Şimdi Ara

Adana hastahaneler carrefour taze günlük kefal kğ 7.90 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.568
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adana Seyhan hastahaneler kavşağı civarındaki carrefour sa da deniz kefalinin kiloğramı 17.90 dan 7.90 a düşmüş yarın fiyat tekrar aynı hale gelecek abi dedi balıklar taze arkadaşlar kaçırmayın
    Edit. 40 ve üzeri alışverişe de signal glosy shine 75 ml. 8 tl ye ve elseve 600 ml. Şampuan 6 tl ye düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontpantelon -- 11 Mart 2017; 17:34:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bizimkiler yaylada olmasa guzel firsatmis . paylasan arkadas tesekkurler

• Normalde kefale 17.90 veren varmıymış acaba onu merak ettim :)
  • kefal çok güzel bir balık değildir epeyce de kılçıklıdır.

• kefal para verip alınan bir şey mi? bu balık denizde ne kadar pislik varsa yer. kanalizasyon dahil. her tarafı kılçıktır. şahsen ağzıma sürmedim bugüne kadar. pişerken kokar zaten ne demek istediğimi anlarsınız.

sevene afiyet olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunu bodrumda at pisligiyle tutuyolardi ilkokuldayken. travma olmus herhalde agzima koymadim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kefal mi :)) yok daha neler, buna para veren cidden var mı? Bu bildiğin b*k balığı. Para yoksa bu balığı yiyeceğine aynı fiyata daha temiz balıklar alabilirsiniz. Gene de karar sizin.

• internette kefalle ilgili okuduğum yorumlar pek olumlu değil ama umarım güzel çıkar aldıklarınız
  • yenmeyecek tek balık diyebilirim eger tutuldugu yer bılınmıyosa kesınlıkle alınmamalı. özellikle derenin yada behirlerin denize döküldüğü yerlerde yada kanalizasyon pisliğinde bolca yaşarlar. zonguldak lıyım. bızım orda para versen yemezler geçtim almayı :)

• kefal var kefal var :) kaç tane türü var biliyormusunuz ? has kefal yememiş kardeşlerim yorum yapmış gene deniz kefali güzeldir afiyet olsun
  • Arkadaşlar deniz kefalidir bu bizim karataşın, güzeldir bilerek alıyoruz

• derinlerden çıkan kefal için lezzetli diyorlar
  • Hiçbir kefal yenmez

Afiyetle yiyorum diyen tedavi olsun

• bu balik ozelinden konusmamakla birlikte; kefal yenmez vs diyenler iyisini yememistir. turlu turlu kefal var, ornegin kuzey ege'de pacoz, istanbul'da sari kulak diye tabir edilen kefal cinsi cogu baliktan lezzetlidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied

kefal var kefal var :) kaç tane türü var biliyormusunuz ? has kefal yememiş kardeşlerim yorum yapmış gene deniz kefali güzeldir afiyet olsun

Biz bu yorumları deniz kefali için yapıyoruz zaten :)
  • Has kefal-rus kefal veyahut sarıkulak kefali çoğu balığa tercih ederim.Oltacı ve zıpkıncıyım.
  • Sazan ve kefal den uzak duruyorum...

• export20 kullanıcısına yanıt
    Biz derken pardon hacı ben watsappta bir araya gelip bu konuları konuştuğunuzu bilemedim ama genede ben nacizane fikrimi yazayım dedim ekstra bilgide vereyim belki birinin işine yarar ülkemizin her yerinde lağım denize akmaz istanbullu kardeşler çoğunlukta sanırım sıkıntı oradan ileri geliyor örneğin biz çanakkalede zıpkınla balık avı yapıyoruz sarozun çoğu bölgesinde yerleşim birimi dahi yok ama kefal var demek ki kefal balığı lağımlardan öncede vardı kılçıklı balık denmiş neye göre kılçıklı ? dere kefali sazana göre mi ? yoksa lüfere kalkana göre mi ? Deniz kefali için eğer balık küçük değilse genelde yarım kilodan aşşağı vurmuyoruz gayet löp etli normal kılçık oranına sahip bir balık , bu arada size bir tiyo vereyim sizin o yemediğiniz lağım kefallerini lüfer , levrek , kalkan ,orkinos torkinos artık ne varsa afiyetle miğdeye indiriyor sonra bilin bakalım onları kim yiyor eylülde açıktan gelen yağlı topan kefali yememiş kardeşler varsa bir denesinler lokum lokum

• süs bitkilerinin, meyve ağaçların yanında bütün yenilebilir bitkilerin dibine gübre dökülür, makbulü en doğal olanıdır, yani bölgelere göre isimleri tezek kemre hayvan pisliğidir, orjinali hayvan b.kudur. domateste salatalıkta biberde yetişme sürecinde bolca b.ka maruz kalmıştır.

mezgitte dip balığı, temizlediğinde yarısı b.k püsür çıkar, attığında tavaya evde gram balık kokusu olmaz, keza elde üstte başta balık kokusu sinmez. bana göre çok lezzetli bir balıktır. tavukta b.k didikler, hatta kendi b.kunu bile, yetmez börtü böcek kene solucan ne bulursa yer, tavukta mı yenmez o mantıkla.

deniz kefalinin tadı ile çipura arasında öyle aman aman pek fark yoktur. psikolojik eşiği aşarsanız anlayamazsınız bile. iyi bir sunumla güzel bir salatayla tercihe göre yanında rakıyla yenmeyecek balık yoktur, hatta her türlü deniz mahsülü yenir, hemde afiyetle.

• newrophat kullanıcısına yanıt
    Kendiniz yazmışsınız zaten tavuk kendi b.kunı yer

Kefalin yediğ farklı bir b.k

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.