Şimdi Ara

Acil önerileriniz!!! Cla - a3 sedan - a4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uygun fiytlı bir cla buldum audinin son dönem kampanyası arasında tercih yapamıyorum, araçlar şöyle

2015 20.000 km de hatasız Cla 180 dizel amg paket (sunroof mevcut) 122.000 tl ( +9000 tl faiz ödüyorum)

Sıfır A3 sedan dizel sport paket+sunroof 122.000 (+6000 yl faiz ödüyorum

Sıfır A4 benzinli baz paket sunroof yok 130.000 (+8000 tl faiz ödüyorum)

Çarşambaya kadar karar vermem lazım

İlginiz için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arka baş ve diz mesafesi sorun olmayacaksa A3 alırdım ben, bence hem A4'ten daha güzel hem dizel hem de daha donanımlı. Baz A4 çok kötü duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

Arka baş ve diz mesafesi sorun olmayacaksa A3 alırdım ben, bence hem A4'ten daha güzel hem dizel hem de daha donanımlı. Baz A4 çok kötü duruyor.

Ben 1.73 eşim 1.65 bir de oğlumuz var , baş diz mesafesi fazlaca yetiyor bize peki cla?

• drsahinturk D kullanıcısına yanıt
    CLA AMG çok sert o yüzden aile kullanımı için tercih etmezdim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • A3 sedan çakar geçerdim. Hem 0 hem daha donanımlı. Hem de teknolojik anlamda daha iyi.

• a3
  • Cla alırdım ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spike44

A3 sedan çakar geçerdim. Hem 0 hem daha donanımlı. Hem de teknolojik anlamda daha iyi.

A4 baz paket a3 sedan sport paketten daha dolu sunroof dışında, a4 de katlanır ayna , daha gelişmiş gar yapısı vs var, iç donanım olarak en dolusu cla , katlanı ayna hız sabitleme ambiyans aydınlatma elektrikli koltuklar, geri görüş kamerası, 19 inç jantlar, led farlar, deri koltuk, koltuk ısıtma, geniş ekran vs mevcut

• drsahinturk D kullanıcısına yanıt
    A3'te led far geniş ekran xenon plus far ambiyans aydınlatma falan bunlar hep standart yeni makyajlılarda diye biliyorum. Yanlışım varsa kusura bakmayın ama.

• Cla nın tadı kaçtı. 1-2 seneye kimse yüzüne bakmaz gibi geliyo. a3 sade ve spor yapısından dolayı hem yüzü kolay kolay eskimez hem de daha modern duruyo. Ben olsam a3 alırdım.

Mercedes in avantajı mercedes olması ama bu sınıfta ne a3 audi nin hakkını veriyo ne de mercedes.

Ayrıca 20bin km az değil onu da göz önünde bulundurun.

• Sırf tasarımının güzelliği ve Mercedes olduğu için cla alirdim. Mercedesin büyük bir marka imajı var bizim ülkede.

• Donanım falan önemli değil.

Sınıf ve motor farkından dolayı A4 diyorum.

• Cla ve A serisi mercedese yakışmayan araçlar.
    a3 sedana istenen para çok fazla
    a4 hem çok tipsiz,hem baz modeli bomboş.
    Ben şöyle bir şey bakardım,faiz de ödemezdim.25 bin tl paramı da cebime koyardım.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-2015-s-60-1.6-d-fullhatasiz-boyasi-z-34000-km-349413885/detay
  • shadowgeist kullanıcısına yanıt
    S60 Kasa değiştirecek 2017'de. Değeri direkt düşecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • S60 bagajı aşırı küçük, yoksa mantıklı bir tercih

• A3 Sedan diğer seçeneklere göre daha mantıklı görünüyor. Alternatiflere açıksanız Volvo S60'a bakabilirsiniz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • s80 alirim bu paraya ama yok illa bu 3u derden a4 alirim d segment d segmentdir

• Cla nin arkası rahatsız... A4 benzin olmasa derdim a3 alır giderdim...

• benzin dert olmayacaksa A4, dizel şart ise cla alırdım. a3 sedan filo aracı olmaktan öteye gidemedi. Yollarda dikkat edin, a3 sedanlarin yüzde doksanı filo aracı. Ben de a3 sedan şirket aracı kullanıyorum. Para verip bu aracı almazdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • A4 diyorum
    Sınıf farkı,(genişlik-kalite vs),güncel bir araba olması(7 yıl daha kasa değişmeyecek),a3 ün adım başı linea gibi çok olması gibi nedenler var.

Sunroof var benim aracımda,eski araçlarımında hepsinde vardı güzel görüntü dışında bir katkısı yok. Belki 1-2 defa açmışımdır oda araba içine binenler sigara içerken. Ben sigara kullanmadığım için açmıyorum pek. Olsa görüntü açısından iyi olurdu ama olmazsa da olur yani.

Kısaca her türlü a4 alırım. A,b,cla mercedes logosundan ibaret süslü renault.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.