Şimdi Ara

Adidas 50 saate özel %50 indirim kampanyası başladı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
3
Favori
15.241
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tutmayan modellere indirim uygulamışlar

superstar continentallerde tabiki indirim yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: koyuncuh

Ben de ax3 gtx modeline baktım ama indirim yoktu malesef. Adidas.a mail de attım bu üründe de indirim istiyoruz diye.
    R2 gtx modeli var indirimde onda da numara kalmamış.
    Şu ax3 gtx modelinde de indirim yapsalar keşke

Alıntıları Göster
    A3x gtx de nasıl yoktu indirim anlamadm??? 529 a aldım ben siyahını. İndirim herşeyde vardı ama saat 9 gibi başlamıştı 2 gün önce akşam, hemen girince vardı, sonra fiyatları değiştirdiler düzelttiler. A3x mid gtx i ben 529 a aldm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imax1 -- 30 Ocak 2020; 19:4:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • imax1 kullanıcısına yanıt
    Yine baktım yok. Anlamadım yanlış şeye mi bakıyorum??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koyuncuh

Yine baktım yok. Anlamadım yanlış şeye mi bakıyorum??
    Vardı bitt yani hocam diorm bend

• R2 GTX 43 1/3 aldım. Büyük gelecek sanırım. 42 2/3 alıp ta geri vermek isteyenle değiştirebilirim
  • 250 liralık malzemeyi yap 500 lira sonra %50 indirim var de 250 liraya sat

• bunlari gorunce cktm siteden hemen

Adidas 50 saate özel  %50 indirim kampanyası başladı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ulan kandirildim resmen 50 saat sonunda 228 liralik urun 298 lira oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende şunu aldım forest grove mi ne uzun zamandır gördüğüm en şık adidas 299 tl şimdi 389 tlye çıkmış.
    Adidas 50 saate özel  %50 indirim kampanyası başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ir10 -- 31 Ocak 2020; 10:51:21 >
  • Merhaba,
    TERREX Swift R2 Mid GORE-TEX aldım. 639 TL. 2-3 aydır takip ediyorum. Fiziki mağazalara baktım bulunduğum yerde 1200 TL civarındaydı. Aynı dönem adidas'ın sitesinde en az 969'a düştüğünü hatırlıyorum geçen hafta. Hatta world'ün adidas kampanyaları internet sitesinde geçerli olsa 100 TL'ye yakın world puan vereceği için alacaktım ancak internette geçmiyordu. Bu kampanyadan 639'a 46 numarasını aldım. Şuan sitesinde 831 diyor ama stok yok. Sarılyıldız.com.tr'de 1033 TL ancak çok fazla numara yok.

Yani yüzde50'yi ilk dönemde yakalayanlar çok güzel fiyatlara aldılar. Kampanya ve stoklar bitti. O yüzden fiyat kontrol edenler sadece fiyata değil stokta olup olmadığına da baksınlar.

Herkese iyi günler.
  • Swift r2 yi-- 28 ocakta koraysporda 779 TL iken almayı çok düşündüm. bir gün sonra 599 a düşünce adidastan aldım.gerçekten indirim oldu ama hala kargolanmadi.

• paladinho kullanıcısına yanıt
    Hocam bende 42 giyiyorum 42 2/3 denedim biraz sıktı. 43 olmadığı için 43 1/3 az büyük olsada daha rahat oldu. Muhtemelen sanada iyi olacaktır. Ben bizzat denedim ve adidastan sipariş verdim bekliyorum hala

• bende TERREX Swift R2' yi uzun zamandır takip ediyordum fiyatları çok yüksekti, 599 tl fiyata aldım 1 tane. boynerde 579 tl fiyata kuponla alınıyormuş. ama stok azdı.

paylaşan arkadaşa teşekkürler.
  • dolar 6 tl, superstarlar 600tl olduğuna göre bizden geçti adidas,nike. zenginler alsın...
    biz decathlondayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirac53

bende TERREX Swift R2' yi uzun zamandır takip ediyordum fiyatları çok yüksekti, 599 tl fiyata aldım 1 tane. boynerde 579 tl fiyata kuponla alınıyormuş. ama stok azdı.

paylaşan arkadaşa teşekkürler.
    Kargolandi mi acaba ben 29 undan beri bekliyorum

• cuni21 kullanıcısına yanıt
    şimdi kontrol ettim henüz kargolanmamış.
  • Ekrem09 E kullanıcısına yanıt
    Aynısını ben de aldım kardeşim. Normalde köselede ve spor ayakkabılarda 43 giyiyorum, hatta bazı adidas spor ayakkabılarda 43 1/3 giyiyorum, terrex'i 44 numara sipariş geçtim. İnşallah sıkmaz. Sıkarsa 30 günlük iade süresi var mecbur iade edeceğim.
  • cuni21 kullanıcısına yanıt
    Hocam bot modeli mi yoksa normal spor ayakkabı modelini mi o fiyata aldın?
  • Kargoda hale hareket yok. Niye bekliyorlar anlamadım.

• mami61off kullanıcısına yanıt
    Aynen. Burada bir arkadaş da fiyatların şişirme olmayıp orjinal fiyat üzerinden indirim yapıldığını yazmıştı, bir bakıma doğru ama bende 680 TL olarak satılan ve indirim ile 340 TL ye aldığım ürün kampanya sonrası 440 TL ye çıktı. İlk fiyatına dönmedi. Hatta aynı ürün Trendyol da bile 340 TL idi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.