Şimdi Ara

Acer predator 9750h + 1660ti + 144hz + 16gb ddr4 1176$ kargo gümrük dahil (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
3
Favori
3.036
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Merhaba arkadaşlar, şuan konuda belirtilen laptopu daha önceden satın almıştım 3 aydır kullanıyorum, görünce bir bilgilendirme yapmak istedim.

İçinizde endişe olmasın, şarjı 144hz gaming laptopa(isterseniz 144hz i kapatıp arttırabilirsiniz) göre iyi gidiyor. Isınma sorunu hiç yaşamadım, laptop standartlarına göre kaliteli bir soğutması var. Soğutucu takmadan kullanıyorum/oyun oynuyorum. Sadece klavye tuşları gıcırdamaya çok erken başladı bunu söyleyebilirim negatif olarak.

Bataryası bir miktar ağır, taşırken biraz ağırlık yapıyor ama katlanmak lazım :D

Herhangi bir sorunuz olursa özelden yazabilirsiniz.
  • Acer uluslarasi gara.ti veriyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acemi_Uyducu A kullanıcısına yanıt
    Senin cihazın ekranı kalın çerçeveli eski kasa diye biliyorum bu yeni kasa
  • Efsane fiyat. 929 birime alan Abd'li kardeşlerimiz zaten orgazm olmuşlardır ama bize göre de mevcut piyasa şartlarında yazıldığından fazla gümrük vergisi çıkmazsa yine çok iyi fiyat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6700e çok iyi duruyor. Muadilleri geçen haftaki hepsiburada indiriminde 8bin civarıydı, 120hzdi.

• Amazon ispanyada 1100euroya var asus.

• 5 6 ay önce aldım, tavsiye ederim, bu ayarda başka yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

Az daha koy turkiyeden garantili ürün alın. Çok mantıklı değil bu kadar parayı garantisiz ürüne vermek
    Türkiye'de soyguncu ve sahtekar teknoloji mağazaları hala 1050 Ti kartlı dandik laptopları 7499 liraya satmaya çalışırken bu risk alınır bence. Teknosa daha bugün dalga geçer gibi paylaşım yapmıştı 9.999 dan indirdik diye 1050'li laptopu :)

Acer predator 9750h + 1660ti + 144hz + 16gb ddr4 1176$ kargo gümrük dahil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 2 Aralık 2019; 14:34:31 >

• Ussuz kullanıcısına yanıt
    Sana sadece guldum.Bu ulkede garanti hizmeti olduguna inandigin icin.

• Amazon.com üzerinden indirim kaçmasın diye bakiyesiz kartımla siparişini geçmiştim bu laptopun. Ama .co.uk üzerinden ŞU laptopu aldım. Öncliğim AsusTu, ödeme sorunları yaşadım, sorun çözülmese buna yönelecektim ama nihayet sorun çözüldü siparişim onaylandı.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.