Şimdi Ara

ADANA - Türksat Uydunet / Superonline Fiber / Turktelekom Fiber

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ADANA - Türksat Uydunet / Superonline Fiber / Turktelekom Fiber

Adana içinde bu alt yapılardan birini kullananlar görüşlerini ve varsa oynadıkları oyunlardaki gecikme zamanlarını paylaşabilir mi?

25 Mbps / 150 GB Kotalı Uydunet tarifesi kullanıyorum.
    CS:GO 80- 110 MS arası değişiyor. Overwatch 90-110 arası değişiyor.
    pingwww.google.com 45 MS
    Genel olarak çok çok memnunum. Uzun yıllardır kullanıyorum ama diğer İSS ler hakkında bilgi almak istiyorum.

• Adanadayım hatırlayamadığım kadar zamandır (adananın pilot bölgelerinden olabilir hatta) superonline fiber kullanıyorum. Bant genişliği olarak şimdiye kadar hiç bir problem yaratmadı tarifeniz kaç megabitse o kadar alıyorsunuz problemsiz. Latency olarak eskiden fena değildi yanlız son 1-2 senedir malesef online oyunlarda tatmin etmiyor, hatta santrale yakın olan adsl kullanıcıları bazen daha düşük ping alabiliyor. Aslında tam da kontratımın bittiği ay ekim ayı yeni tarife veya isp değişikliği yapsam mı arayışındayım. Güzel bir paket bulabilirsem devam etmeyi düşünüyorum, onun dışında spesifik olarak sormak istediğiniz bir şey varsa cevaplayabilirim.
  • Cevap için teşekkür ederim. Bende aynı nedenlerden dolayı önce bir araştırayım istedim. Belirtilen hız ve hizmetin sürekliliği konusunda çok memnunum. Ben merkez postaneye çok yakınım eğer santral ora ise bilemiyorum.
    Bugün Güzelyalı ve Kenan Evren civarındaki bir iki arkadaşımla görüşüp daha detaylı bir şekilde incelemeye çalışacağım, tekrar teşekkürler hemşerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Inalough -- 14 Ekim 2016; 13:27:17 >
  • Superonline fiber varsa ben tereddütsüz Superonline derim ama son karar gene de senin
  • Pinar mah superonline fiber kulaniyorum 1senedir bazen ufak tefek sorun oluyor cogunlukla sıkıntım yok
  • Şu an bir arkadaşım Güzelyalı Mah. tarfında Overwatch 66 MS ile oynuyor.
    Ben Cemalpaşa postanesi civarında 90 MS alıyorum, araştırmaya devam. Bu bölgede olan bir kullanıcı ile test edebilince geçiş yapılabilir gibi duruyor.
  • SOL Fiber e geçtim. Pingler üçte bir oranında düştü. Müthiş!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.