Şimdi Ara

Adidas 50 saate özel %50 indirim kampanyası başladı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
3
Favori
15.241
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar, adidas yıllardır bu şekilde indirim yapıyor. Diyelim bir ürün 1000 tl fakat sezonda %30 indirimle 700 e satılıyor. %50 deyince 350 ye satmıyor elbette. O zaman ilk fiyattan %65 indirim yapmış olurlae. Böyle bir şey mümkün olabilir mi? 500 tl ye indiriyor bu da gayet iyi bence. Almak zorunda değiliz beğenmiyorsak. Adamlar sahtekarlık yapmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim aldığım ayakkabı kargolanmış mail geldi dün ama yurtiçine girdiğimde kayıt bulunamadı diyor verdikleri link mi yanlış anlamadım

• cengineer06 C kullanıcısına yanıt
    Doğru adamlar sahtekarlık yapmıyor. Ancak bir kandırılma olmuyor mu? Şimdi adam ürünü ilk olarak 640 TL'den satışa çıkarmış. Sonra fiyatı düşürmüş 440 TL'ye. Ancak indirim yaparken ilk satış fiyatı üzerinden indirim gösterip sonrasında fiyatı önceki indirimli fiyata çekmek bence kandırmaktır. Ben 440 TL olan fiyatı bilmiyordum ama bu ürünün artık gerçek fiyatı budur. İndirim yapılacaksa bu fiyat üzerinden yapılmalıdır ki tüketici de gerçekte kaça satıldığını bilerek alsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekrem09

Merhaba,
    TERREX Swift R2 Mid GORE-TEX aldım. 639 TL. 2-3 aydır takip ediyorum. Fiziki mağazalara baktım bulunduğum yerde 1200 TL civarındaydı. Aynı dönem adidas'ın sitesinde en az 969'a düştüğünü hatırlıyorum geçen hafta. Hatta world'ün adidas kampanyaları internet sitesinde geçerli olsa 100 TL'ye yakın world puan vereceği için alacaktım ancak internette geçmiyordu. Bu kampanyadan 639'a 46 numarasını aldım. Şuan sitesinde 831 diyor ama stok yok. Sarılyıldız.com.tr'de 1033 TL ancak çok fazla numara yok.

Yani yüzde50'yi ilk dönemde yakalayanlar çok güzel fiyatlara aldılar. Kampanya ve stoklar bitti. O yüzden fiyat kontrol edenler sadece fiyata değil stokta olup olmadığına da baksınlar.

Herkese iyi günler.
    Adidasin Türkiye'de uyguladığı fiyat politikası inanılmaz. Aynı ayakkabıyı 3ay önce İngiltere'den 530tl civarına aldım. Fiyat 3 aydır aynı seviyelerde ama Türkiye'de normalde 2katina satmaya çalışıyor. Yılda 1 2 kere yurtdışı fiyata inince seviniyoruz. Aynı olay kahve, ithal çikolatalarda da var. Neredeyse hepsi bizde 2 katına satılıyor.

https://www.amazon.co.uk/adidas-Terrex-Swift-Cross-Trainers/dp/B076N44K3C/ref=mp_s_a_1_3?dchild=1&keywords=adidas%2Bgtx%2Bswift&qid=1580644381&sr=8-3&th=1&psc=1

• quote:

Orijinalden alıntı: murtigur

Doğru adamlar sahtekarlık yapmıyor. Ancak bir kandırılma olmuyor mu? Şimdi adam ürünü ilk olarak 640 TL'den satışa çıkarmış. Sonra fiyatı düşürmüş 440 TL'ye. Ancak indirim yaparken ilk satış fiyatı üzerinden indirim gösterip sonrasında fiyatı önceki indirimli fiyata çekmek bence kandırmaktır. Ben 440 TL olan fiyatı bilmiyordum ama bu ürünün artık gerçek fiyatı budur. İndirim yapılacaksa bu fiyat üzerinden yapılmalıdır ki tüketici de gerçekte kaça satıldığını bilerek alsın.
    Evet şu şekilde de yapılabilir; %30+%25 gibi. Fakat belirttikleri indirimle piyasadaki en alt fiyatı veriyorlar diyebiliriz.

• coolsweetboy C kullanıcısına yanıt
    Normal spor modelini aldım hocam

• Aldığınız ürünler kargoya verildi mi ?
    2 ayrı siparişim vardı, 2side hala hazırlanıyor.
  • benimki hala paketleme aşamasında. dün aradım yoğunluktan dolayı 6 iş gününe kadar sürebilir dedi.
  • Ayakkabı almıştım, sipariş henüz paketlenmedi, hazırlık aşamasında. Ayakkabının numarasıni değiştirmek istesem siparisi göndermeden önce kabul ederler mi? Ya da ürün geldikten sonra numara değişimi yaparlar mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: cuni21

benimki hala paketleme aşamasında. dün aradım yoğunluktan dolayı 6 iş gününe kadar sürebilir dedi.
    bi gelişme var mı hocam
  • paladinho kullanıcısına yanıt
    henüz yok sipariş hala paketlenme aşamasında

edit: kargoya verildi olarak görünmeye başladı. kargo takip yapınca kayıt yok diyor beklemeye devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cuni21 -- 6 Şubat 2020; 16:10:17 >
  • Arkadaşlar 44 numara siparişi verdiğim terrex swift r2 mid goretex ayakkabı büyük ihtimal ufak gelecek ayağıma

Mağazada denedim 44 2/3 tam oldu ayağıma, bu model ve numara ayakkabı alıp 44 ile değiştirmek isteyen varsa talibim.

Müşteri hizmetlerini aradım, maalesef sadece iade seçeneği varmış, numara değişikliği yapılamıyormuş
  • Goretex ihtiyacı olan varsa kaçırmasın. Hopi 500/100 ve axess 500/50 kombolarıyla 490’a geliyor. 40,5 kalmış sadece fakat ara ara 41 ve 42 de giriyor stoğa. Elimde bir adet 500/100 var. Aldığım fiyattan verebilirim isteyene

https://www.boyner.com.tr/adidas-outdoor-ayakkabisi-749576?dfw_tracker=64929-5001632190005&gclid=Cj0KCQiAm4TyBRDgARIsAOU75souxGmEq6hNINr3V2rmLTmTf4o9Xj7L68dAbynrPPRDIC0ZnZuTiP4aAsCFEALw_wcB

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.