Yarbay
20 Aralık 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 4)
Gönderileri
PC için TV kartı önerisi - Windows 10

PC den izleyebilmek için Windows 10 üzerinde çalışacak TV kartı tavsiyesi yazabilir misiniz? Teşekkürler
Overwatch 18- 21 Kasım 2016 tarihleri arasında PC, XBOX ONE, PLAYSTATIN 4 platformlarında ücretsiz oynanabilecek.

https://playoverwatch.com/en-us/blog/20372506

Helden sterben nicht!
ADANA - Türksat Uydunet / Superonline Fiber / Turktelekom Fiber

Adana içinde bu alt yapılardan birini kullananlar görüşlerini ve varsa oynadıkları oyunlardaki gecikme zamanlarını paylaşabilir mi?

25 Mbps / 150 GB Kotalı Uydunet tarifesi kullanıyorum.
CS:GO 80- 110 MS arası değişiyor. Overwatch 90-110 arası değişiyor.
pingwww.google.com 45 MS
Genel olarak çok çok memnunum. Uzun yıllardır kullanıyorum ama diğer İSS ler hakkında bilgi almak istiyorum.
BenQ Zowie FK1+ oyuncu faresini duyurdu!

Daha önce piyasaya sürülen FK1 modeline göre neredeyse aynı ağırlıkta olacağı belirtilirken boyutları daha iri oyuncu faresi isteyen oyuncular için genişletilmiş olarak piyasaya sürülecek.
FK1 ile benzer özellikler taşıması beklenen farenin sensörü beklenenin aksine yine FK1 deki Pixart PMW3310 olarak kalacağı belirtiliyor.
(Kullanıcılar daha iyi bir seçenek olarak gördükleri PMW3360 sensörünün koyulmasını bekliyorlardı.)
Yinede Pixart PMW3310 sensörün fazlasıyla iyi bir seçenek olduğunu belirtmekte fayda var.
Çift el kullanımına uygun olarak tasarlanan Zowie FK1+ , önceki modelde farenin küçüklüğü nedeniyle tercih etmeyen kullanıcılara iyi bir seçenek olacak gibi gözüküyor.

Teknik özellikleri:

• DPI : 400 / 800 / 1600 / 3200
  • USB :USB 2.0 / 3.0 Plug & Play
  • Butonlar: 5 butonlu
  • Kablo uzunluğu : 2 metre / 6,6 ft
  • [Lift-off Distance]LOD: 1.5 - 1.8mm
  • Rapor hızı: 125 / 500 / 1000 Hz

Clash of Clans Seviye 6 KLAN

"salihass" kullanıcısına satıldı.
-
ESEA.net

2012 yılında ESEA Avrupa üzerinde çalışmaya başladığından bu yana doğudaki komşu ülkelerin daha düşük sunucu zamanlaması ile oynayabilmeleri içinde daha fazla sayıda Türkiye(İstanbul) ve İsrail(Tel aviv) sunucularını aktif ediyor.
Tüm premium kullanıcılarına hali hazırda 5 adet 1 hafta geçerli olmak üzere premium kod gönderildi.

ESEA.net üzerinde "Premium" üyelik ücreti 6.95$
Alıp almamakta kararsız kalan ve denemek isteyen oyuncular benimle ESEA.net üzerinden irtibata geçebilirler.
ESEA.net profilim https://play.esea.net/users/690151
Referansımla ESEA.net üyesi olmak isterseniz linki kullanabilirsiniz.
http://play.esea.net/subscribe/?r=690151
Ayrıca beni yine arkadaş olarak eklemek isteyenler için steam profilim imzamda bulunmakta.
İyi eğlenceler
Sennheiser HD 558 modelini sipariş ettim, sizce nasıl HD 558?
Şu anda anakartım üzerinde olan Realtek ALC892 ses kartı üzerinden çıkış almaktayım.
Kafamda şu iki seçenek var:
Birincisi Creative Soundblaster Z ses kartını almak ya da ikinci seçenek olarak sadece DAC/AMP almak?
Oyun ve müzik için...
Sabertooth Z77 üzerindeki SPDIF çıkış ile SMSL SD793II DAC/AMP nasıl bir çözüm olurdu.
Creative Soundblaster Z / FiiO E11K / SMSL SD793-II arasındaki seçimler nasıl?
Karar veremedim.

FiiO E17 Alpen sipariş edildi.
.
Eski hesabımı buldum Temmuz 2004 kayıtlı, sizce bunu satmalı mıyım?
Eski olduğu için onunla devam etmek gibi bir fikrim var fakat bu bana hiç mantıklı gelmiyor siz ne düşünürdünüz?

Profil: http://steamcommunity.com/profiles/76561197967343329
Hakkında
Forum İmzası:
MSI Z490 Tomahawk | Intel i7 10700K | MSI GTX 1080 GAMING X | 16 GB CORSAIR 3200 Mhz RAM| WD Blue SN550 NVMe M.2 SSD Disk | WD 1 TB Blue | WD 2 TB Green HDD | Xigmatek Windpower Pro Cooler | Xigmatek X-POWER 650W PSU |XIGMATEK Beast X-Power Case | Logitech G213 | Steelseries Rival 300 CS:GO Fade | Steelseries QcK Fnatic pad | Sennheiser HD 558 | Airpods Pro | FiiO E17 Alpen | ASUS XG258Q 240 Hz | Battle.net:mater*2727 | Steam: Carnage
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
HIGH-END
Mobil cihaz
Apple
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.827
İkinci El Bölümü Mesajları: 177
Konularının görüntülenme sayısı: 515.438 (Bu ay: 368)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 90 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.