Şimdi Ara

Açılmayan anakartı kol saati ile tamir ettim :) Açılmayan kart için çözüm önerisi içerir. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
34
Favori
11.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
347 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    elektronik okumanı tavsiye ederim sana göre aspirin yazan herkes doktor. bildiğin bi kaç elektronik kelimeyi boşa yazmış enerjini tüketmişsin.
    anakarttaki kristal ne yüksek voltaja nede yüksek frekansa maruz kalır herşey bozulur o bozulma ihtimali olan en son şeydir.https://tr.qwe.wiki/wiki/Crystal_oscillator

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babus0606 -- 5 Ağustos 2020; 6:11:40 >
  • ısınma nedeni büyük ihtimal voltajı küçüktür ters takılmadı ise koku ankart değil güç kaynağından gelir genellikle
  • KwasRegaL K kullanıcısına yanıt
    formun elektronik bölümü niye şasırdınızki.
  • Ok güzel bir anlatım ve konu olmuş. Ben bu forum’a üye olduğum yıllarda hep böyle konular vardı. Bu forumda böyle konuları Özlemişim Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İmkansız -- 5 Ağustos 2020; 7:42:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bravo bravo hiç bi nane anlamadım bende

• çok güzel bir konu okurken zevk aldım bu işlerden hiç anlamama rağmen eline sağlık.
  • İmkansız kullanıcısına yanıt
    aramak lazım.https://forum.donanimhaber.com/forumid_199/tt.htm
  • Eski konuları hatırladım mutlu oldum . Özlediğimiz konular. Her 6araf saçma siyaset oldu.

• Konu muazzam eski dh yıllarındaki gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler güzel konu için.
    Benim asıl merak ettiğim bu kadar ince nasıl çalıştığınız? yani söküp/takma için hangi tür aletler kullandınız ?
  • BilirKişi00 B kullanıcısına yanıt
    kurallar dahilinde ne yazarsan yaz banane.
  • Bravo bendede aynı problem olmuştu açılırken siyah ekran veriyordu anakart arızası kaynaklı

• tebrikler ustadım. faydalı bir tecrübe edinmiş ve paylaşmışsın..
  • Benim de bilgisayar parmağımla bios piline dokunmadan açılmıyor.

• Emeğine teşekkürler kardeşim. Forumda benzeri konuları daha çok görmek dileğiyle.👏👏

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.