Yüzbaşı
01 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 18 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Merhabalar, Cloud2 kulaklığım bozulduktan sonra Cloud Alpha aldım fakat Cloud2'nin ses kartını kullanmadan ses seviyesi çok düşük ve kötü. Bir süredir Cloud2'nin ses kartını kullanıyordum ama bu da bozulmaya başladı, bi taraftan az ses veriyor. HyperX'in ayrı olarak sattığı USB ses kartını aldım fakat anakartın üstündeki ses kartından hiçbir farkı yoktu geri yolladım. Cloud2'nin ses kartı ile aynı performansı verecek aynı ses yüksekliğini verecek veya daha iyi bir ses kartı arıyorum, önerileriniz var mıdır? Teşekkür ederim şimdiden.

Merhabalar, Cloud2 kulaklığım bozulduktan sonra Cloud Alpha aldım fakat Cloud2'nin ses kartını kullanmadan ses seviyesi çok düşük ve kötü. Bir süredir Cloud2'nin ses kartını kullanıyordum ama bu da bozulmaya başladı bi taraftan az ses veriyor. HyperX'in ayrı olarak sattığı USB ses kartını aldım fakat anakartın üstündeki ses kartından hiçbi farkı yoktu geri yolladım. Cloud2'nin ses kartı ile aynı performansı verecek aynı ses yüksekliğini verecek bi ses kartı arıyorum, önerileriniz var mıdır? Teşekkür ederim şimdiden.

Merhabalar kullanmakta olduğum aracı satıp biraz şartlarımı zorlayıp 200bin TL civarına 2015 Model M Sport 3.16i almayı düşünüyorum hazır yaşım çok geçmemişken Sanırım M sport donanım olarak tatmin edici bir araç. Olumlu veya olumsuz görüşleriniz önerilerinize açığım.
Merhabalar, Vatan Bilgisayardan bu haftasonu Grundig marka 55GDU7900b modelli televizyonu aldım dün kurulumunu yaptılar. Bugün biraz daha dikkatlı kontrol ederken hafif bi ışık süzmesi gördüm. Sizce firmaya ulaşmalı mıyım bu konu için? İnternette IPS panellerin çoğunda bu sorun olduğu hafif miktardaysa kabul edilebilir olduğu yazıyor ama kafama takıldı. Işık süzmesini fotoğrafla gösteriyorum. Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.
Merhabalar, kendi öğrenci evimdeyim. En azından haftada bazı günler oturup netflix'ten veya blutv'den dizi film izlemek istiyorum ve gerçekten 3500TL civarı verecek bütçem yok en fazla 2500TL. Sizce 43" veya 49" smart vs olmayan ucuz full hd bir televizyon alıp android box takmak mantıklı mı? hdmi üzerinden görüntüyü verdiğimde bu cihazlarda herhangi bir takılma veya donma sorunu olur mu? Önerilerinizin hepsine açığım.
Arkadaşlar betlik tüm skinlerinizi alabilirim. Pm atarsanız sevinirim.
Merhabalar Citf Of God tarzında filmler arıyorum fakat bu biraz daha farklı versiyonlarda olabilir. Amerikan zencilerinin getto hayatı gibi. Anlatamadım sanırım fakat anlamışsınızdır umarım istediğim tarzı
Merhabalar , bu küçük korkuluk yapımını gösteren kağıt vardı bir görev vermişti. Ben o kağıdı attım malesef ve her karakter için 1 tane oluyormuş , craftlanmıyorda nasıl tekrar elde ederim ben bunu ?
Beyler pazar lys ye girecegim 10:00da fakat su an hala uyuyamadim. Onerileriniz nelerdir aksama kadar uyumasam mi yoksa simdi 3-4 saat uyuyup kendimi zorlayarak kalkip aksami mi beklesem ? Daha bugun ders calisacagim ayrica
1.sinifta ortalamami 3.00ustunde tutup okul icerisinde baska bir muhendislige gecmeyi planliyorum. 1. Sinifta muhendislik dersleri nasildir normal bir calismayla 3.00ortalama yapilabilir mi ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.859
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 24.473 (Bu ay: 382)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.043 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.