Şimdi Ara

Açılmayan anakartı kol saati ile tamir ettim :) Açılmayan kart için çözüm önerisi içerir. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
34
Favori
11.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
347 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ey gidi be. Günlerce bunu konuşurduk çözümü bulunca atomu parçalamış hissederdik. Çünkü o zamanlar şimdiki dertlerin yüzde 95'i yoktu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bravo kardesim, bize senin gibi adamlar lazim burda bos bos siyasi tartismalara giren Z kusagi denen facebook cocuklari degil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte vatana millete foruma yararlı bir evlat...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Donanim haber forumu amacına uygun donanim konusu açtığın için teşekkürler umarım birileri faydalanır...

• s_g_m_s kullanıcısına yanıt
    Aynen,

Şimdi forumda 3 tip insan var.

1- Türkçe oyun yaması çıkmayınca çıldıranlar.

2- AMD fabrikasına meteor düşse inteli suçlu bulunlar.

3- Donanım ile hiç alakası olmayıp forumda takılanlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vega_dj -- 4 Ağustos 2020; 19:2:33 >
  • açılmayan deyince ben de sipariş ettin, kargo paketinden çıkaramadın sandım mk
  • 32.768 kHz kristal diye ararsanız daha çok seçeneğe ulaşabilirsiniz. Çok yaygın bir kristaldir, saat ihtiva eden her aygıtın içinde olur.
    http://www.google.com/search?q=32.768+khz+kristal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 4 Ağustos 2020; 19:42:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugra_5211 kullanıcısına yanıt
    pili cikarsanizda cogu anakart start almaz kapasitor hakkinda yazdiklarinizdan elektronik bilginiz kisitli oldugunuz ortada es kaza tamir olmus ama en kisa zamanda gorsel eklerim anakarttaki kristal ne yuksek voltaja nede yuksek frekansa maruz kalir bozulmasi belki binde birdir. her telefonda isletim sistemi var onunla karlistirmak yanlis

• serafon kullanıcısına yanıt
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babus0606 -- 17 Ağustos 2020; 12:48:17 >
  • Faydalı konu takip

• quote:

Orijinalden alıntı: babus0606

pili cikarsanizda cogu anakart start almaz kapasitor hakkinda yazdiklarinizdan elektronik bilginiz kisitli oldugunuz ortada es kaza tamir olmus ama en kisa zamanda gorsel eklerim anakarttaki kristal ne yuksek voltaja nede yuksek frekansa maruz kalir bozulmasi belki binde birdir. her telefonda isletim sistemi var onunla karlistirmak yanlis
    Amacınız nedir ?

Ben burada bilgi paylaşımı yaparken siz neyi ispatlamaya çalışıyorsunuz ki ?

Yalan mı konuşuyoruz burada bu parça değişimi sonrası çalıştı diyorum siz hala yok ondan değildir diyorsunuz elektronik bu neyin ne olacağı belli olmuyor.

Alıntı yaptığım ilk mesajda madem
    bu parçadan değil mantıklı bir açıklama yapmanızı istedim ancak onu bile yapmadınız.

Tutmuş bana bios pilinden bahsediyorsunuz onu artık herkes ezberledi onu konuya yazma gereği bile duymadım.

Lütfen konuyu kirletmeye çalışmayınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugra_5211 -- 4 Ağustos 2020; 20:55:42 >

• quote:

..
    PM ile ispatı sağlandı okursanız sevinirim

..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babus0606 -- 17 Ağustos 2020; 12:48:32 >
  • quote:

..
    Bir kaç mesaj önce o parçadan değil diyordunuz simdi parçanın ne işe yaradığını anlatıyorsunuz pm deki detayları okursanız sevinirim orada gerekli detaylar mevcut.

Ayrıca çalışmış olduğum yetkili servislerde defalarca periyodik olarak ESD ( Elektrostatik deşarj ) eğitimi aldım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugra_5211 -- 4 Ağustos 2020; 21:46:38 >
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babus0606 -- 17 Ağustos 2020; 12:48:43 >
  • quote:

..
    Tamam kral sensin

Vallahi ya nereden konu açtım ya ,

Yok ondan değil dedin , üşenmedim pm'den link verdim bu parçadan dolayı onarılan anakartlar olmuş dedim hala gelmiş yazıyorsun da yazıyorsun tamam kral sensin

Sanki birilerine bir şeyler ispatlamak zorundayız

" Aklıma gelenler bu kadar , kendim elektronik mühendisi değilim yada çok bilgili olduğuma dair bir şey algılanmasın sadece birilerinin işine yarar diye boş vaktimde bu yazıyı hazırladım "

Yazının sonuna yazmışım daha ne bilmişlik yapmaya çalışıyorsun , işine yarayan okur uygular - uygulanmaz kişinin hür iradesi

Burada oturup hatamı arayıp iki satır yazayım demek için bu konuya yazı ekliyorsanız bırakın artık eklemeyin ya yeni konu açınız orada bilgi paylaşın 32768 her neyse işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugra_5211 -- 4 Ağustos 2020; 22:38:45 >

• s_g_m_s kullanıcısına yanıt
    benim bilgisayar da saat oyunma yaparsam açılmıyor sonra 30 dk sonra açılıyor saat ve tarih 2010 yılına dönüyordu sonra bilgisayarı satdım

rahmetli saati oyunma diyordu

• İbretlik konu.

• Hocam heyecanla okudum tebrik ediyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.