Şimdi Ara

Adana deyince ilk aklınıza gelenler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Gasp, adam oldurme, cınayet, tecavuz, hırsızlık, bombalı eylemler, gazetede 3. Sayfa haberlerının %90`ı Adana, konu dısında acılan bır cınayet konusuna bakarken kesın adana dıye gırerım ve oyle cıkar, yolsuzluk, ınsan tıcaretı, her gun kavga ve sınırlı ınsanlar... Gecenlerde bırı adanaya tatıle gıdıyorum dedı 3 gundur haber alınamıyor bellıkı bı yerde oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıcaklık ve nem geliyor 1 kere gitmiştim.
  • Fatih Terim.
  • Arabesk rapçileri
  • Karpuz

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyHunter

Gasp, adam oldurme, cınayet, tecavuz, hırsızlık, bombalı eylemler, gazetede 3. Sayfa haberlerının %90`ı Adana, konu dısında acılan bır cınayet konusuna bakarken kesın adana dıye gırerım ve oyle cıkar, yolsuzluk, ınsan tıcaretı, her gun kavga ve sınırlı ınsanlar... Gecenlerde bırı adanaya tatıle gıdıyorum dedı 3 gundur haber alınamıyor bellıkı bı yerde oldu

+sonsuz
  •  Adana deyince ilk aklınıza gelenler?
  • Yine mi Adana
  • dana gorup sasirmis insan tepkisi

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyHunter

Gasp, adam oldurme, cınayet, tecavuz, hırsızlık, bombalı eylemler, gazetede 3. Sayfa haberlerının %90`ı Adana, konu dısında acılan bır cınayet konusuna bakarken kesın adana dıye gırerım ve oyle cıkar, yolsuzluk, ınsan tıcaretı, her gun kavga ve sınırlı ınsanlar... Gecenlerde bırı adanaya tatıle gıdıyorum dedı 3 gundur haber alınamıyor bellıkı bı yerde oldu

+1 Çal keke çal da oranındı heralde.
  • Kıta

• Adanalıyık allahın adamıyık
  • serseriler geliyor nedense ilk :)
  • adana dürüm ikici olarak ise kavga bıçaklama vs
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.