Şimdi Ara

Acer predator 9750h + 1660ti + 144hz + 16gb ddr4 1176$ kargo gümrük dahil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
3
Favori
3.036
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acer Predator Helios 300 Gaming Laptop PC, 15.6 inches Full HD 144Hz 3ms IPS Display, Intel i7-9750H, GTX 1660 Ti 6GB, 16GB DDR4, 256GB PCIe NVMe SSD, Backlit Keyboard, PH315-52-78VL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcZaNeT -- 29 Kasım 2019; 11:55:13 >

• EcZaNeT kullanıcısına yanıt

Nasıl fiyat hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • muazzam fiyat...

o kadar gumruk vergısıne ragmen.
  • gunner92fb kullanıcısına yanıt
    Kargo nasıl ücretsiz çıkıyor hocam bende 1176$ çıkıyor total ücret
  • ttiklaus T kullanıcısına yanıt
    Amerika’daki akrabamın adresini seçtim o sebeple

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar bu herşey dahil fiyat mı oluyor.Yani ben 6 bin tl ödeyeceğim öyle mi?
  • Her şey dahil $1176 yani 6800TL civarı
  • 1176 dolar = 6700 dolar ediyor hayır adam amerika da ki akrabamda yazmış halbuki :/
  • Az daha koy turkiyeden garantili ürün alın. Çok mantıklı değil bu kadar parayı garantisiz ürüne vermek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi fiyat iyi cihaz

• bu aletten aldim. hatta forumdan aldim. ekranda isik sizmasi var ve belirgin. bilginiz olsun diye yazayim. aldigim arkadasa kapali kutu actirdigim icin sorun cikartmak istemedim. ekrani calisirken biraz sag sol yapinca normalde olmayan ama basit bir baski ile ortaya cikan sizmalar da var.

benimki 1060 6gb ve 8750h olani. ekrani evet ips evet 144 hz ama saniyorum ki ms dusuk. onu iyi arastirin. fisten cekince performans ciddi dusuyor. haberiniz olsun. ayrica eski laptop 65 watt yakarken bu 185 wat tuketiyor. yani elektrik faturasina yansiyor oyun oynamak. 40 tl gibi yansimistir belki bize. zira cok geldi fatura ama nedeni tam bu mu bilemiyorum.

klavye tus duzenini begenmedim. yazmakta zorlaniyorum daha once bu duzende enter ustunde baska bir tus olan gormemistim. numlock ile yon tuslari zaten ic ice durumda.

isteyene 5 bine satarim simdi. :)
  • ekran kartı max q değildir herhalde dimi ?
  • kasası çok dandik muhtemelen, keza hoparlörleri de öyle...
  • Ben bu ürünü aldım, ASUS ROG Strix G531GU-AL003 i7-9750H, 8GB RAM, 512GB SSD, GeForce GTX1660Ti - KLAVYE İSPANYOLCA (O Kadar Farklı Değil)
  • Birebir aynı özelliklerin üstüne 17.3luk HP omen Trendyolda 8 bine satildi garanti ve 17.3 farkı ile 8bini hakediyordu. Dün 8.9'dan tekrar koydular onlar da kapıldı.
  • aynı laptobun 1060 7. nesil olanını kullanıyorum.

yukarıda arkadaş kasası dandik muhtemelen demiş

piyasa da kasası daha iyi olan marka yok, muadili vardır belki ama daha iyisi yok. alacaklara bilgi olsun

bunu asus, dell, lenovo, monster, hp(workstation) da muadil özellikli modelleri kullanan biri olarak söylüyorum. hali hazırda aynı özelliklerde dell ve hp(workstation) de mevcut ve bana göre predatör daha kaliteli malzeme kullanmış
  • Şu bilgisayar daha alınası değil mi?

Yorum alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: smnkz

Şu bilgisayar daha alınası değil mi?
    https://www.amazon.com/gp/product/B07WNWMRRG/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1ZBIK2AZOJQ0A&psc=1

Yorum alabilir miyim?
    Gonderimi kapali.
  • ttiklaus T kullanıcısına yanıt
    Bende bu makineyi çok beğendim TL olarak ne kadar çekildi birde bu Acer aklımı çeldi şimdi

• Castîel kullanıcısına yanıt
    Ben euro olarak kredi kartına ödüyorum daha avantajlı oluyor. €1052 tutuyor. Eğer kendiniz euro alıp öderseniz 6730TL ama otomatik ceviriye bırakırsanız 6900-7000 arası çeker tahminim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.