Şimdi Ara

Adidas 50 saate özel %50 indirim kampanyası başladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
3
Favori
15.241
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.adidas.com.tr/tr/climawarm-mont/DZ1406.html?forceSelSize=DZ1406_250

bu mont 1500 tl. 3 ay önce %30 indirimli fiyatla 1050 tl ye almıştım. buna bile %50 indirim yapmışlar çok şaşırdım. %50 indirimle 750 den satmışlar tabi indirim başladığı ilk vakitte hızlı davranan alan almış şu an stok bittiği için satışı durdurmuşlar. adidas ın şu an piyasadaki en iyi montlarından biri. takip edin oolur da stok açılırsa hiç düşünmeden alın.
    https://www.adidas.com.tr/tr/nmd_r1-primeknit-ayakkabi/EE5075.html
    bu ayakkabıya da tekrar dikkat çekiyim çok hafif çorap gibi çok rahat. ayakkabılarda sürekli ayağı ağrıyanlar falan varsa direk alsınlar. teşekküre gerek yok. 630 tl harbi bedava. bu nmd ailesinin en kötü ayakkabısı bile 900 tl den başlar. bu ayakkabı nmd ailesinin en iyi ayakkabısı 1280 tl etiket fiyatı var. 640 liraya inmiş efsane bence kaçırmayın

• Mağazalarda indirim var mı online mı özel?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kaba dediğin ayakkabı dünyanın en kibar en şık ayakkabısı bunun üstüne en hafif en rahat ve en kaliteli malzemelerle birleşmiş. bütün özellikleri bir arada toplayan böyle bir ayakkabı varsa bana söyle aliyim kullaniyim. insan bi basit düşünür ulan harbi ayakkabı 1280 tl vardır bi özelliği der. biz de biliyoruz 1280 tl ye ayakkabı mı olur sıcak fırsatlardayız ama bazı fırsatlarda paraya kıymak gerekir kalite ve performans uzun ömürlü kullanım istiyorsan. bilmiyorum siz bi ayakkabıyı kaç ay kaç yıl giyiyorsunuz ama ben bir ayakkabıyı en az 5 sene aralıklarla çok rahat kullanıyorum. sen 5 sene içinde 4 ayakkabı alırsın 200 tl den. ben 1 ayakkabı alırım 800 tl veririm. madem konu parayı hesaplı kullanmaksa ben de böyle hesaplı kullanıyorum. sen ortalama ve ortalamanın altında bir ürün alırsın çabucak eskitip zarar verip hızlı kullanırsın. ben üst kalite 1 iyi mal alırım onu da en verimli şekilde kullanırım.

• sağolasın hocam sayende 700 tl zarardayım. durduk yere masrafa soktun bizi.

teşekkürler haber için
  • Teşekkürler haber için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://m.adidas.com.tr/tr/duramo-terlik/G15890.html?cm_cgid=WISHLIST&cm_vc=WISHLIST

Bu terliği aldım, 130 dan aşağı yoktu, 99 tl

• İndirim bulana helal olsun

• teşekkürler paylaşım için
  • bana mail atıp siparişimi iptal ettiklerini söylediler, var mı yapabileceğim bişey
  • investing kullanıcısına yanıt
    Kardes 42 kadar cenabet rakam olamaz camilerde en cok calinan ayakkabi evden benimkiler calinmaz yan yana durur 45. Durur hep 42 calinir cok degerli bu 42

• Donanimhaber seviom olum seni kacirmayin ayakkabilari benzerleri hic bir sitede ucuz deil gercrk indirim

• https://m.adidas.com.tr/tr/terrex-swift-r2-gore-tex-yuruyus-ayakkabisi/CM7492.html

Şunu 2018 nisanda 400 liraya aldım. Tipi duruşu fıstık gibi. Goretex su geçirmez nefes alır ayakkabı ayağınızdayken üstten yıkayabilirsiniz o derece. Bu fiyata değerlendirilebilir ben alırdım ama daha eskimedi bile

• Superstarlara baktım da çok pahalıymış 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: hrnckr11

https://m.adidas.com.tr/tr/terrex-swift-r2-gore-tex-yuruyus-ayakkabisi/CM7492.html

Şunu 2018 nisanda 400 liraya aldım. Tipi duruşu fıstık gibi. Goretex su geçirmez nefes alır ayakkabı ayağınızdayken üstten yıkayabilirsiniz o derece. Bu fiyata değerlendirilebilir ben alırdım ama daha eskimedi bile
    Numara nikedaki gibi bir büyük numara mı? Hep 43 giyerim, bunda da 43 aldım. Nike’da 44,5 aldığım oldu.

• 290tl di. aldigim tshirt kuponla 250tl denk getirdim suan sitede 189tl
    ayakkabi ise cifte kombolarla kodlarla kredi k. indirimleriyle en iyi sekilde 407tl civarina denk getirdiğim ayakkabi ise suan 339tl
    o yüzden indirim var

• quote:

Orijinalden alıntı: cengineer06

Numara nikedaki gibi bir büyük numara mı? Hep 43 giyerim, bunda da 43 aldım. Nike’da 44,5 aldığım oldu.

Alıntıları Göster
    Hocam ben 44 giyiyorum 45 almıştım tam oldu. Keske 1 numara büyük alsaydınız

• Her zamanki gibi SEÇİLİ ÜRÜNLERDE.. Eski modelleri verin gitsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengineer06

Alıntıları Göster
    Nike 43 giyiyorum hocam ama üşenmedim ayak parmak ucu-topuk arası uzunluğu ölçtüm ve adidas'ın sitesindeki tabloda baktım ki uzunluk 44 numaraya denk geliyor.

Adidas 50 saate özel  %50 indirim kampanyası başladı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu goretex botu denedim. Normalde 44 giyerim.
    45.5 tam oldu. Bilginize..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.