Şimdi Ara

Acun Ilıcalı şokta... TV8 boykot edildi, reytingler dibe çakıldı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 16
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • x-c9 (1 mesaj) aksinaletinsan (1 mesaj) sissil (1 mesaj) braveheart92 (1 mesaj) kerimcem (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8 mesaj) Mobil (7 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Acun Ilıcalı şokta... TV8 boykot edildi, reytingler dibe çakıldı!

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 kanalında yayınlanan Masterchef adlı ‘yemek yapma yarışması’ programında, yarışmacılardan Uğur Yılmaz Deniz, geçmişteki sosyal medya paylaşımları gerekçe gösterilerek diskalifiye edildi. Kararın yarışmacının yüzüne açıklanması ve yarışmacının döktüğü gözyaşları, bir ‘şov’ nesnesi gibi kullanılarak saniye saniye ekranlara getirildi. Bu görüntülerin ardından kamuoyunda “TV8’i boykot etme” çağrısı yapıldı.

Uğur Yılmaz Deniz’in yarışmadan bu şekilde ihraç edilmesinin ardından, sosyal medyada Twitter kullanıcıları TV8’e tepki gösterdi. Konu, ekşisözlük’te ve Twitter’da en fazla tartışılan başlıklardan biri oldu.

Binlerce kişi, bir insanın gözyaşlarının şov nesnesi haline getirilmesine tepki göstererek, “TV8’i izlememe” çağrısında bulundu. Paylaşımlarda, “Masterchef yarışmasında genç bir insanı topluma linç ettiren ve bundan reyting kasan bu kanalı boykot ediyor ve sizleri de bu boykota davet ediyorum” şeklinde yorumlar yapıldı.

REYTİNGLER ÇAKILDI

29 Kasım günü için yayınlanan reyting sonuçlarına göre; Total’de 1.sırada TV8’de yayınlanan “Masterchef Türkiye” yer aldı. Tv8 için yapılan boykot çağrısı sonrası Masterchef programının reytingleri 8 sıra birden gerilerken 9. sırada yer bulabildi.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/service/amp/acun-ilicali-sokta-tv8-boykot-edildi-reytingler-dibe-cakildi-319445h.htm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• neden bu kadar kasıyorlar ki , boykot falan? 2 gün sonra herkes unutup seyretmeye devam edecek zaten. Boşa kasmayın

• Adam herkesin sülalesine küfür etmiş. Bizim millet acayip. Çiçek vereydik uğura sulalemize küfür ettiği için isterseniz

• Uğur denen çocuk sözlerinin arkasında olsaydı kendini o görüntülerde göstermezdi. Biz niye arkasında duralım ki? Millet de sebeb arıyor..

• Olm acunun yaptığı hareket, win win hareketidir. Acunun üstüne niye bu kadar gidiliyor anlam veremedim. Acun, uğur'a bir şans verdi hatta çocuğun hayatını kurtardı, acun uğurun ağlayıp özür dilediği, kendini ifade ettiği görüntüleri yayımlamasaydı şuan uğur çok daha kötü durumda olurdu. Uğur yaptığı açıklamayla geçmişte yaptığı hataların hepsini temizledi, Acun hem kendi kazandı hem uğura kazandırdı..

• İnadina 3 4 farkli yerden acip izleyecem gıcık kapiyorum ona

cCc ERAY REYİZ cCc

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İleride siz de bir yerlere gelirseniz 15 yaşında ergen kafasıyla twitterda ya da forumda yazdığınız bir mesajı önünüze koyarlarsa o zaman görüşürüz

• Pazar günü belli olur. Çünkü acun, pazarları zirve yapar.

• acunun oldugu yerde kazanan daima acundur bakmayin siz o bagis kampanyalarina yada yoktan geldim hayallerinizin pesinden gidin hikayelerine adam halkı cok iyi analiz etmis ve ediyor hangi kesimin beynini nasil yakacagini cok iyi biliyor yoksa yillarca survivori isitip isitip yediremezdi. Ugur planida tikir tikir isledi once yargi dagitti halk kahramani oldu ustune magdur olursa yanindayim dedi kurtarici oldu cok iyi ya :))

• kızgınjapon k kullanıcısına yanıt
    Hiç kimse bu adam için iyi birşey yapmış, ödüllendirilsin dememiş. Konuyla tamamen alakasız bir yorum sizinkisi.
  • Az önce baktım yazdığı şeylere, bende basit bir kaç tweet yüzünden diskalifiye oldu zannediyorum. Hepimiz geçtik ergenlikten, ama şahsen hiç bir sosyal medya hesabımda böyle açık seçik konuşmadım.

'Salak' bile dediğimi düşünmüyorum zira kendi ailemin de olduğu bir yerde öyle laflar söylemeye kendim utanırım.

Bu arkadaş mübarek gördüğü herkese saydırmış. Arada malum şahsa da etmiş bir kaç küfür, ama henüz hakaret davası açılmamış hakkında, garip.

Öte yandan Acun'un insanların duygularını reyting olarak kullanmasına ilk defa rastlamıyorum. Zerre de sevmiyorum kendisini. Takdir ettiğim tek yanı var, yarışmalarında bulunanların elinden tutuyor.

• ünlü zengin olmak isteyipte çok uğraşıp yine olamayıp, acunla nemalanan tiplerin doldurulduğu yarışmaları izleyenlerde asıl sorun var...

hiç bir vasfı olmayan tipler lüks arabalarda dolanmaya başladı acun sayesinde onlarda değil bunlara prim veren halkta problem var..Acun Ilıcalı şokta... TV8 boykot edildi, reytingler dibe çakıldı! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 5 Aralık 2020; 12:19:20 >
  • kızgınjapon k kullanıcısına yanıt

sıkıntı küfür etmesi değil ... seneler önce attığı tweetlerden dolayı diskalifiye edilmesi.

Halen anlamıyorsun ama zamanında baksalardı şimdi mi akıllarına geldi ?

Bu bir yemek yarışması eski attığı tweetlerden dolayı birini diskalifiye edemezsin.

Kimse yaptığı yanlışı savunmuyor ama sende anlamıyorsun o bir gerçek...

• Survivor 2021 de düzeltir geri kimse merak etmesin.

• Evliyken yarismasina yarismaci olarak katilan kizi yasindaki hatundan cocuk yapan adam baskalarina ahlak dersi veriyor. Boyle bir ulke iste, yemin ederim vatandasi olmasan eglenceli aslinda...Acun Ilıcalı şokta... TV8 boykot edildi, reytingler dibe çakıldı! 

• Allah vatanımıza ve milletimize başka dert vermesin.
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.