat, 3 yillik columbiam var, o kdr yumusak ki o bile daha guzel, ki columbianin 10 taneye yakin var ayakkabisi bende. Northface 1 tane var, fena degil. Terex de yada bilmiorm hangisinde continentalin urettigi taban var, ve de kis icin vs cok ii diolar. Tavsiye ederim sahsen ben. Iptal vs etme guzel ayakkabi

Maşallah Hocam senin ayakkabalık kuyumcu dükkanı gibi. Hırsız girse Allah muhafaza önce ayakkabığı götürür

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.